Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
oud-strijder Beroep

 

boven
 

Bidprentjes

HOME INLEIDING FUNCTIE ONTSTAAN EN EVOLUTIE OPBOUW TEKSTZIJDE VERZAMELTHEMA'S TEKSTEN GALERIJ

 

LAATST BIJGEWERKT OP 25/10/2013

Op zoek naar informatie? In onderstaande lijst heeft elk bidprentje een eigen identificatienummer, dat als volgt is opgebouwd: jaar van overlijden + getal van vier cijfers, = volgordenummer in mijn verzameling. Om een naam, gemeente, beroep, ... te vinden, gebruik je in de browser op deze pagina 'Bidprentjes databank' de zoekfunctie: Bewerken - Zoeken (Ctrl F). Het bidprentje kun je dan, a.d.h.v. het ID nummer, volledig bekijken in de pagina 'Galerij' (zie menu)

Een prentje niet gevonden in de galerij? Vraag er naar: philippeneutens@skynet.be

 

< 1900 1900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913

1914 1915 1916 1917 1918 1919 1920 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928

1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1942 1943

1944 1945 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958

 

1800 -1900

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
18100001 De Wael Marie   Antwerpen Knyff        
18120001 Beirens Theresia   Brugge Dethieu        
18290001 Murphy Jean Kilkenny (EI) Gent          
18330001 Duysburgh Carolus   Brugge Cretens Francisca      
18370001 Wemaer Antonius Brugge Brugge          
18370002 Roels Franciscus Nieuwerkerken Erpe Van Impe Maria      
18380001 Van De Velde Joannes Boom Gent         Bisschop
18420001 Wynands Antoinnette   Bergen op Zoom          
18440001 Drossaers Johanna Bergen op zoom Bergen op Zoom Verberckmoes Petrus      
18440002 Van Tieghem Carolus   Brugge          
18480001 Fierens Virginie   Poucques Hoste Pierre      
18490001 Rens Marie   Temse          
18490002 Thierens Anna Sint-Niklaas Sint-Niklaas         Zuster
18510001 Boon Dymphna Belsele Temse         Zuster
18510002 Roggeman Francisca   Laarne          
18520001 Van Themsche Camilla Kruishoutem Kruishoutem Hombeek Frederic      
18520002 Rasschaert Anna Erpe Nieuwerkerke Schinckaert Petrus      
18520003 Swolfs Anna   Sint-Judocus-ten-Node Verbockhaven Petrus      
18520004 De Jonge Benedictus Hamme Hamme          
18530001 Verhaeghe Theresia Desselghem Desselghem         Zuster
18530002 Verbockhaven Theresia   Brussel          
18550001 Haeckx Josephus Turnhout Turnhout Volders Maria      
18550002 Van Gheem Carolina Temse Beveren         Zuster
18550003 Desmedt Barbara Moorslede Moorslede Verstraete Albertus      
18560001 Mollez Sidonia Roeselare Rousselaere          
18560002 Costenoble Pieter Diksmuide Diksmuide          
18570001 Van Gog Josephina Aalst Aalst          
18570002 Blanquaert Johanna Schellebelle Overmeire Palinck Tobias Lateire Eduardus  
18570003 Colin Pierre   Calonne          
18580001 Van Dommele Petrus Hemelghem Brugge Berteloot Martha Lammens Maria  
18580002 Van Poel Joanna Hofstade Aalst Van Landuyt Joannes      
18580003 Van Der Elst Egidius Erpe Erpe De Vulder Marie      
18590001 Clerebaut Maria Ninove Temse         Zuster
18620001 Malou Jean-Baptiste Ieper Brussel Vandenpeereboom Marie Thérèse      
18620002 Swimberghe Melanie   Brugge Van Liedekercke Joannes      
18620003 Vandevoort Henricus   Kermpt Vandevoort Anna      
18630001 Spanoghe Anna Moerzeke Moerzeke          
18630002 Lemeire Carolus Westrem Gent          
18640001 Delebecque Louis             Priester
18650001 De Coninck Maria Temsche Sint-Niklaas         Zuster
18660001 Lammens Maria Thourout Brugge Van Dommele Pieter      
18680001 Van Dommele Henricus Brugge Brugge         Huurhouder
18690001 Lucq Ludovicus Brugge Brugge         Landmeter
18690002 Van Osselaer Maria Temsche Temse Van Gheem Jan-Baptist      
18690003 Verbruggen Anne Mechelen Mechelen          
18690004 Lemeire Benedictus Westrem Westrem Schockaert Maria      
18700001 Van Dommele Eugenius Brugge Brugge         Huurhouder
18700002 Leüris Anna   Spalbeek Bosmans Petrus      
18700003 Verstraete August Pittem Pittem          
18710001 Grielens Maria   Antwerpen          
18710002 Neirinck Petrus Lichtervelde Lichtervelde          
18710003 Renneboog Maria Nieuwerkerken Erpe          
18710004 Maes Jan Hasselt Hasselt         Advokaat
19710005 De Mey Maia Aalst Opwijk Vanderstraeten Theodorus      
18720001 Vermeulen Marie Jabbeke Brugge Vande Casteele Pieter      
18720002 Vandalle Philippine Saint-Omer (Fr) Menen          
18720003 Foubert Camillus Opbrakel Opbrakel          
18720004 Hiers Sophia Pervijze Veurne Fornier Guilielmus      
18730001 Maréchal Judocus   Brugge Derycke Anna      
18730002 De Sloovere Eduard   Brugge          
18730003 Breynaert Frans Geeraardsbergen Brugge Stroobandt Amelie      
18730004 Sträter Joan   Godesberg          
18730005 Heyndricx Charles Hamme Temse Boel Lucia      
18730006 Dalschaert Regina Serskamp Aalst D'Haese Emmanuel      
18740001 Krynen Philippus Loenhout Antwerpen         Priester
18740002 Henderickx Isabella Appels Appels          
18740003 Van Cauwelaert Vitalis Denderwindeke Appelterre-Eychem         Priester
18750001 Willem Florentia Zedelgem Zedelgem          
18750002 Gilleman Edmond Brugge Brugge Scourion Anna      
18750003 Waegemaeker Florentinus Brugge Brugge Lammens Carolina      
18750004 Meskens Josepha Sint-Amands Dendermonde          
18750005 Fagel Prucence Brugge Brugge          
18750006 Bosmans Petrus Spalbeek Zepperen          
18750007 Bourgeois Justina Izegem Izegem          
18760001 Herouet Pierre   Soignies          
18760002 Vandenborre Petrus Oyghem Oyghem          
18760003 De Taeye Seraphinus Sint-Lievens-Hautem   De Cock Barbara      
18760004 Van de Velde Hendrik Evergem Lochristi         Priester
18760005 Disbecq Theresia Evergem Gent Coppens Joannes      
18760006 De Laey Cyrille Deinze Petegem Coppens Melanie      
18760007 Delaroyère Amelie Menen Kortrijk Comer Jean      
18760008 Béghin Mathilde   Celles         Zuster
18760009 Verbeke Henricus Duinkerke Gent Van De Walle Julia      
18760010 De Coene Joannes Egem Pittem Baert Rosalia      
18770001 Van Cauwelaert David Denderwindeke Wichelen De Keyser Francisca      
18770002 Fleurman Maria   Brugge Duchatelez Joannes Quintens Jacobus  
18770003 Herreboudt Louisa Brugge Brugge          
18770004 Pecsteen de Swevezeele Françoise Brugge Brugge de Thibault de Boesinghe Messire de Schietere de Lophem Chevalier barones
18770005 Dupon Francisca   Gent          
18770006 Cocquyt Victor Meijgem Meijgem          
18770007 Seynaeve Marcellinus Moen Harelbeke Parmentier Ida      
18770008 Redant Joannes Ottergem Ottergem          
18770009 Balsaert Francisca Gent Gent Van Loo Felix      
18770010 Cocquyt Leo Meygem Meygem          
18770011 Rösl Grescenzia     von Remnatsried Gattin      
18780001 Van Helleputte Isabella Maria-Lierde Deftinge         Zuster
18780002 De Cuyper Petrus Neder-Eename Eyne Putman Victorina Lestien Catherina  
18780003 Thorné Clément Brussel Leuven De Bleeckère Pélagie     Professor
18780004 Depré Bruno Izegem Kortrijk Hamers Mathilde      
18780005 Hertogh Adrianus Steenbergen Deurne Van Der Straeten Maria      
18780006 Neyt Ivo Lovendegem Lovendegem          
18780007 Boulez Carolina Ingooigem Ingooigem Windels Judocus      
18780008 Broeders Anna Hasselt Hasselt Corsouls Hendrikus      
18780009 Casires Joseph Sint-Cornelis-Hoorebeke Sint-Cornelis-Hoorebeke Van Wittenberghe Francisca De Vos Joanna  
18780010 Bogaert Arsene Brugge Brugge Mabesoone Franciscus      
18780011 Stiers Dorothea   Spalbeek Vlekken Pieter      
18780012 Grondelings Pieter   Stevoort          
18790001 Van Dommele Beatrix Brugge Brugge Fleurman Joannes      
18790002 Brakeveldt Carolina Zwevezele Jabbeke         Zuster
18790003 Maes Maria Iseghem Kortrijk Bonné Petrus      
18790004 Van Belle Joannes Viane Viane         Priester
18790005 Buysse Colette Gent Gent         Zuster
18790006 Torné Charles Leuven Leuven          
18790007 Vermylen Victoire Mechelen Mechelen Van Kiel Bernard      
18790008 De Smet Adriaan Geertsbergen Lochristi         Priester
18790009 D'Huyvetter Sophia Oijcke Nokere          
18790010 T' Sjoen Hortentia Wannegem-Lede Wannegem-Lede          
18790011 De Busscher Rosalia Ronse Pamele De Temmerman Livinus      
18790012 Claeys Rosalia Uitkerke Brugge          
18790013 Van den Bossche Frans Dendermonde Lede          
18790014 Muylaert Leonardus Moorsel Moorsel          
18790015 Asnong Petrus   Kermpt Houben Aneda      
18800001 De Snick Marie Beerst Beerst          
18800002 Verbiest Isabelle Beveren Hondschoote Labyt Jean-Baptiste Debril Jean-Baptiste  
18800003 Brutsaert Nathalia Beveren Beveren Kinget Carolus      
18800004 Plaetevoet Elias Hoogstade Hoogstade Van De Casteele Maria      
18800005 Colin Isodore   Eperlecques (FR) Top Jeanne      
18800006 Dosfel Hector Menen Menen          
18800007 Desmedt Elisa Zwevegem Coyghem          
18800008 Hanselaere Anna Zaffelare Gent De Waele        
18800009 Vandessel Maria Schaffen Diest Clerckx Joannes      
18800010 Burm Eugenia Zele Gent         Zuster
18800011 Malomgré Petrus Spalbeek Spalbeek Bielen Maria      
18800012 Dewitte Josephus Hekelgem Hekelgem Vertonghen Anna Van Nieuwenhove Maria  
18810001 Catoire Emilie   Hondschoote          
18810002 Cappoen Carolus Westvleteren Leysele Coulier Sophia      
18810003 Goudaert Pierre Killem Hondschoote Markey Louise      
18810004 Raes Carolina Audeghem Bornhem         Zuster
18810005 de Kerchove de denterghem Maria   Brussel Vilain XIIII Stanislas     Burchtgravin
18810006 d'Espiennes Isabella   Basel Vilain XIIII Stanislas     Burchtgravin
18810007 Vermeulen Coleta Schellebelle Erpe Rasschaert Bernard      
18820001 Layeux Aline   Ath          
18820002 Vandenbroucke Victoria Beveren Leysele Maes Bernardus      
18820003 Vandenbruwane Barbara Beveren Alveringhem Verbiest Jacobus      
18820004 Vandenberghe Aloysius Alveringhem Gijverinchove Rouzée Charlotte      
18820005 Dewulf Augustus Wulveringhem Gijverinchove Dendecker Leonie      
18820006 Verpoorte Franciscus Leysele Leysele          
18820007 Demolder Maria Alveringhem Vinchem Butaye Seraphinus      
18820008 Noorenberghe Pieter Leysele Leysele          
18820009 Defrance Eugénie   Luik Terwangne Joseph      
18820010 Terwangne Joseph   Luik Defrance Eugénie      
18820011 Van Royen Joanna Rupelmonde Nieukerken         Zuster
18820012 De Cock Adelaïde Brugge Brugge          
18820013 Nooren Joanna 's Princenhage Beek Huijbrechts Sebastiaan      
18820014 Legrand Julien Vlamertinge Thourout Doyen Leonie     Dokter
18820015 Du Prié Maria   Antwerpen          
18820016 Van de Walle Dorothea Sint-Cornelis-Horebeke Sint-Cornelis-Horebeke De Ruyver Josephus      
18820017 Hoton Hortense   Ath          
18820018 Van Mierlo Paulus   Antwerpen Wouters Anna      
18820019 Tampere Valerie Lichtervelde Lichtervelde Declercq Adolf      
18830001 Wilms Petrus   Berchem Wuyts Joanna      
18830002 De Dycker Sophie Temse Temsche         Zuster
18830003 Huys Prosper Brugge Brugge          
18840001 Fromm Petrus Keulen Amsterdam (NL)          
18840002 Verbeke Juliana Brugge Brugge De Breuck Karel      
18840003 De Doncker Coleta Kappellen           Zuster
18840004 Maes Joanna Sint-Niklaas Sint-Nikolaas         Zuster
18840005 D'Hoedt Octavie Houttave Brugge          
18840006 Delvaux Jean   Oster Gilson Marie Roland Marie  
18840007 De Boeck Augustinus Erpe Erpe          
18840008 Forier Jan   Spalbeek Bruyninx Catharina      
18840009 Van Bladel Martinus Tilburg (NL) Tilbrug (NL) de Rooi Francisca      
18850001 Mertens Maria   Mortsel Van Put Guillielmus      
18850002 Volckaerts Maria   Mortsel Van Hoof Franciscus      
18850003 Karkan Petrus Watermael-Boitsfort Waterùaem-Boitsfort Hérickx Catharina      
18850004 Hoste Pierre   Grembergen Fierens Virginie      
18850005 Vandoorne Karel Kachtem Rolleghem-Sint-Jan Delvael Natalia      
18850006 Aspers Jacobus   Berchem Vleminckx Elisabeth      
18850007 Bastoen Cornelius Snaaskerke Brugge Knockaert Beatrix      
18850008 Droin Léonie Auxerre (FR) Kortrijk          
18850009 De Temmerman Vital Sint-Cornelis-Hoorebeke Sint-Cornelis-Hoorebeke Deleurere Rosalia      
18850010 Martroye Joannes Sulsique Sulsique          
18850011 Geerolf Maria Brugge Brugge Lefebure Josephus      
18850012 Van Moere Adele Brugge Brugge Van Moere Pierre      
18850013 Hooremans Amelia Geraardsbergen Erpe Van Lysebeth Jacobus De Taey Alexander  
18850014 Van Cauwelaert Maria Meldert Erpe Van der Elst Jacobus      
18850015 De Sadeleer Joannes Meire Meire De Luyck Rosalia      
18850016 Van Ghelder Amelia Heist Kortrijk Deweirdt Petrus      
18850017 Feremans Maria Kontich Kontich          
18860001 Van Moere Clémentine Brugge Brugge          
18860002 De Mol Petrus   Antwerpen Van Put Theresia      
18860003 Willems Celesta Brugge Brugge          
18860004 Vanderbeken Jacobus Sint-Peeters-Leeuw Sint-Ulrich-Capelle Van Esch Maria      
18860005 Dupont Fanny Poperinge Poperinghe          
18860006 Delhaye Flore Tongeren Mechelen         Zuster
18860007 Nele Sophia   Brugge Pickery Albertus      
18860008 Lobert Josephus Zegelsem Sint-Cornelus-Horebeke Blommaert Joanna      
18860009 Van Londersele Joannes Haaltert Haaltert Van Sinay Angelina      
18860010 Verbockhaven Barbara   Schaarbeek Saey Isisdorus      
18860011 Mertens Maria Lebbeke Lebbeke          
18870001 Willems Pieter Sleidinge Sleidinge Moens Lucia      
18870002 Neirynck Karel Sijsele Brugge De Clercq Melania Vande Velde Maria Beenhouwer
18870003 Van Der Gucht Eugenia Erpe Erpe          
18880001 Dieperinck Heleen Brugge Brugge          
18880002 André Claire   Brugge De Ruffo-Bonneval        
18880003 Lemaire Anna Wemmel Wemmel Van Osselt Ludovicus      
18880004 Vanderlinden Anna Gavere Gavere          
18880005 Allewaert Marie Neuve-Eglise Brugge          
18890001 De Keyzer Maria Sint-Maria-Hoorebeke Sint-Maria-Hoorebeke          
18890002 Tanghe Eduard Waregem Oostakker          
18890003 Janssens Maria Antwerpen Antwerpen         Zuster
18890004 Van Put Joannes   Berchem          
18890005 Peerlinck Lucovicus Erpe Erpe Coppens Constancia      
18890006 Veldeman Maria Erpe Erpe          
18890007 Van Bever Alphonsus Aijgem Erpe De Boeck Clementia      
18890008 Duyssens Maria Spalbeek Spalbeek Baeten Ludovicus      
18890009 Schuurmans Matthijs Diepenbeek Diepenbeek          
18890010 Bogaerts Theresia Stevoort Spalbeek Knuts Joannes      
18900001 Delmelle Louis   Noville-sur-Mehaigne Massart Marie      
18900002 Heirweg Maria Sint-Niklaas Sint-Nikolaas Smet Theophiel      
18900003 Engels Angelus Lochristi Poperinge         Broeder
18900004 Casieres Juliana Sint-Cornelis-Hoorebeke Sint-Cornelis-Hoorebeke          
18900005 Hallaert Marie Brugge Brugge         Zuster
18900006 Gordyn Maria Wieze Erpe Moortgat Jean-Baptista      
18900007 Matthys Maria Audegem Erpe Vander Gucht Pieter      
18910001 De Jongh Mélanie Antwerpen Antwerpen Storms Egide      
18910002 Van Overstraeten Joanna Pamel Gulleghem         Zuster
18910003 De Mulder Justine Velsicque-Ruddershove Velsicque-Ruddershove          
18910004 Van Vlerken Maria Berchem Berchem Van Tichelt Petrus      
18910005 De Keyser Anna Duffel Brouwers Franciscus        
18910006 De Leurere Pauline Ronse Sulsike          
18910007 Matthys Seraphina Eeklo Eeklo          
18920001 Aendenboom Maria Antwerpen Contich         Zuster
18920002 Verstraete Leopold Brugge Brugge         Kleermaker
18920003 Lenaerts Carolina Antwerpen Berchem Lambrechts Henricus      
18920004 Van Den Brande Melania Hersselt Hersselt Michiels Joannes      
18920005 De Coker Pieter Elst Sint-Cornelis-Hoorebeke Van Den Abeele Virginie      
18920006 Buyl Theresia   Erpe Roelandt Judocus      
18920007 Dooreman Melanie Burst Sint-Amandsberg          
18920008 De Wolf Oscar Aalst Aalst          
18920009 Verbiest Maria Sint-Niklaas Aalst Renneboog Louis      
18920010 Briers Maria Spalbeek Spalbeek Vantilt Michaël      
18920011 Debusschere Alfons Ardooie Ardooie          
18930001 Martens Joannes Assenede Graauw van de Velde Helena      
18930002 Van Weymeersch Dominicus Erwetegem Gent         Priester
18930003 Van der Donckt Maria Schoorisse Temse         Zuster
18930004 Van Tieghem Camille Avelgem Avelgem Ghevaert Nathalie      
18930005 Desmet Idonia Izegem Izegem          
18930006 Van De Velde Josephina Bottelare Bottelare          
18930007 Steyaert Auguste Brugge Leuven         Priester
18930008 Lamy Joachim   Ham-sur-Sambre          
18930009 Christiaens Joanna Brugge Brugge Verstraete Joannes      
18930010 Vandeputte Felix Ardooie Ardooie          
18930011 Schuurmans Andries Diepenbeek Diepenbeek          
18930012 Beheyt Reine Poperinge Poperinge          
18930013 Desmet Polydoor Handzame Handzame          
18930014 Van Malder Elodie Stekene Stekene          
18940001 Kestemont Maria Sint-Mertens-Lennick Halle De Maeght Jan-Baptist      
18940002 Bernast Emile   Hazebrouck Dalongeville Amélie      
18940003 De Ryck Coleta Meire Ursel         Zuster
18940004 Geniets Coleta Gent Gent Verguldt Leopold      
18940005 De Waele Karel Robaays Houthulst         Priester
18940006 Wets Alphonse   Leuven         Priester
18940007 Nachtergaele Virginia Zingem Aalst Buytaert Jacobus      
18940008 Van Landuyt Karel Haaltert Haaltert Van den Berghe Seraphina      
18940009 Van Den Brulle Amelia Meire Meire          
18940010 Vanderwegen Cornelius Linden Kessel-Loo Dekeyser Joanna     Gemeenteraadslid
18940011 Lodens Mathilde Welden Dikkelvenne Goublomme Joannes Baeckelandt Karel  
18940012 Lowart Marie   Héron          
18950001 Roscam Joannes Strombeek-Bever Strombeek-Bever Netels Joanna      
18950002 Van Sande Marie Erpe Erpe Dosselaer Dominicus      
18950003 Hermans Pieter Diepenbeek Diepenbeek Vanthienen Anna      
18950004 Beckx Franciscus Herk-de-Stad Herk-de-Stad Bogaerts Maria      
18960001 Coomans Ferdinandus Antwerpen Berchem Van Trier Josephina      
18960002 Ketelair Jean-Baptiste Escanaffles Hérinnes Morel Rosalie      
18960003 Pannier Joannes Brugge Brugge Margot Romanie      
18960004 Comeyne Albert Brugge Brugge          
18960005 Popp Caroline   Brugge          
18960006 Arnou Ursula Zwevegem Sint-Denijs Putman Auguste      
18960007 Roelandt Judocus Erpe Erpe Buyl Marie      
18960008 Vanmuysen Marcel Stevoort Stevoort Thoelen Maria      
18960009 Wellens Gummarus Kessel Deurne Vekemans Anna      
18960010 Wouters Elisa Kessel-Loo Blauwput          
18960011 Francken Englebert   Vottem          
18970001 Smet Petrus Melsele T'ai lou keou (MN)         Priester
18970002 Byl Céline Granumont Saffelaere         Zuster
18970003 Braem Barbara Handzaeme Handzaeme Cappelle Petrus      
18970004 Smits Dimphna Esschen Esschen          
18970005 Derbaix Mathilde              
18970006 Van De Wiele   Uytbergen Temsche         Pastoor
18970007 Van Houtte Joanna Knocke Brugge Fagel Ludovicus      
18970008 Van Beesen Joannes Merchtem Sint-Pieters-Jette Vander Velde Rosalia      
18980001 De Lannoy Isidoor Lede Lede          
18980002 Van Rechem Karel Asper Asper Dewolf Prudence      
18980003 Van Put Philomena Mortsel Mortsel Borré Lambrecht      
18980004 Prevost Louis Tourpes Tourpes Cambier Marie      
18980005 De Lannoy Coleta Lede Lede          
18980006 Geerst Paulina Bommel-Flaké (NL) Temsche         Zuster
18980007 Collet Maria Willebringen Thienen Peeters Joannes      
18980008 Kempynck Elza Nieuwpoort Nieuwpoort Feys René      
18980009 Vanden Bossche Joannes Lede Dendermonde De Lannoy Constancia      
18980010 Lemeire Petrus Westrem Westrem          
18980011 Everaerts Henricus Stevoort Spalbeek Grosemans Maria Boonen Joanna  
18980012 Beerden Gerturdis Diepenbeek Diepenbeek Timmermans Pieter      
18980013 Langsamp   Oostkappelle Oostkappelle          
18980014 Vanlangenaeker Wilhelmus Diepenbeek Diepenbeek          
18980015 Taillieu Petrus Roeselare Roeselare Deryckere Theresia      
18980016 Verryken Joannes Mechelen Mechelen Verlinden Joanna      
18990001 De Troch Petrus Schepdael Schepdael De Troch Emerentia     Burgemeester
18990002 Van Gheem Albertina Temsche Arendonck         Zuster
18990003 Spaepen Joannes Berchem Berchem Schroeyen Maria      
18990004 Venstok Adelaïde Deftinge Deftinge         Zuster
18990005 De Rauw Ida Oordegem Oordegem Verhoeyen   Smekens Karel  
18990006 Schepens Laura Antwerpen Antwerpen          
18990007 Depuydt Karel Lichtervelde Lichtervelde Colpaert Juliana      
18990008 Tempelaere Maria Lichtervelde Lichtervelde          
18990009 Parmentier Alexis Mouscron Mouscron Felhoen Marie      
18990010 Desloovere Bernardus Brugge           Priester
18990011 Viaene Clementina Assebroek Brugge         Zuster
18990012 Fauquez Auguste Hamme-Mille Antwerpen Baudet Sarah Meis Gertrude  
18990013 Van Landuyt Clara Meire Meire          
18990014 Hermans Pieter Diepenbeek Diepenbeek Martens Catharina Castermans Marie  
18990015 Morren Severinus Loksbergen Spalbeek          
18990016 Van Horenbeeck Jan Mechelen Mechelen Smets Petronilla      
18990017 De Schepper Maria Niel Niel Delvou Joannes      
18990018 De Smedt Jan Opwijk Opwijk          

 

1900

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19000001 Depecker Josephus Houttave Houttave Dekimpe Eugenia      
19000002 Canon Félicien Hoves Hoves          
19000003 Petyt Alice Brugge Brugge          
19000004 Delehaye Petrus Antwerpen Antwerpen Dumercy Catharina      
19000005 Groynne Jean Ohey            
19000006 Delnatte Amandina Harelbeke Kortrijk Demeyere Emmanuël      
19000007 Smet Celestine Temsche Verrebroeck         Zuster
19000008 Van Den Haute Maria Kruishoutem Kruishoutem          
19000009 Billen Jan Stevoort Alken Jossels Anna      
19000010 Daenen Anna Diepenbeek Diepenbeek Claesen Ludovicus      
19000011 Liebens Anna Halmaal Herk-de-Stad Vanbergen Ludovicus      
19000012 Manderbach Adela   Gent Vergauwen Franz      
19000013 Van Den Reydt Maria   Wilderen Van Geffelen Martinus      

 

1901

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19010001 De Vreese Camilla Oostende Brugge Impens Martin      
19010002 Van Gool Joannes Baptista Mortsel Berchem Wuyts Maria Feyaerts Regina  
19010003 Bossier Leonardus Dudzeele Brugge Van Dommele Melanie      
19010004 Verschuere Josephina Berchem Berchem          
19010005 Goetschalckx Joannes Meir Wortel Meyvis Anna      
19010006 Joris François Antwerpen Antwerpen Heirman Angèle      
19010007 Janssens Jan Antwerpen Antwerpen Steylaerts Louisa Van Cant Elisa  
19010008 Isebaert Louis Anseghem Menin Diltoer Marie      
19010009 De Canck Celenie Sint-Lievens-Houtem Sint-Lievens-Houtem De Doncker Francies      
19010010 Juwé Emile Rumsdorp Ternat          
19010011 Doutreloux Victor Chênée Luik          
19010012 Swerts Maria Schuelen Schuelen Peetermans Josephus      
19010013 Menten Anna Brustem Sint-Truiden Vanderschot Joannes      
19010014 Danes Amélie Antwerpen Antwerpen Salsmans Jacques      
19010015 Lemaitre Pieter Merelbeke Mallebrugge Steyaert Maria      
19010016 Borremans Pauline   Geraardsbergen Van Der Cammen Petrus      

 

1902

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19020001 Van Overberghe Rosalia Coolscamp Rumbeke          
19020002 Bureau Aurélie   Tourpes Hocq Charles-Louis      
19020003 Fagel Emma Brugge Brugge          
19020004 Carlier Omer Rousselare Rousselare          
19020005 Van Eegroo Maria Loo Zande Vermeersch Engelbert      
19020006 Bruggeman Emernce Sas van Gent Sas van Gent          
19020007 Gheys Felix Antwerpen Antwerpen Cadot Elisabeth      
19020008 Couveaut Julie Malines Brugge Glorieux Henri      
19020009 Eelbode Franciscus Ruysselede Doomkerke Brusseel Maria      
19020010 Perlau Marie Dottignies Brugge          
19020011 De Voldere Joseph Brugge Brugge          
19020012 Slechten Anna   Genk Speelmans Hendrik      
19020013 Schoonooghe Florence Brugge Oostende         Zuster
19020014 Gérard Désirée   Fosses         Zuster
19020015 Van Ermen Nathalie Attenhoven Luik Vandecan Claudius      
19020016 Segers Franciscus Betekom Aarschot Gillet Anna      
19020017 Verdegem Amelia Ertvelde Bassevelde          
19020018 De Brandt Franciscus Opwijk Opwijk Van Den Brien Maria      

 

1903

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19030001 Fasoel Maria Rumpst Rumpst Van Segbroeck Amandus      
19030002 Follet Leonia Alveringhem Bulscamp Butaye Engelbertus      
19030003 Van Zele Rosalie Caprijcke Caprijcke Baecke Francies      
19030004 De Mesmaeker Victor Sint-Martens-Lennick Schepdael De Troch Albertina      
19030005 Vanden Berghe Pierre Bieven Brussel         Politie inspecteur
19030006 Stock Charles Meenen Brugge Vanden Broucke Elisa     Brigadier der douanen
19030007 De Pau Marie Nazareth Deerlijk Cnudde Bruno      
19030008 De Lannoy Rosalie Lede Lede Schockaert Donatus      
19030009 Hoste Eugenia Thielt Thielt Christiaens Joannes      
19030010 Vermeersch Mathilda Steenkerke Dumon Joannes        
19030011 Gerardi Jacobus Hoogstraeten Borgerhout De Ridder Carolina Van Dionant Petronella  
19030012 Gioacchino Pecci Carpineto Rome         Paus Leo XIII
19030013 Staelens Eugenia Koekelare Koekelare          
19030014 Raes Pieter Rumbeke Lissewege         Priester
19030015 Demal Emérence Niel Gingelom Goffin Simon      
19030016 Knapen Petrus Houppertingen Houppertingen Abeels Anna      
19030017 Bex Nikolaas Borgloon Borgloon          
19030018 Willemsen Joannes Loenhout Boechout De Locht Josephina Willemsen Anna  
19030019 Maex Quintinus Zonhoven Zonhoven          
19030020 Van Haver Elysée Hamme Hamme Vermeire Clotilde      

 

1904

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19040001 Lambotte Anne   Névremont-Fosses Lepas Emilie      
19040002 Van Den Broucke Lucréce Brugge Sint-Michiels          
19040003 De Craecke Elsa Sint-Andries Sint-Andries          
19040004 Berton Sophie Zuyenkerke Brugge De Mets Jacobus      
19040005 Saelens Francies Ursel Oedelem Martens Sophie      
19040006 De Ridder Ludovicus Stabroeck Merxem Dingemans Maria      
19040007 Diels Theresia   Antwerpen          
19040008 Dehouck Virginia Bulscamp Bulscamp Morlion Henricus      
19040009 Cadet Emiel Brugge Brugge Maes Hortense      
19040010 Hermans Maria Diepenbeek Diepenbeek Piccaer Hubertus      
19040011 Pellens Franciscus Diepenbeek Diepenbeek          
19040012 Spiters Carolina Bosvoorde Bosvoorde          
19040013 De Vos Juliana Lotenhulle Bellem Blomme Karel      
19040014 Seghers Oscar Sint-Niklaas Sint-Niklaas          
19040015 Piette Lambertine   Conjoux Renglet Désiré      
19040016 De Brandt Dominicus Opwijk Droeshout Michiels Maria      

 

1905

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19050001 Vanneste Agnes Rousselare Rousselare          
19050002 Van Hoeke Ida Uytbergen Uytbergen Krick Frans      
19050003 Lallemand Henri   Fosses          
19050004 Carael Maria Dendermonde Dendermonde Sanders Jan-Baptist      
19050005 Lantman Alois Vracene Vracene Maes Maria      
19050006 Janssens Maria Antwerpen Antwerpen          
19050007 Verstraeten Marie Waarschoot Sint-Nikolaas Heyde Karel      
19050008 Decock Sophia Wulveringhem Bulscamp Detollenaere Eduard      
19050009 Van Dommele Melanie Brugge Brugge Bossier Leonardus      
19050010 Verstichele Désiré Elsene Sint-Jans-Molenbeek          
19050011 Hanquet Olivier Verviers Leuven         Broeder
19050012 Driesmans Joannes Houppertingen Houppertingen Speelmans Maria      
19050013 Princen Joseph Grand-Jamine Houppertingen Dedrij Cathérine      
19050014 Leën Frans Sint-Huibrechts-Lille Leuven Vliegen Maria Braekers Maria  
19050015 Palmers Maria Diepenbeek Diepenbeek Diepenbeek        
19050016 Abeels Anna Houppertingen Houppertingen Knapen Pieter      
19050017 Vangeffelen Martinus Zoutleeuw Duras Vanden Reydt Maria      
19050018 Bertin Jules Ledeberg Ledeberg          
19050019 Heynderickx Maria Sint-Niklaas Stekene Thuysbaert Petrus      
19050020 Galmart Clementia Massemen Massemen Meuleman Donatus      
19050021 De Schryver Marie Gent Gent          
19050022 Carette Cahterine Popuelles Béclers Favot François      
19050023 Roelandt Eugénie     Maeterlinck E.      
19050024 Siongers Rosalia Hersselt Opwijk Van Loqueren Franciscus      

 

1906

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19060001 Vandekerckhove Julia Gits Gits Bossier Hendrik      
19060002 Vande Ginste Ludovica Beveren-Rousselare Beveren-Rousselare Raes Joannes      
19060003 Vandevelde Sidonie Bevere-Audenaarde Bevere-Audenaarde Vincent Hendrik Daugimont Gustaaf  
19060004 Yserbyt Coleta Harelbeke Gent          
19060005 Fallon Joséphine Namur Namur          
19060006 Stevens Marie Gaesbeek Antwerpen Cuylits Jacques      
19060007 Bocxstaele Charles Brugge Brugge          
19060008 Lippens Stephanie Gent Gent de Kerchove D'Exaerde        
19060009 Neyrinck Eugenia Knesselare Oedelem          
19060010 De Roo Maria Ruysselede Ruysselede          
19060011 Dhuyvetter Sophie Watervliet Lembeke Standaert Petrus      
19060012 De Sutter Edmond Aeltre Vyve Sint Elooi Lambrecht Mathilde      
19060013 Bauters Petrus Bassevelde Wijnkel Matthijs Amelia      
19060014 Vankeerbergen Antoon Dworp Sint-Gillis          
19060015 Vermeersch Hector Brugge Brugge François Emma      
19060016 De Backer Leonie Segelsem Deftinge         Zuster
19060017 De Pril Maria Oultre Temsche         Zuster
19060018 Decrée Petrus Peutie Machelen Van Steenwinkel Maria      
19060019 Corthals Maria Erpe Antwerpen De Sadeleer Petrus Verstraeten Leonard  
19060020 Robeyns Joseph Tielt Tielt Vandervelpen Maria      
19060021 Van Aelbrouck Marie Zottegem Zottegem Mussely Gustave      
19060022 Missotten Francisca Gutschoven Gutschoven          
19060023 Bussy Anna Houppertingen Houppertingen Moors Christiaan      
19060024 Missotten Joséphine Ryckel Schaarbeek Bartholeyns Ferdinand      
19060025 Bierwerts Amelia Houppertingen Houppertingen Coopmans Amandus      
19060026 Vandendweye Joannes Zepperen Zepperen          
19060027 Horman Jean-Pierre   Rosières Goosse Catherine      
19060028 De Ries Maria Aalst Nieuwenhove Van Geit        
19060029 Six Edward Brugge Brugge          
19060030 De Geest Petrus Opwijk Opwijk Vermeir Maria      
19060031 Verdoodt Theodoor Opwijk Droeshout Michiels Petronella      

 

1907

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19070001 Mortier Adolphe Kortrijk Kortrijk          
19070002 Adriaenssens Felix Beirendrecht Antwerpen Ijsermans Joanna      
19070003 Delameilleure Charles Lichtervelde Lichtervelde Van Iseghem Mathilde      
19070004 Vanneste Richard Sint-Andries Wulpen         Gemeenteraadsheer
19070005 Dhondt Stephanie Cluysen Ertvelde Schelfaut Joseph      
19070006 Plancke Emilia Rumbeke Rumbeke          
19070007 Plancke Elisa Rumbeke Rumbeke          
19070008 Plancke Margarita Rumbeke Rumbeke          
19070009 Jansen August Beerse Antwerpen Pauwels Joanna      
19070010 De Vel Victor Schoonbroeck Rethy          
19070011 Van Duyse Hendrik Lokeren Lokeren Blanchaert Daria      
19070012 De Munter Joannes Lede Temsche         Priester
19070013 Van Gheem Marie Temse Temse Annens Kamiel      
19070014 Vanschoenbeek Vitalis Houppertingen Houppertingen          
19070015 Bangels Anna Diepenbeek Rapertingen Martens Petrus      
19070016 Vangenechten Maria Herk-de-stad Herk-de-stad Vangiebergen Livinus      
19070017 Van Weddingen Ludovicus Clavier Diepenbeek          
19070018 't Kindt Cordula Anzegem Anzegem          
19070019 Cumps François Boitsfort Boitsforf          
19070020 Blondeel Eliza Lede Lede          
19070021 Van Acker Bruno Bassevelde Bassevelde          
19070022 De Smedt Maria Opwijk Opwijk Claes Karel      

 

1908

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19080001 Plancke Julius Rumbeke Rumbeke          
19080002 Ponnet August Borsbeke Borsbeke          
19080003 De Lannoy Constant Lede Schoonaarde De Pauw Delphina      
19080004 Devos Louis Pottes Obigies Coudou Héléna      
19080005 De Lannoy Leonardus Lede Lede          
19080006 Dhaeze Blondina Westcappelle Westcappelle Hoste Constantinus      
19080007 Baert Hector Bevere-Audenaarde Bevere-Audenaarde          
19080008 Hamerlinck Paulina Bassevelde Aardenburg van Vooren Felix      
19080009 Boodts Leonia Meerdonck Kieldrecht Van Haelst Leopold      
19080010 Van Vooren Bernard Assenede Assenede Pladet Theresia      
19080011 Jansen Marcel Beersse Beersse Wouters Anna      
19080012 Lecocq Pierre Liberchies Forest Gossiaux Marie      
19080013 Hoste Karel Ruysselede Beveren-Waas Dhooghe Josephina Maes Philomena  
19080014 Verplancke Maria Ichtegem            
19080015 Nerinckx Constant Haaltert Herzele De Clercq Rosalia      
19080016 Vaneeckhout Josephus Koolskamp Egem Ketels Barbara Kerckaert Julie  
19080017 Luysterborgs Josephina Mol Hamont Geusens Jan      
19080018 Dignef Maria Houppertingen Houppertingen          
19080019 Warnots Marie Setterick (D) Houppertingen Grommen Henricus        
19080020 Voets Odulphus Kuttekoven Houppertingen Dujardin Maria      
19080021 Vanherle Josephina Diepenbeek Diepenbeek          
19080022 Martens Elisabeth Kortessem Diepenbeek Eersels Louis      
19080023 Leunen Hendrik Houppertingen Houppertingen Creten Anna      
19080024 De Meyer Corneliuis Reet Niel          
19080025 Aerts Anna Zonhoven Zonhoven Schepers Louis      
19080026 Kippers Maria Zonhoven Zonhoven          
19080027 Van Haeverbeeck Karel Haaltert Haaltert De Meyer Catherina      
19080028 Luypaert Rosalia Opwijk Opwijk Meersman Benedictus      
19080029 Michiels Petronella Opwijk Droeshout Verdoodt Theodoor      

 

1909

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19090001 Vlaeminck August Sint-Andries Lisseweghe Reuse Louise      
19090002 De Moor Léon Oosterzeele Gent Van Neste Louise      
19090003 Cornilly Emile Brugge Brugge         Controleur kadaster
19090004 Denys Antony Thourout Thourout Doorme Polydore      
19090005 Wynant Victor Gendbrugge Ledeberg Desmet Maria      
19090006 De Wulf Laure Brugge Brugge          
19090007 Heyndrickx Aloysius Ronsele Bellem Haeck Juliana      
19090008 De Vreese Aloysius Nevele Nevele          
19090009 Frans Eduardus Rumpst Rumpst Van Camp Anna Somers Barbara  
19090010 De Winter Joannes Aalst Borgerhout Lenssens Paulina      
19090011 Van Peteghem Karel Laerne Laerne Audenaert Juliana      
19090012 Beck Joannes Doel Schiedam Braeckmans Isabella      
19090013 Heyde Marie Somergem Somergem Vereecke Henri      
19090014 Moerdyck Stéphanie   Brussel          
19090015 De Waele Emile Brugge Deinze         Priester
19090016 Taverne Julien Brugge Brugge          
19090017 Desloovere Bernardus Brugge Brugge         Priester
19090018 Prinsen Maria Groot-Gelmen Groot-Gelmen          
19090019 Driesmans Lodewijk Houppertingen Houppertingen Philippeth Anna      
19090020 Lievezoons Elisa Houppertingen Houppertingen          
19090021 Eersels Joanna Diepenbeek Diepenbeek Eersels Willem      
19090022 Driesmans Joseph Houppertingen Houppertingen          
19090023 Butteneers Elisabeth Houppertingen Sint-Jans-Molenbeek Radoux Henri      
19090024 Janssens Franciscus Groot-Gelmen Groot Gelmen Vroninks Nestorina      
19090025 Mondus Jean Borgloon Borgloon          
19090026 Smets Joannes Voort Voort Florquins Maria Basteyns Gertrudis  
19090027 Coeck Maria Puurs Niel Van Rompaey Petrus      
19090028 Perremans Petrus Hever Hever Bauweleers Joanna      
19090029 Van Hyfte Mathilde Damme Wulpen          
19090030 Maes Ludovicus Zonhoven Zonhoven          
19090031 De Hoon Marie Bassevelde Sint-Laureins Geersens Jules      
19090032 Vollon Angeline Esemaal Esemaal Vandereyken Jean-Baptiste      
19090033 Geirnaert Karel Waarschoot Eeklo Van Der Straeten Maria      
19090034 Boonen Leonie Leuven Kortrijk Verriest Adolf      

 

1910

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19100001 Vanden Berghe Jules Rumbeke Rumbeke Callens Eugenie      
19100002 Vanneste Camille Rumbeke Rumbeke          
19100003 Verbeke Jan Rousselare Rumbeke          
19100004 Marlier Marie Gottignies Gottignies Manet Félicien      
19100005 Van Der Elst Alfons Wetteren            
19100006 De Bruycker Pieter Wetteren Wetteren Moreels Anna      
19100007 De Spriet Maria Sinte Maria-Hoorebeke Melden De Vos Henri Van Malleghem Franciscus  
19100008 Dirickx Maria Antwerpen Antwerpen De Cleyn Joannes Vanderpoorten Aloisius  
19100009 De Schutter Pierre Antwerpen Antwerpen          
19100010 Dupont Appolonie   Brussel          
19100011 Dumoleyn Jacobus Assenede Assenede Pauwels Victoria      
19100012 Matsaert Maria Bulscamp-Moere Bulscamp-Moere Degroote Philippus      
19100013 Van Langendonck Maria Werchter Werchter          
19100014 Raemdonck Jacobus Grembergen Grembergen Smet Yolande      
19100015 Robberechts Alphonsus Turnhout Leuven Swaanen Elisa      
19100016 Lefebvre Louisa Blaasveld Mechelen Wargny Auguste      
19100017 Raes Charles Rumbeke Ardooie Devisschere Maria      
19100018 Rebry Joseph Rumbeke Emelgem Vandevyvere Theresia      
19100019 Van Thillo Guilielmus Antwerpen Antwerpen Van Berckelaer Joanna     Onderwijzer
19100020 Dheygere Odiel Deerlijk Deerlijk          
19100021 Cloosens Marguerite Hern Saint-Hubert Hern Saint-Hubert Vanvinckenroy Arnold      
19100022 Groven Pieter-Jan Jesseren Borgloon Prinsen Joanna      
19100023 Vanmeer Frans Houppertingen Houppertingen Vanmal Catharina      
19100024 Creten Joannes Houppertingen Houppertingen Servaes Theresia      
19100025 Creten Maria Houppertingen Houppertingen          
19100026 Massonet Michael Borgloon Loon Vos Maria      
19100027 Schepers Petrus Alken Houppertingen Cordens Anna      
19100028 Moors Christiaan Houppertingen Houppertingen Bussy Anna      
19100029 Govaerts Jean Ulbeek Sint-Truiden Hamonts Maria Leemans Hubertina  
19100030 Berx Maria Kuringen Berlingen Jorissen Jan      
19100031 Cappellen Joseph Houppertingen Lummen          
19100032 Vandormael Anna Houppertingen Houppertingen          
19100033 Lambrechts Lambert Houppertingen Houppertingen Kwarem Theresia      
19100034 Bamps Anna Zepperen Houppertingen Vanoirbeek Lambert      
19100035 Stiers Melanie Neerlinter Lummen Cappellen Louis      
19100036 Cleeren Rosalie Zepperen Houppertingen Budeneers Gilles      
19100037 Henckaerts Marie Kortessem Borgloon Wynants Willem      
19100038 Vanheer Gilis Rijckel Rijckel Steukers Anna      
19100039 Colmonts Philomena Rijckel Rijckel          
19100040 Cloet Juliana Koolskamp Ardooie          
19100041 Bruyneel Leonia Gent Gent Bundervoet Petrus      
19100042 De Vreese Petrus Poeke Poesele De Smet Sylvie      
19100043 De Schrijver Frederic Poesele Poesele Van Steenkiste Eugenia      
19100044 Neyrinck Marguereta Ruislede Ruislede          
19100045 Cordemans Maria Sempst Sempst          
19100046 Pollet René Vladslo Adinkerke Kempynck Alida      

 

1911

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19110001 De Wael Jan Sinay Sinay De Bock Maria      
19110002 Delafontaine Felix Lichtervelde Lichtervelde          
19110003 Deraedt Eugeen Olsene Waereghem Messiaen Marie      
19110004 Verleyen Maria Oycke Oycke          
19110005 Vansteelandt Egidius Mooreghem Sweevezele Devos Maria      
19110006 De Meulemeester Honoré Bevere-bij-Audenaerde Audenaerde Van Bedtsbrugge Sophie Vermandele Stephanie  
19110007 Dockx Petronella Borgerhout Borgerhout Wouters Petrus      
19110008 Borrenbergs Josephina Turnhout Turnhout Adriaensen Joannes      
19110009 De Meulemeester Karel Bevere Bevere De Beer Constance      
19110010 Heyde Henri Ursel Somergem          
19110011 De Vlieger Victoria Ursel Somergem Heyde Jan-Baptiste      
19110012 Sledsens Eduard Rethy Rethy Van Den Broeck Maria      
19110013 Pauwelyn Leo Poelkapelle Mongolië         Priester
19110014 De Coster Maria Steenhuize-Wynhuize Temse         Zuster
19110015 De Groote Hortense Cornelis-Hoorebeke Deftinge         Zuster
19110016 Verhavert Maria Opdorp Baardegem Van Tricht Maximilianus      
19110017 Wille Eduard Zomergem Zomergem Temmerman Eugénie     Dokter
19110018 Speelmans Catharina Houppertingen Houppertingen Michel Jan      
19110019 Louette Louis   Houppertingen Derwa Marie Machiels Maria  
19110020 Vandendwye Gerardus Houppertingen Houppertingen Peeters Melanie      
19110021 Bas Maria Houppertingen Houppertingen Schoenaers Willem      
19110022 Abeels Wilhelmus Houppertingen Houppertingen Poelmans Gertrudis      
19110023 Swennen Anna Houppertingen Houppertingen Vandensavel Joannes      
19110024 Lambrechts Joseph Kortessem Kortessem Oris Theresia Germeau Agnes Onderwijzer
19110025 Neven Godefridus Zepperen Ulbeek Vanoirbeek Anna      
19110026 Van Mal Daniël Houppertingen Berlingen Bolkaers Maria     Onderwijzer
19110027 Verlent Emiel Sint-Amands Sint-Amands          
19110028 Schorils Florentinus Kessel-Loo Antwerpen Roels Joanna      
19110029 Haneca Rosa Dudzele Dudzele          
19110030 Vermoote Mathilde Koksijde Koksijde          

 

1912

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19120001 De Wint Theresia Cherscamp Schellebelle Hoebeke Eduardus      
19120002 Degroote Philippus Ettelghem Bulscamp-Moere Matsaert Maria      
19120003 Cornette Isabella Vinchem Bulscamp Vanhoutte Benedictus Top Petrus  
19120004 Sneyers Jan Baptist Laeken Beyghem Buelens Maria Roscam Joanna  
19120005 Degrieck Sophia Bulscamp Bulscamp Pattyn Désiré      
19120006 Palfliet Carolus Leysele Bulscamp Dekerf Amelia Ryckeboer Amelia  
19120007 Pyckavet Leonia Lisseweghe Lisseweghe Demeulenaere Eligius      
19120008 Adriaenssens Joannes Beirendrecht Putte-Cappellen De Nijs Anna      
19120009 De Mont Arthur Antwerpen Antwerpen          
19120010 De Somer Jean Baptiste Turnhout Turnhout Van Genechten Marie      
19120011 Deweer Pelagie Avelghem Avelghem Vanhamme Petrus      
19120012 Bové Jozef Wetteren Caulille          
19120013 De Munter Jozef Lede Lede Lammens Benedicta      
19120014 Spierelynck Armandine Brugge Brugge          
19120015 Steegen Elisabeth   Eygenbilsen Vangronsvelt Joannes      
19120016 Tinel Edgar Sinaai-Waas Brussel          
19120017 Delezie Emma Anseghem Belleghem Verstichel Vital      
19120018 Pourron Cornelia Breda (NL) Antwerpen Delava Ferdinand      
19120019 Peeters Hubertus Wuestwezel Cappellen Hendrickx Paulina      
19120020 Spruyt Carolus Vosselaer Turnhout Bellens Maria      
19120021 Miller Maria Avelais Deftinge         Zuster
19120022 Vrancken Joannes Betekom Betekom Jacobs Rosalia Bernaerts Angelica  
19120023 Van den Hove Catharina Zellik Asse De Pauw Charles      
19120024 Vanoirbeek Lambert Zepperen Houppertingen Bamps Anna      
19120025 Macors Pieter Mettekoven Mettekoven Princen Bertha      
19120026 Coenegrachts Laurens Houppertingen Houppertingen          
19120027 Byloos Joseph Houppertingen Houppertingen Jacobs Maria      
19120028 Claes Ferdinand Rijkel Rijkel Van Mal Virginie      
19120029 Driesmans Laurentius Houppertingen Houppertingen          
19120030 Driesmans Frans Houppertingen Houppertingen Martens Barbara      
19120031 Carolus Joannes Houppertingen Tongeren Dedry Maria      
19120032 Kempeneers Maria Sint-Truiden Houppertingen Pipeleers Josephina      
19120033 Jouck Johannes Diepenbeek Diepenbeek Martens Anna      
19120034 Lemmens Alfons Antwerpen Gooik         Priester
19120035 Vanholsbeek Anna-Maria Watermaal-Bosvoorde Watermaal-Bosvoorde Vandeuren Henricus      
19120036 Schepers Alphonse Sint-Truiden Sint-Truiden          
19120037 De Vreese Sophie Aalter   Maes Joannes      
19120038 Duquesne François Anvaing Anvaing          
19120039 Van Der Cruyssen Josephus Gent Gent Stockmans Malvina      
19120040 Van Elsen Rosalia Asse-ter-Heide Asse-ter-Heide          
19120041 Bauweleers Joanna Haacht Hever Perremans Pieter      

 

1913

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Beroep
19130001 Bauwens Bernardus Maldegem Maldegem          
19130002 Geerings Maria Putte-Stabroeck Putte-Stabroeck Matheessens Petrus      
19130003 Dumont Bertha Etterbeek Etterbeek Ricker Leopoldus      
19130004 Denis Isabella Putte-Cappellen Putte-Cappellen          
19130005 Dela Housse Laurentia Antwerpen Antwerpen Dilis Jean      
19130006 Desclin Angélique Hoves Graty Simon Archange      
19130007 De Vreese Sophia Zeveren Nazareth          
19130008 Van Den Bossche Helena Lede Lede          
19130009 Roetynck Camiel Watou Watou Vandezande Eliza      
19130010 Smekens Caroline Antwerpen Antwerpen Borée Charles      
19130011 Daminet Marie-Christine Herne Herne Lemercier Louis      
19130012 Pinel Adolphe   Péronne-lez-Antoing Bon Alphonsine      
19130013 Janssen Leontina Beersse Antwerpen Mennes Franz      
19130014 Huyben Melanie Temse Diksmuide         Zuster
19130015 Claeys Herman Brugge Brugge          
19130016 Pauwels Leontine Welle Erpe Meuleman Jozef      
19130017 Marquet Elisabeth Houldange (LU) Courtil-Bouvigny Depierreux Léon      
19130018 Deneweth Godelieve Meulebeke Meulebeke          
19130019 Vanmanshoven Joannes Houppertingen Houppertingen          
19130020 Vanhees Maria Groot-Gelmen Houppertingen Driesmans Christiaan      
19130021 Robaer Maria Mettekoven Mettekoven Vrijdaghs Felix      
19130022 Poleunis Francis Houppertingen Houppertingen          
19130023 Loix Lucie Houppertingen Houppertingen Dignef Lambert      
19130024 Poelmans Gertrudis Zepperen Houppertingen Abeels Libertus      
19130025 Francis Maria Groot-Gelmen Groot-Gelmen Nijs Ernest      
19130026 Van Durme Louis Evergem Sleidinge          
19130027 Van Merhaeghe Marie Waregem Gent Hellebaut Karel      
19130028 Huysman Marie Gent Gent Lagrange Hippolyte      
19130029 Nenquin Eduard Romerée Torhout Ramboer Octavie Vanwynsberghe Antoinette  
19130030 Vandenberg Jacobus Sint-Truiden Sint-Truiden Appeltans Rosalia      
19130031 Vandenbulcke Lievin Hulste Heestert          

 

1914

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19140001 Boets Anne Antwerpen Antwerpen Van Sluys Armand        
19140002 Govers Jan-Baptist Droogenbosch Droogenbosch Jacobs Maria        
19140003 Heynssens Madeleine Gent Mechelen s/ Meuse Tackoen Jean        
19140004 De Winne Maria Velsicque-Ruddelshove Wechelderzande Dewinter Adriaan        
19140005 De Bruycker Leo Wetteren-ten-Eede Wetteren-ten-Eede            
19140006 Du Caju Louis Dendermonde Sint-Katelijne-Waver         14-18  
19140007 Tant Théresia Gits Gits Defevere Frederic        
19140008 Tomson Germaine Brugge Brugge            
19140009 Vanlerberghe Marie Lichtervelde Lichtervelde Tampere Henri        
19140010 Goddyn Gertrude Lichtervelde Lichtervelde            
19140011 Depuydt Josephus Lichtervelde Lichtervelde Devooght Mathilde        
19140012 Disbecq Marie Sint-Nicolaas Ardoye Van Coquelare Joseph        
19140013 Vereeken Maria Hamme Dendermonde Van den Bossche Louis        
19140014 Kempenaers Franciscus Wilrijck Antwerpen Peeters Catharina        
19140015 Geenens Apollonia Ronse Ruyen Spileers François        
19140016 Govers Maria Wilrijck Wilrijck Verbert Eduardus        
19140017 Felbier Lambertus Antwerpen Antwerpen            
19140018 Bultinck Marie Somergem Somergem Dobbelaere Frederic        
19140019 Coene Firmana Zele Zele            
19140020 Cré Maria Antwerpen Moerbeke-Waes            
19140021 Maes Elisa Temse Temse           Zuster
19140022 Haest Karel Koekelare Koekelare Vannieuwkerke Elisa        
19140023 Verhaeren Anna Reti Antwerpen Seuntjens Joannes        
19140024 Claeys Leonie Adegem Adegem Van De Casteele Augusta     14-18  
19140025 Aercke Philibert Aalst Sempst            
19140026 Champagne Frederik Velm Diksmuide         14-18  
19140027 Dierckx Waltherus Turnhout Turnhout            
19140028 Princen Maria Groot-Gelmen Borgloon Groven Petrus        
19140029 Nijs Anna Sint-Truiden Houppertingen Benaets Joannes        
19140030 Vanvoorden Ludovicus Godsheide Luik         14-18 Soldaat
19140031 Speelmans Guilielmus Houppertingen Houppertingen            
19140032 Speelmans Victor Houpertingen Houppertingen            
19140033 Speelmans August Houppertingen Houppertingen            
19140034 Colmonts Pieter Houppertingen Houppertingen            
19140035 Nijs Henri Houppertingen Houppertingen            
19140036 Lux Florent Houpertingen Houppertingen            
19140037 Renaers Guillaume Gothem Calais (FR)         14-18 Soldaat
19140038 Dethier Bertha Stevoort Herk-Sint-Lambert Peeters Jan        
19140039 Mathijs Jean Sint-Truiden Houppertingen Delooz Emerence        
19140040 Vrijdags Jan Houppertingen Houppertingen Coenen Christine        
19140041 De Pré Louis Adegem Kortrijk Deschaumes Florentina        
19140042 Strauven Félicité Sint-Truiden Sint-Truiden            
19140043 Laman Marie Gent Gent Henry Léon        
19140044 Laenen Maria Tongerlo Tongerlo Spruyt Josephus        
19140045 De Schepper Ludovica Gent Gent Thienpont Hector        
19140046 Vandernoot Joseph Watermaal-Bosvoorde Watermaal-Bosvoorde            
19140047 Jaecqueloot Charles Sint-Michiels Brugge Maes Malvina        
19140048 Van Der Beke Elza Poesele Poesele            
19140049 Gérard Jean   Jéhonville Gillet Marie        

 

1915

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19150001 Van De Velde Marie Meerendree Meerendree Bultinck Celestinus        
19150002 Sucaet Francies Lootenhulle Lootenhulle Wannyn Virgenie Van Haever Regina    
19150003 Delafontaine Mathilde Lichtervelde Lichtervelde            
19150004 Kellens Peter Diepenbeek Wintershoven            
19150005 Bogaert Petrus Pamel Pamel            
19150006 Descampe Nicolas Rigenée Rigenée            
19150007 Aertgeerts August Lier Mortsel Laevers Melanie        
19150008 Jansen Johanna Nijmegen (NL) Haarlem (NL)            
19150009 Quintiens Petrus Hasselt Overpelt Riga Maria        
19150010 Titeca Elvina Laken Folkstone (GB)            
19150011 De Leye Yvonne Dendermonde Cambridge (GB)            
19150012 De Lannoy Constantinus Wanzele Wanzele            
19150013 Willems Joséphine Brugge Brugge Roelants Hector        
19150014 De Munter Henri Lede Lede            
19150015 De Rycke Josephine Lokeren Oostcamp Mees Ferdinand        
19150016 Bracke Eduard Wichelen Gent            
19150017 De Mol Sophie Wichelen Wichelen Bracke August        
19150018 De Lannoy Euphrasie Wanzele Wanzele De Smet Kamiel        
19150019 Maertens Eduard Brugge Brugge Blondeel Maria        
19150020 Sayoen Arthur Brugge Brugge Vande Walle Joséphine        
19150021 Maes Hortense Brugge Brugge Cadet Emiel       Naaister
19150022 Sentrie Marie Maercke-Kerkhem Bevere Versmessen Victor        
19150023 Van Den Bossche Constant Elsene Elsene            
19150024 Deherthoge Pierre Leuven Heverlee Laenen Marie        
19150025 Vandenbossche Appolonia Bornhem Antwerpen Van Leuven Carolus        
19150026 Conserrière Augustien Sinay Sinay Duerinck Marie        
19150027 De Cock Ludovicus Brugge Sint-Andries           Priester
19150028 De Beck Cyril Gent Gent           Priester
19150029 Van Gheem Stephanie Temse Gullegem           Zuster
19150030 Van Lierde Albert Sint-Pieters-Leeuw Linkebeek           Priester
19150031 Gyselynck Achiel Kerkhove Kerkhove            
19150032 De Geest Frans Opwijk Opwijk Cooreman Maria        
19150033 Callaerts Maria Londerzeel Londerzeel Moeyersoms Jozef        
19150034 Vanderbeke Eduard Oudenburg Oudenburg Helsmoortel Mathilde        
19150035 Dryancour Julien Brugge Lille Willems Hélène     14-18 Bediende
19150036 De Witte Marie Sint-Goorix-Audenhove Sint-Goorix-Audenhove            
19150037 Minnaert Bernard Aygem Aygem            
19150038 Van Der Veken Augustinus Reti Kasterlee Van Dijck Maria        
19150039 Achten Hubertina Hasselt Diepenbeek Bijloos Jan        
19150040 Gemers Stephanus Rijkel Rijkel Pirotte Louisa        
19150041 Corbusier Guillaume   Sint-Truiden Labaye Louise        
19150042 Steukers Petronella Zepperen Sint-Truiden Jamotte Jan        
19150043 Loix Antoon Gothem Gothem Devroy Elisabeth        
19150044 Philippaers Rosalia Zepperen Houppertingen Benaets Lambert        
19150045 Vandersmissen Johannes Houppertingen Sint-Truiden            
19150046 Stasse Maurice Latinne Houppertingen            
19150047 Huybrechts Hippolyte Glimes Houppertingen Deleixhe Agnes Germeau Victoire    
19150048 Jacquet Théodore Hasselt Hasselt            
19150049 Roelants Lambertus Hasselt Hasselt Wagemans Maria        
19150050 Hayen Anna Zepperen Houppertingen Berx Jozef        
19150051 Bamps Margaretha Berg Houppertingen Derwa Servaas        
19150052 Thys Maria Rijkel Rijkel Budo Joseph Robyns Jan    
19150053 Berden Jozef Houppertingen Amersfoort (NL)         14-18 soldaat
19150054 Dekens Jan Houppertingen Sint-Truiden Gos Catharina Coenen Paulina    
19150055 Theuns Carolus Wuustwezel Wuustwezel            
19150056 Duchateau Guillaume Sint-Truiden Sint-Truiden Lauscher Pauline        
19150057 De Bruyne Julius Berlare Berlare            
19150058 Carette Virginie Bissegem Kortrijk Staelens Victor        
19150059 Haeck Clementina Gent Sint-Amandsberg Van Melle Emilius        
19150060 vander Schelden Leonie Gent Kortrijk Fonteyne Alfons        
19150061 Smolders Barbara Leuven Kortenbos Schoofs          
19150062 Cocquyt Bernard Sijsele Vijvekapelle Allemeersch Julia        
19150063 Caenen Benoit   Waremme DéHondt Clémence        

 

1916

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19160001 Besselers Maria Antwerpenb Berchem Homans Josephus        
19160002 Hoebeke Marie Schellebelle Schellebelle Keppens Philemond        
19160003 Huybrecht Karel Lootenhulle Lootenhulle Blomme Elodie        
19160004 De Cabooter Aloïs Olsene Olsene Van Daele Stephanie        
19160005 Ysebaert Petrus Assenede Assenede Van Aerde Melanie Van Laere Pelagie    
19160006 Dewolf Maria Antwerpen Antwerpen Stuyck Frans        
19160007 Hegh Maria Ertbrand Ertbrand Van Dijck Joannes        
19160008 Kerremans Joannes Niel Boom Delvou Maria        
19160009 De Ruyter Emilia Antwerpen Antwerpen Neef Josephus        
19160010 Braeckeniers Edouard Antwerpen Antwerpen Hostie Adèle        
19160011 Gijsen Josephus Ertbrand Ertbrand Van Loon Elisabeth Van Loon Maria    
19160012 Ieven Frans Sint-Huibrechts-Lille Sint-Huibrechts-Lille Verlinden Maria        
19160013 Braeckmans Maria Hoevenen Ertbrand            
19160014 Vangelder Ludovica Snelleghem Snelleghem            
19160015 Enghien Adrienne Bevere Bevere            
19160016 Clincke Karel Aeltre Aeltre Hoornweder Natalia        
19160017 Six Maria Brugge Brugge            
19160018 Haspeslagh Karel Rousselare Lichtervelde Delafontaine Eleonora        
19160019 Vanden Broucke Leon Brugge Brugge            
19160020 Van Cromphout Delphine Gent Mylbeek Du Caju André        
19160021 Bracke Vitalis Wichelen Wichelen Bogaerts Anna        
19160022 Levis Marie Dendermonde Dendermonde Cavey Desiderius        
19160023 Verbeke August Heule Heule            
19160024 Doom Maria Gits Gits Hoirelbeke Charles        
19160025 Brulez Theresia Gits Gits Boddin Leonard        
19160026 Schotte Leon Merckem Kortrijk Costenoble Emma        
19160027 Vansteenbergen Frans Sint-Niklaas Wezeren           Priester
19160028 Legrand Charles Saint-Amand (FR) Grammont           Priester
19160029 Stillemans Antonius Sint-Niklaas Gent           Priester
19160030 Bolsens Elisa Temse Boom           Zuster
19160031 Vandergucht Henri Pollinchove Loo Claeys Eugenie       Stadsontvanger
19160032 Reniers Karel Roksem Oudenburg Vandenbussche Sophia        
19160033 Leroy Augusta Stene Oudenburg Stubbe Eduard        
19160034 D'Hollander Maria Eke Eke            
19160035 Demeulenaere Julie Ardooie Ardooie            
19160036 Volont Jules Kerkom           14-18  
19160037 Beck Clara Vrasene Vrasene            
19160038 Jouck Maria Diepenbeek Diepenbeek            
19160039 Plaquet Simon Neerlanden Hoepertingen Bleus Joanna        
19160040 Floris Albert Wangenies Hoepertingen            
19160041 Valkenborgh Jean Diepenbeek Diksmuide         14-18 Soldaat
19160042 Vanmal René Hoepertingen Hoepertingen            
19160043 Derwa Guillaume Hoepertingen Hoepertingen Vanmeer Hubertina        
19160044 Kellers Maria Diepenbeek Diepenbeek            
19160045 Colmonts Josephina Hoepertingen Rijkel            
19160046 Pletvoets Joseph Alken Sint-Truiden Martens Maria        
19160047 Cuykx Augustus Kozen Sint-Truiden            
19160048 Van Sas Anna Baarle Nassau Turnhout Leysen Cornelius        
19160049 Vermeulen Coleta Lotenhulle Poeke Vermeersch Frederik        
19160050 Carels Anna Broechem Broechem Veraert Petrus        
19160051 Michiels Maria Ertvelde Ertvelde Van De Voorde Henri        
19160052 De Fyn Franciscus Gent Gent Reynaert Emma        
19160053 Leys Petrus Zomergem Drongen De Weirdt Maria        

 

1917

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19170001 Hendrickx Edmond Rillaer Sint-Andries Schaloigne Emelie       Koopman in kanten
19170002 Jooris Suzanne Oostkamp Brugge            
19170003 Vanneste Elosia Tielt Tielt Vande Wiele Achiel        
19170004 Van Den Hove Maria Schepdael Schepdael Verheyden Arthur        
19170005 Messeyne August Koolskamp Rumbeke Blomme Lucia        
19170006 Messeyne Andreas Rumbeke Rumbeke            
19170007 Verduyn Karel Gits Lichtervelde Deschacht Juliana        
19170008 Vancoillie Lucovica Rumbeke Rumbeke Vanneste Constant        
19170009 De Cock Juliana Brugge Sint-Andries Gillemon Alfons        
19170010 Vandenbroucke Leopold Brugge Brugge            
19170011 Neutens Georges Brugge Tessenderloo            
19170012 Cneudt Camille Roulers Lessines            
19170013 Van Vlaanderen Maria Bassevelde Bouchaute            
19170014 Vereenooghe Henri Lichtervelde Lichtervelde Hoet Alice       Onderwijzer
19170015 De Gryse Edward Thorhout Kortrijk Serruys Louise        
19170016 Coninx Elisabeth   Genk Ramaeckers Jozef        
19170017 De Lannoy Maria Lede Sint-Gillis-bij-Dendermonde            
19170018 Verhaeghe Flavie Wervik Gent Schellekens Oscar        
19170019 Dewit Jan Wolverthem Dendermonde De Landtsheer Mathilde Nieuboer Marie    
19170020 Goddyn Ivo Lichtervelde Lichtervelde            
19170021 De Bruyne Eduard Moerbeke-Waas Moerbeke-Waas De Waele Leonie        
19170022 Beuckels Gabriël Brugge Brugge De Wulf Alice       Politieagent
19170023 Kerkhofs Mathilde Lichtervelde Lichtervelde            
19170024 Boers Michel Lommel Lommel Dillen Catharina        
19170025 Van Buynder Camillus Thielrode Antwerpen Smet Maria        
19170026 Libbrecht Charles Gent Gent Cromphaut Louisa       Ingenieur buskruitfabriek Wetteren
19170027 Gilliot Léon Antwerpen Deal (GB) Cardon de Lichtbuer Marie Gosuin Laure    
19170028 Kersemans Philomena Merksem Antwerpen Vervloet Franciscus        
19170029 De Neef Jan Baptist Hemiksem Antwerpen Ceulemans Eulalie        
19170030 Claeys Valentine Blankenberge Ukkel De Broukere Dominicus        
19170031 Van Lierde Maria Sint-Maria-Audenhove Sint-Jans-Molenbeek De Pessemier Theofiel        
19170032 Durieux Léa Ath Ath            
19170033 Bouteca Sophia Wulveringhem Veurne Decraemer Engelbertus Vanderstraete Joannes    
19170034 Vermeersch Julius Lotenhulle Lotenhulle Dierickx Irma        
19170035 Van den Driessche Jeannette Wemmel Schaarbeek De Gheest Julius        
19170036 Mariën Joannes Vorst Meerhout-Gestel Wellens Maria        
19170037 Donck Sylvie Saint-Jean lez Ypres Komen Beague Auguste        
19170038 Vandenbroele Joannes Nieuwmunster Oudenburg Bultynck Eugenie        
19170039 Devreker Regina Moere Oudenburg Lateste Joannes        
19170040 Guilini Robert Brugge Brugge            
19170041 Vandenbroucke Leopold Brugge Brugge De Clerck         Schilder
19170042 Ranson Raymond Varsenare Diksmuide            
19170043 De Saedeleer Maria Aspelare Sint-Lievens-Essche            
19170044 Mies Wilhelmina Antwerpen Sint-Genesius-Rode            
19170045 Naert Odiel Koolskamp           14-18  
19170046 De Keukeleire Maria Eke Eke            
19170047 Degeest Melania Kersbeek-Miscom Kersbeek-Miscom            
19170048 Engelen Joanna Mol Turnhout            
19170049 Van Der Elst Francisca Aalst Aalst Van Geetruy Jacobus        
19170050 Koopmans Willem Sint-Truiden Sint-Truiden Smets Maria Boyen Maria    
19170051 Beine Adelain Montenaken Wittenberg (D)            
19170052 Lowet Maria Klein-Gelmen Groot-Gelmen Prinsen Gerardus        
19170053 Coopmans Maria Sint-Truiden Sint-Truiden            
19170054 Derwa Maria Hoepertingen Hoepertingen            
19170055 Messelein Rosalia Koksijde Neuville (FR) Thybaut Engelbert        
19170056 Boonen Maria   Sint-Truiden Bollen Theophiel        
19170057 Vander Putten Jeanne Sint-Jans Molenbeek Anderlecht            
19170058 Lois Adolie Gembloers Gent Stassart Adrien        
19170059 Van Beveren Caroline Gent Gent Herberigs Joseph        
19170060 Peeters Jozef Heindonk Heindonk Op De Beeck Francisca        
19170061 Hansoul Ludovicus Nieurwerkerken Runkelen Bossens Rosalia        
19170062 Arnoys Hendrik Oostduinkerke Sint-Pieters ter Panne Leroeye Maria Nys Rosalia    
19170063 Vermeire Joseph Hamme Hamme Vermeire Mathilde        

 

1918

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19180001 Van den Wyngaert Joanna Berchem Sint-Genesius-Rode           Zuster
19180002 Coucke Antoinette Gullegem Meyghem           Zuster
19180003 Baeyens Melanie Assenede Temse           Zuster
19180004 Dobbelaere Martha Lovendegem Temse           Zuster
19180005 Bert Marie Gent Sint-Amandsberg           Zuster
19180006 Lecomte Jeanne   Nantes (FR) Horent Henri        
19180007 De Doncker Irma Drongen Drongen            
19180008 Dhondt Lodewijk Cluysen Cluysen            
19180009 Bultinck Noë Maldegem Maldegem De Bruyckere Helena        
19180010 Savat René Maldegem Maldegem Bultynck Prudence        
19180011 Doens Virginie Schoondijke (NL) Eeklo De Grave Petrus        
19180012 David Philemon Moerbeke Moerbeke            
19180013 Helsens Petrus Evergem Evergem Wauters Seraphina        
19180014 D'Hulst Polydoor Bevere Bevere            
19180015 Kimpe Philomena Kortemark Lichtervelde Dewulf Joannes        
19180016 Van Den Berghe Marie Huisse Vinkt Rodts Pieter        
19180017 Godderis Nathalie Kortemark Fougerolles de Plessis            
19180018 Vanhoye Maurits Sint-Niklaas Zarren         14-18  
19180019 Waegenaere Karel Gent Gent Stappaert Marguerite        
19180020 Quyo Leontine Slype Brugge            
19180021 Magis Olympe Ardenne Brugge Callebaut Prosper        
19180022 Vrielynck Leontine Brugge Brugge Van de Moortel Oscar De Puydt Louis    
19180023 Desutter Jacobus Oostkerke Brugge Stragier Louisa        
19180024 Dosfel Felix Dendermonde Mongolië           Priester
19180025 Van Os Antonia 's Gravenhage Melle            
19180026 Van Os Dorothea 's Gravenhage Melle            
19180027 Gyssels Maria Dendermonde Dendermonde De Corte Victor        
19180028 Hertleer Theophiel Ursel Gent Van Volsem Ida        
19180029 Vanlandeghem Theresia Oostrozebeke Bavikhove Callens Constant        
19180030 Sap Felix Zwevezele Gent Van De Walle Maria        
19180031 Noterdaeme Armand Loo Loo            
19180032 Groenweghe Marie Kortrijk Kortrijk            
19180033 De Gendt Domien Dendermonde Dendermonde Everaert Sophie        
19180034 Delafontaine Justina Lichtervelde Lichtervelde            
19180035 Debaillie Juliana Lichtervelde Lichtervelde Vanwalleghem Carolus        
19180036 Luyckx Verginie Lissewege Oudenburg Velter Pieter        
19180037 Carreer Emile Kortrijk Brugge Dilger Josephina        
19180038 Vanooteghem Theophiel Gullegem Gullegem Vervaecke Leonie        
19180039 d'Hulst Julius Pittem Meerhout Van de Walle Virginie        
19180040 Verdyck Esther Brugge Brugge Tommelein Jules        
19180041 Eyckmans Anna Antwerpen Antwerpen Janssens Paulus        
19180042 Fontier Hector Roubaix Kortrijk Hostens Marie        
19180043 Dhondt Rosalia Nazareth Nazareth Vermaercke Isidoor        
19180044 Baert Francis Kerkhove Kerkhove Reniers Mathilde        
19180045 Desmet Leonie Brugge Brugge Lerou Gabriël        
19180046 Lerou Lucien Brugge Brugge            
19180047 Rommel Renilde Varsenare Brugge            
19180048 Priem Eugenie Brugge Brugge            
19180049 Vanhees Pieter Neerpelt Neerpelt Baeken Helena        
19180050 Carrebrouck Leonie Oudenburg Oostende Kimpe August        
19180051 Dozot Nicolas Fafchamps-Mortier Bixschoote         14-18  
19180052 Vervliet Joannes Borgerhout Antwerpen Huygens Maria        
19180053 De Jonghe Edward Ruisbroek Ruisbroek            
19180054 Verheyden Barbe Ottenbourg Gastuche Vaes Georges        
19180055 Vivijs Maria Thisselt Thisselt            
19180056 Musschoot Irma Knesselare Oedelem            
19180057 van Cauwenberghs Evariste Schooten Schilde van Cauwelaert Hélène        
19180058 Krijnen August Vorselare Rotterdam (NL)            
19180059 Vouez Sylvain   Ham-sur-Sambre Alard Charlotte        
19180060 Van Den Veegaete Herman Evergem Gent            
19180061 Colpaert Maria Eeklo Eeklo            
19180062 Govaert Hendrik Dampremy Halle            
19180063 Roussel Jean-Baptiste Warneton Liré Poissonnier Irma Beguin Marie    
19180064 Van Steenkiste Sophie Ettelgem Oudenburg Montmorency Auguste        
19180065 Rosseel Marie Roksem Oudenburg Saelens Aimé        
19180066 Compernolle Cecilia Brugge Brugge            
19180067 Nieuwejaers Firmin Brugge De Panne         14-18  
19180068 Balbaert Emile Brugge Merkem         14-18  
19180069 De Ceukelaere Gemanus Dickele Ledegem         14-18  
19180070 Spittaels Julius Heverlee Passendale         14-18  
19180071 Van Severen Michel Brugge Diksmuide         14-18  
19180072 De Brabander Laurence Brugge Brugge            
19180073 Wanlin Remacle Bertrix Grandvoir            
19180074 Cole Charles Massemen-Westrem Oosterzele Dierickx Ida        
19180075 Vanden Brande Jan-Baptist Sint-Pieters-Leeuw Sint-Pieters-Leeuw Vander Elst Seraphina        
19180076 Kleber Ludwig Ober-Ottmarshausen           14-18  
19180077 Vermeulen Marie-Louise Ardooie Ardooie Popelier Frederic        
19180078 Dumoulin Jules Rumbeke Sint-Michiels            
19180079 Coucke Robert Beveren-Roeselare Sint-Michiels           Priester
19180080 Loix Agnes Gothem Gothem            
19180081 Dumoulin Jules Rumbeke Sint-Michiels           Priester
19180082 Jammaers Jozef Hoepertingen Hoepertingen Maricas Rosalia        
19180083 Drossin Anna Wellen Hoepertingen Kempeneers August        
19180084 Dewyngaert Theresia Geet-Betz Hoepertingen            
19180085 Benaets Joanna Hoepertingen Hoepertingen Poelmans Leo        
19180086 Jorissen Joannes Broekom Berlingen Berx Maria        
19180087 Loix Agnes Gothem Gothem            
19180088 Bellings Alfons Zelem Kruisdoorn Knapen Angelina     14-18 Korporaal
19180089 Knapen Angelina Hoepertingen Hoepertingen Bellings Alfons        
19180090 Marchal Petrus Hoepertingen Hoepertingen Polleunis Maria        
19180091 Decauter Maria Hoepertingen Hoepertingen            
19180092 Pletvoets Jan Nieuwerkerken Ordingen Pletvoets Elisabeth       Burgemeester
19180093 Leonard Victoire Gothem Voordt Missotten Simon        
19180094 Vanbrabant Isabella Brustem Kortenbos Vandebos Pieter        
19180095 Scohy Arthur Elsene Elsene Bréart Joséphine        
19180096 Van Leuven Franciscus Rijkevorsel Rijkevorsel Meewezen Joanna        
19180097 Verstraete Kamiel Lembeke Zandhoven            
19180098 Christiaens Joseph Brugge Brugge Carpels Mathilde       Aannemer
19180099 Cool Felix Lichtervelde Lichtervelde Lanssens Rosalia        
19180100 De Clercq Honorine Gent Gent Sebruyns Jacques        
19180101 Delacauw Frans Eggewaartskapelle Houtem            
19180102 Andries Charles Waremme Waremme Timmerman Marie        
19180103 Pieters Franciscus Deurne Poelkapelle         14-18  

 

1919

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19190001 De Raedt Léonie Olsene Gent            
19190002 Knockaert Karel Snellegem Brugge Van Belle Mathilde        
19190003 Courtens Adolf Dendermonde Dendermonde Cieters Marie        
19190004 Raes Leo Dendermonde Dendermonde Osselaer Maria        
19190005 Loosfeld Maria Harelbeke Lauwe Buysens Remi        
19190006 Hageman Marie Belsele Dendermonde Philips Charles        
19190007 Maetelinckx Honorine Dendermonde Dendermonde            
19190008 Lauters Valérie Oudenburg Kortrijk Geurts Félix        
19190009 Moerman Ivo Nazareth Gent Reynvoet Marie        
19190010 Dewulf Basiel Vynckt Vynckt Van Damme Marie Van Damme Justine   Gemeenteraadslid
19190011 Serruys Alida Gits Gits            
19190012 Barbieux Fernand                
19190013 Bekaert Stéphanie Melle Ledeberg De Paepe Gerard        
19190014 Van Acker Jozef Brugge Brugge Van Maele Esther     14-18 Briefdrager
19190015 Geurts Martha Zottegem Zottegem            
19190016 Vander Jeugd François Brussel Jette-Sint-Pieter            
19190017 Van Geertruyen Leon Asse Asse            
19190018 Bastin Marie-Claire Forêt Kortrijk Declerck Richard        
19190019 Van Damme Marie Machelen Machelen Van Ackere August        
19190020 Vervliet Catharina Borgerhout Deurne Seghers Joseph        
19190021 Vande Meulebroeke Helena Moregem Moregem            
19190022 Willems Jozef Lokeren Lokeren De Smet Leontine        
19190023 Bruynseels Maria   Antwerpen Gevaert Ludovicus        
19190024 Braeckmans Henricus Pulderbos Pulderbos            
19190025 Asselberghs Theresia Antwerpen Boechout Vons Joannes        
19190026 Verheyden Charles Bevere Bevere            
19190027 De Baere Julie Machelen Zulte Van Hecke Eugeen        
19190028 De Lange Henri Moregem Bevere Brons Maria        
19190029 Herreman Joannes Bevere Bevere van Haute Juliana        
19190030 Planckaert Henri Aalter Drongen Van Nieuwenburg Blandina        
19190031 Dessomville Bernard Ertvelde Gent Dhooge Amelia        
19190032 Vandeputte Aloysius Gullegem Brugge           Priester
19190033 Quintyn Leon Aalst Impe           Priester
19190034 Delcroix Jean-Baptiste Frasnes-lez-Buissenal Frasnes-lez-Buissenal            
19190035 Van Hoecke Emile Gent Gent Peeters Florence        
19190036 Heyndrickx Julius Vinderhoute Gent Ysebaert Marie        
19190037 Van Laethem Petrus Schepdaal Brussel Berlo Elisabeth        
19190038 Van Hove Irma Deinze Ukkel            
19190039 Smeets Henricus Koersel Beringen Devos Maria        
19190040 Van Langendonck Jan-Baptist Werchter Werchter De Veuster Maria        
19190041 Demeulenaere Victor Kortemark Hooglede Seurinck Maria        
19190042 Coopman Hortense Lombardsijde Oudenburg Pylyser David        
19190043 Cordy Louise Oudenburg Brugge Cornille Guillaume        
19190044 Lamote Eugenie Roksem Oudenburg            
19190045 Coolman Nathalie Ettelgem Oudenburg Vanmullem Karel        
19190046 Bonnet Louise Oudenburg Oudenburg Ballière August        
19190047 De Vloo Lodewijk Brugge Brugge Blondeel Eugenia        
19190048 Baetens Adolf Dendermonde Dendermonde            
19190049 De Piere Arthur Brugge Brugge            
19190050 Van Meenen Raymonda Brugge Brugge            
19190051 Roetjens Ludovica Maldegem Knesselare Almey Ludovicus        
19190052 De Landtsheer Emelie Vlekkem Erondegem D'hoye Carolus        
19190053 Verschueren Franciscus Katelijne-Waver Mechelen Van Brandt Maria        
19190054 Devisschere Romanie Kachtem Rollegem-Kapelle Ghesquière Henri        
19190055 Spatz Kreszentia Traunried (D) Schwabmünchen (D)            
19190056 Kuftermann Katharina Burggen (D) Thalhofen            
19190057 Dewitte Henri Ardooie Ardooie            
19190058 Cuvelier Marguerita Ardooie Ardooie            
19190059 Van Hout Bernard Bekkevoort Aarschot Mertens Isabella        
19190060 Declercq Charles Ardooie Gits            
19190061 Vanmoen Jules Izegem Izegem         14-18  
19190062 Knapen Helena Hoepertingen Gutshoven Pirar Joseph        
19190063 Knapen Conrardus Hoepertingen Hoepertingen Vandormael Gertrudis        
19190064 Sevenants Marie Tienen Borgloon Van Diest Louis        
19190065 Koekhofs August Overpelt Hasselt            
19190066 Missotten Louisa Hoepertingen Hoepertingen            
19190067 Vandormael Joanna Hoepertingen Hoepertingen Lindelauf Hubert        
19190068 Eskens Maria Berlaar Berlaar            
19190069 Debaisieux Marie   Attre Père Remy        

 

1920

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19200001 Keunen Cornelis 's Bosch 's Bosch            
19200002 Van Laethem Alice                
19200003 Verstraete August Waarschoot Waarschoot Versprille Marie        
19200004 Van Verdegem Marie Zelzate Eeklo De Clercq Victor        
19200005 Claeys Sylvie Maldegem Maldegem            
19200006 De Vulder Henri Maldegem Adegem Vyncke Amelia        
19200007 De Lannoy Constance Lede Dendermonde Van Den Bossche          
19200008 Hoens Antoinette Brugge Brugge            
19200009 Waes Ferdinand Brugge Brugge            
19200010 De Corte Clara Dendermonde Dendermonde           Vroedvrouw
19200011 Moriaux Frans Dendermonde Brussel Brack Maria        
19200012 De Brabander Marguerite Brugge Brugge Boels Gustaaf        
19200013 Vandeputte Albert Gullegem Gullegem            
19200014 Hendrix Maria Urmond (NL) Antwerpen Mébus Franciscus        
19200015 Frissong Martinus Gellick Gellick Reggers Helena        
19200016 Gabriëls Catharina Beirendrecht Lillo-Kruisweg Verhulst Petrus        
19200017 Dieudonné Alfons Antwerpen Antwerpen Hamerlinckx Anna        
19200018 Hessels Charles Antwepren Putney (GB) Rijpens Juliette        
19200019 Spitaels Leonce Sint-Lievens-Hautem Gent Van Assche Emilie        
19200020 Maes Julie Oostende Oostende Devolder Emile        
19200021 Van Den Bossche Theodoor Oudenaarde Bevere De Moor Rozalie        
19200022 Elegeest Marie Heusden Heusden De Blieck Karel        
19200023 Moorkens Johanna Herentals Kortrijk Van Der Bruggen Hendrik Veys August    
19200024 Bouckhuyt Emma Oostrozebeke Ingelmunster Vandenheede Victor        
19200025 Sanders Henri Jabbeke Jabbeke         14-18  
19200026 Espa Marguerite     Bernet          
19200027 Berckmans Coleta Merksem Merksem            
19200028 De Blauwe Carolus Leffinge Antwerpen Soetewey Petronella        
19200029 Bolsens Aloys Temse Temse            
19200030 Dezutter Lodewijk Lissewege Lissewege Pollefliet Maria        
19200031 Labens Theofiel Lichtervelde Lichtervelde Maes Julia       Gemeenteraadslid
19200032 De Jaeger Coralie Gentbrugge Lichtervelde Moerman Sylvain        
19200033 Callewaert Pharaïlde Rumbeke Vandoorne Karel          
19200034 Van Herck Maria Ekeren Hoevenen Guns Petrus        
19200035 Van Reeth Jan Niel Niel         14-18 Priester
19200036 D'Haenens Emerentia Meighem Temse           Zuster
19200037 Verhaeghe Marie Adinkerke De Panne Dewitte Arseen        
19200038 Beyen Engelbertus Adinkerke De Panne            
19200039 Billiau Emiel Nieuwpoort De Panne            
19200040 De Graeve Elvire Berchem Berchem            
19200041 Willaert August Koekelare Koekelare Sinnaeve Octavie        
19200042 D'Huyvetter Maria Watervliet Boekhoute Aernaut Eduard        
19200043 Seghers Regina Sint-Amands Puurs De Wachter Antonius        
19200044 Desmet Maria Wezemaal Wezemaal Meulemans Antonius        
19200045 Delacourt Charles Oostkamp Assebroek De Meyere Leonie        
19200046 Michiels Constant Zonnegem Zonnegem De Jaeger Barbara        
19200047 Bral Amelie Ertvelde Ertvelde            
19200048 Van Laere Petrus Kieldrecht Kieldrecht Brees Hermina        
19200049 Raeymaekers Maria Turnhout Oosthoven Clymans Petrus        
19200050 Blanchaert Marie Heusden Gent Bressers Adrien        
19200051 Vansimpsen Lodewijk Rijkel Rijkel Dolders Helena        
19200052 Vandevelde Emilie Heers Heers Desart Félicien        
19200053 Ouwerx Augustina Velm   Germeau Lodewijk        
19200054 Vroninks Maria Groot-Gelmen Groot-Gelmen            
19200055 Eersels Henricus Diepenbeek Diepenbeek Poosmans Anna        
19200056 Wellens Ludovica Kessel Deurne Willemsen Joannes Baptist        
19200057 Hamers Frans Hoogstraten Halle           Leraar
19200058 Van De Looy Petrus Deurne Deurne Dockx Joanna        
19200059 Andriessens Carolus Merchtem Opwijk Steens Francisca        
19200060 Verpeut Maria Merchtem Merchtem Andriessens Rochus        
19200061 Monsieur Joannes-Baptist Opwijk Opwijk Van Damme Gabriëlle        
19200062 Van Handenhove Franciscus Opwijk Opwijk Van Gerwen Francisca        

 

1921

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19210001 Lagrou Petrus Gits Gits Lagrou Octavie        
19210002 Vanoverschelde Gustaf Lichtervelde Lichtervelde Debusschere Marie        
19210003 Guillemyn Florent Beitem Nevers (FR)         14-18  
19210004 Le Leu Denise Brugge Brugge            
19210005 Boussery Julien Brugge Brugge            
19210006 Depuydt Carolus Zande Zande Claeys Maria        
19210007 Fiers Rosalia Destelbergen Knesselare De Meuleneire Joannes        
19210008 Van Wamel Hélène Vlymen (NL) Sint-Niklaas            
19210009 Tasiaux Joseph Maibes Maibes            
19210010 Maes Rosalie Westende Lombardzijde Mortier Pieter        
19210011 Doyen Joseph Biez Perwez De Becker Marie-Thérèse        
19210012 Aps Maria Beveren-Waas Rouen            
19210013 De Wilde Augustinus Vorselaar Vorselaar Van Olmen Angelina        
19210014 De Weerdt Maria Eyne Hoboken Cnaeps Henricus        
19210015 Nuyts Carolina Oelegem Schilde Van de Sande Jozef        
19210016 De Boeck Livinus Steenhuffel Merchtem Van den Perre Clementine        
19210017 De Vildere Celesta Maldegem Maldegem            
19210018 Ingels Sophia Ertvelde Ertvelde Van De Voorde Seraphien        
19210019 Dewulf Joannes Lichtervelde Lichtervelde Kimpe Philomena        
19210020 Posteau Elise La Hamaide La Hamaide            
19210021 Noteboom Stephanie Watervliet Gent            
19210022 Lameire Anna Oost-Eeklo Ertvelde            
19210023 Legon Fernand Brugge Brugge            
19210024 Vekeman Jan-Baptiste Zottegem Zottegem De Mulder Leontine        
19210025 Selly Joanna Grimbergen Grimbergen Van Hemelryck Guillelmus        
19210026 Lebacq Mathilde Charleroi Aalst            
19210027 Barbieux Julie Nederhasselt Heldergem Breynaert Remy        
19210028 Bogaert Amelie Moerzeke Hamme De Loose Frans        
19210029 Masschelin Omer Ardooie Ardooie            
19210030 D'Haens Jules Roeselare Roeselare            
19210031 Velghe Maurice Ardooie Ardooie            
19210032 Van De Perre Petrus Berchem Berchem Covents Maria        
19210033 Van Roey Karel Vlimmeren Wechelerzande Luyckx Maria        
19210034 Verbist August Montigny-sur-Sambre Haren Speltinckx Maria        
19210035 Coenen Anna Hoepertingen Hoepertingen Driesmans Tilman        
19210036 Gemers Maria Rijkel Rijkel Martens Guillaume        
19210037 Driesmans Lodewijk Hoepertingen Hoepertingen Jammaers Elisa        
19210038 Eycken René Antwerpen Spa            
19210039 Gerits Peter Lommel Lommel Mannaerts Maria        
19210040 Ghewy Florence Lombardsijde Koksijde Dierendonck Louis        
19210041 Vaes Joanna Heist-op-den-Berg Heist-op-den-Berg Geens Lodewijk        
19210042 Suply Nathalie Kortrijk Kortrijk            
19210043 Verhoeven Maria Merksem Antwerpen De Boeck Carolus        
19210044 Segers Francisca Opwijk Droeshout            
19210045 De Meersman Maria Mazenzele Droeshout Hermus Henri        
19210046 Wynants Paul Opwijk Opwijk            
19210047 De Ridder Joannes Opwijk Droeshout            
19210048 Van De Putte Coleta Opwijk Droeshout            
19210049 Thomas Ludovicus Merchtem Peizegem De Ridder Ludovica De Bondt Coleta    

 

1922

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19220001 Ardies Leonie Watervliet Sint-Margriet   Noteboom Emiel      
19220002 Genbrugge Louisa Assenede Assenede            
19220003 Versluys Petrus Waarschoot Waarschoot De Reu Clemence        
19220004 Van Vooren Sophia Kaprijke Eeklo Verstraete Charles        
19220005 Capoen Simonne Wulveringem Veurne            
19220006 Thybaut Romanie Bulskamp Veurne Jonckheere Pieter        
19220007 Schelfaut Jozef Sinaai Ertvelde Dhondt Stefania        
19220008 De Bot Antonia Rozendaal Antwerpen Van Der Heyden Adriaan Helmons Petrus    
19220009 Depuydt Maria Lichtervelde Lichtervelde Tommelein Leo        
19220010 Verbeke Leontine Gent Gentbrugge Bastiaens Isidoor        
19220011 Depaux Nestor Oeudeghien Oeudighien            
19220012 Debaillie Carolus Lichtervelde Lichtervelde Vandenghinste Lucia        
19220013 Vandewiele Marie Wingene Wingene Defour Hieronimus        
19220014 Vandeputte Martha Elseghem Elsene Ryon Joseph        
19220015 Mullie Paul Sint-Denijs Kortrijk De Bandt Felicie        
19220016 De Meulemeester Hortense Brugge Brugge Floor Joseph        
19220017 Verhulst Justina Leffinghe Leffinghe Boutens Henri        
19220018 Persoons Marie Thildonck Wespelaar Van Horick Louis        
19220019 Selderslaghs Petrus Reet Reet Janssens Anna        
19220020 Van Thillo Adrianus Kalmthout Esschen Kerstens Joanna        
19220021 Diliën Amelia Stabroek Putte Fissers Josephus        
19220022 Cnoops Angelina Antwerpen Antwerpgen Cnoops Angelina        
19220023 Huysmans Joannes   Antwerpen Van Tichelen Joanna        
19220024 Famels Jozef Antwerpen O.L.V.-Waver Bernaerts Maria        
19220025 Germain Hortense Lonzée Saint-Servais Namur Lemaire Edouard Cuvelier      
19220026 Geudens Edmond Antwerpen Antwerpen            
19220027 De Ryck Leo Temse Temse Sloor Amandine       Doctor in de Geneeskunde
19220028 Biarrez Victor Menen Kortrijk Duthoit Odile Duthoit Alice    
19220029 Wintein Charles Dudzele Koolkerke De Geeter Joanna        
19220030 Spitaels Georgette Geraardsbergen Menen Nouls Gustave        
19220031 Huyghens Jan Jette-Ganshoren Ganshoren De Clercq Maria        
19220032 Dumortier Sidonie Kortrijk Harelbeke Naesens Ferdinand        
19220033 Versele Jozef Oesselgem Zulte            
19220034 Quisthoudt Maria Diest Dendermonde Van Caeter August        
19220035 Six Romanie Voormezele Poperinge Debruyne Polydore Waels Léon    
19220036 Matte Maria Lichtervelde Lichetervelde            
19220037 Vermeiren Eugenie Huysse Huysse            
19220038 Dejaeghere Irma Lichtervelde Lichtervelde Vankeirsbilck August        
19220039 Dierickx Maria Buggenhout Dendermonde Van Malder Petrus        
19220040 De Taeye Leonie Sint-Lievens-Hautem Gent           Begijntje
19220041 De Clercq Justina Gent Gent Berwouts Edouard        
19220042 Vandamme Constant Koolskamp Roeselare Berteloot Maria        
19220043 Winnock Gabriëlla Adinkerke Veurne Ryon Arthur        
19220044 Lycke Emiel Koksijde De Panne Bulteel Maria        
19220045 Spiessens Joannes Bornem Bornem            
19220046 De Malsche Aloïs Temse New York (USA)           Priester
19220047 De Beule Clementina Sint-Jansteen Sint-Jansteen Allefs Eduardus        
19220048 Ostyn Ursula Kachtem Koekelare           Zuster
19220049 Roose Alice Brugge              
19220050 Van Riet Rosalia Londerzeel Londerzeel Janssens Jan Baptist        
19220051 Woestenborghs Petrus Gierle Antwerpen Roefs Maria        
19220052 Meganck Joanna Haaltert Haaltert            
19220053 Thienpont Emma Sint-Lievens-Houtem Aygem Van Den Brugge Frans        
19220054 Sienaert Hieronymus Vlekkem Vlekkem Bouchout Sidonie        
19220055 De Smaele Benoit Balegem Balegem De Massuren Mathilde        
19220056 Goubert Petrus Denderhoutem Denderhoutem            
19220057 Nys Emiel Wanzele Erpe De Bruecker Catharina        
19220058 Rogge Jules Luingne Wevelgem Losfeld Irma        
19220059 De Decker Stephanie Zelzate Zelzate De Meyer Constant        
19220060 Mahieu Victor Roeselare Roeselare            
19220061 Thienpont Karel Balegem Balegem Van Driessche Maria       Burgemeester
19220062 Ingels Maria Boekhoute Gent de Stella Hector        
19220063 Dedry Maria Hex Hoepertingen Carolus Jacobus        
19220064 Stoks Joanna ULbeek Borgloon Carolus Joannes        
19220065 Derwa Maria Hoepertingen Hoepertingen            
19220066 Samson Marie-Louise Heverlee Brugge Vincke Leon        
19220067 Lebègue Marie Gent Lochristi            
19220068 Wouters Maria Linkhout Antwerpen            
19220069 Soubain Henri Bulskamp Koksijde Van Besien Emerentia        
19220070 Van Den Broeck Joseph Antwerpen Berlaar Verlinden Josephina        
19220071 Van Rillaer Joannes Hever Hever            
19220072 Timmerman Clémence Warrem (FR) Les Moëres Berteloot Constant        
19220073 Van Waerebeek August Berlare Berlare            
19220074 Franssen Stéphanie Antwerpen Boekhout Lambo Guillaume        
19220075 Vastenavondt Petronella Opwijk Droeshout Groessens Cornelius        
19220076 Van Cauwenbergh Joanna Merchtem Opwijk Vanderstappen Jozef        
19220077 Van Der Vreken Celina Buggenhout Opwijk Pauwels Jan-Baptist        
19220078 Van Damme Jozef Opwijk Opwijk            

 

1923

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19230001 De Smet Maria Eikevliet Eikevliet            
19230002 De Ceulener Georgina Sleidinge Sleidinge Verstraeten Ivar        
19230003 Heyde Karel Ursel Oostwinkel Verstraete Marie        
19230004 De Roo Maria Maldegem Ertvelde            
19230005 Hertoghe Victor Drongen Mariakerke De Meyer Mathilde        
19230006 Allins Pauline Kortrijk Gent Reynaert Camille        
19230007 Eeckman Hortense Ledeberg Gent Matthys Louis        
19230008 Praet Alfons Heusden Wetteren Raman Isabella        
19230009 Deurinck Alfons Lichtervelde Lichtervelde Lybaert Irma        
19230010 Expeels Theophiel Oedelem Beernem De Pickere Stephanie        
19230011 Brion Rosa Zerkegem Oostkamp            
19230012 De Stoop Camille Kortrijk Kortrijk De Poortere Emma        
19230013 Werbrouck Gustaaf Roeselare Roeselare Ameel Blondina Goethals Virginie    
19230014 Jacxsens Odon Lissewege Lissewege            
19230015 Debleu Marie Gent Brugge Bogaert Henri        
19230016 Franck Maria Berlaar Berlaar Geens Frans        
19230017 Goossens Marie Antwerpen Antwerpen            
19230018 Geudens Hortensia Antwerpen Antwerpen            
19230019 Van Hove Maria Grobbendonk Boechout Lauwers Josephus Van den Bogaert Petrus    
19230020 Brouwers Willem Overpelt Overpelt            
19230021 Willems Marie Lokeren Lokeren            
19230022 Schouppe Florent Sint-Niklaas Melsele De Clerck Paulina        
19230023 Jacobs Baziel Kester Kester De Coster Maria        
19230024 Goutsmit Emma Koksijde Koksijde Smet Gaston        
19230025 Bauttemans Marin Kortrijk Kortrijk Vercruysse Julie        
19230026 Baudonck Barbara Markegem Sint-Eloois-Winkel Decoene Ivo        
19230027 Duprez Pieter Meulebeke Meulebeke Van Coillie Maria        
19230028 Van Den Berghe Mathilde Wortegem Wortegem Speleers Jan Baptist        
19230029 Vandenbrande Clemencia Lichtervelde Lichtervelde Denoo Alois        
19230030 Flament Marie Brugge Brugge Rousseau Henri        
19230031 De Souter Camille Brugge Brugge           Koopman
19230032 Vanhamme Rosalie Avelgem Avelgem Stichelbaut Achiel        
19230033 Mortaigne Eduard Lichtervelde Lichtervelde Keirsebilck Hermenie        
19230034 Debaeke Eduard Lichtervelde Lichtervelde            
19230035 Carpentier Petrus Lichtervelde Lichtervelde Meernhout Maria        
19230036 De Man Adolf Waregem Machelen Van Den Broecke Marie        
19230037 Gaillard Gaston Gent Brugge de Browne de Tiège Nathalie Beeckmans Louise    
19230038 Deknudt Octavie Reningelst Reningelst Vandelanotte August        
19230039 Pector Alphonse Wervik Wervik            
19230040 Baeten Maria Oud-Turnhout Temse           Zuster
19230041 De Wever Clementina Erembodigem Erembodigem Van der Burght Xaveer        
19230042 Vanmassenhove Rosalie Koekelare Koekelare Vandaele Jan        
19230043 Vandaele Maria Koekelare Koekelare            
19230044 Van Nieuwkerke Elisa Bovekerke Koekelare Haest Karel        
19230045 Haest Jooris Koekelare Zarren Debruyne Martha        
19230046 Acke Edmond Snellegem Jabbeke Maene Julie       Burgemeester
19230047 Roelandt Maria Haaltert Haaltert            
19230048 Smetrijns Leopoldine Lede Erpe Boelaert Gustaaf        
19230049 Dauw Gustaaf Zandbergen Zandbergen Vanden Neuker Joanna        
19230050 Janssens Charles Slijpe Brugge Stael Prudence Devers Marie    
19230051 Huygens Maria Wezemaal Wezemaal Van De Plas Norbertus        
19230052 Dujardin Jozef Hoepertingen Hoepertingen            
19230053 Morhaye Gertrudis Hoepertingen Hoepertingen Vandormael Lambert        
19230054 Bierwerts Elisabeth Hoepertingen Gothem Pipeleers Louis        
19230055 Lenaerts Maria Hoepertingen Hoepertingen Maricas Henricus        
19230056 Ottenburgs Paulina Berlingen Hoepertingen Claykens Winandus        
19230057 Cautereels Franciscus Broechem Wommelgem Vingerhoets Maria        
19230058 Kempenaers Joannes Westmalle Wijnegem Van Pelt Maria        
19230059 Dornez Alidore Rollegem-Kapelle Oostduinkerke Thybaut Marie        
19230060 Steenaerts Ludovicus Paal Heusden            
19230061 Wuyts Ludovicus Kessel Kessel Truyën Maria        
19230062 De Coninck Adolf Droeshout Droeshout Van Den Branden Maria        
19230063 De Block Maria Buggenhout Opwijk            
19230064 Van Humbeeck Joanna Londerzeel Opwijk Semal Joseph        
19230065 Van Dooren Joanna Opwijk Opwijk Pissens Albertus        

 

1924

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19240001 Vercruyssen Alfons Sint-Niklaas Sint-Niklaas Spaenhoven Maria        
19240002 Biermant Marie Lessines Ghoy Posteau Ulysse        
19240003 Duerinck Tony Schoonaarde Gent           Burgerlijk Ingenieur
19240004 Van Assche Virgenie Sint-Amands Gent           Zuster
19240005 Vandeynze Alphonse Maldegem Steene-Contredam Ferbuyt Emma        
19240006 De Bruyne Mathilde Merendree Zomergem De Fruyt Augustinus        
19240007 Deliaert Marie Maldegem Balgerhoeke De Baets Hippolyte        
19240008 Van Hootegem Clara Lembeke Lembeke Willems Louis        
19240009 Rousseeuw Léontina Wulveringem Veurne Van Houtte Charles        
19240010 Vincioen Ludovicus Meetkerke Meetkerke Souts Rosalia        
19240011 Van Winsberghe Arthur Sluis Sluis            
19240012 Vandaele Romaan Zedelgem Veldegem Teetaert Emiliana        
19240013 De Becker Gerard Brugge Antwerpen           Soldaat
19240014 Desplenter Irma Ruislede Blankenberge            
19240015 Schillebeeckx Franciscus Ravels Ravels            
19240016 Janssens Franciscus Stabroek Putte-Ertbrand Wouters Paulina        
19240017 Fouquart Maria Elst Elst Dhoze Joannes        
19240018 Devriese Maria Ingelmunster Sint-Amandsberg Dewulf Desideer        
19240019 Van Vlaenderen Gustaaf Brugge Brugge Devadder Blanche       Vishandelaar
19240020 Brouwers Peter Overpelt Overpelt Spooren Anna        
19240021 Spooren Peter Overpelt Overpelt            
19240022 De Loof Maria Kruishoutem Kruishoutem            
19240023 Vermeire Marie Bachte-Maria-Leerne Estaimpuis Vanwynsberghe Auguste        
19240024 Callebert Juliana Roeselare Avelgem Vermandere Gustaaf        
19240025 Godderis Sophia Oudenburg Gistel Van Honsebrouck Emile        
19240026 Van Thuyne Joseph Brugge Brugge Peire Marguerite        
19240027 De Hoon Hélène Veurne Veurne De Ceuninck Auguste        
19240028 Listhaeghe Benedictus Waardamme Waardamme Puype Maria        
19240029 Van Maele Karel Wingene Wingene Anseeuw Eugenie        
19240030 Alliet Julie Wingene Wingene Wallaert Karel        
19240031 Van Beveren Leona Dendermonde Lourdes            
19240032 Bekaert Marie Kruishoutem Gent Vander Linden Léon        
19240033 Roelants Marcel Warneton Warneton            
19240034 Bonte Alois Lichtervelde Lichtervelde Jonckheere Sylvie        
19240035 Muylle Juliana Gits Gits            
19240036 Vandergunst Petrus Ichtegem Kachtem Perneel Louise        
19240037 Vleminckx Franciscus Niel Merchtem            
19240038 Heiremans Godfried Denderleeuw Overhamme           Priester
19240039 Holemans Irma Brussel Ledeberg           Zuster
19240040 Knockaert Odile Neuville-en-ferrain Dottignies           Zuster
19240041 Vannueville Louis Adinkerke De Panne Destoop Verginie        
19240042 Tahon Justina Adinkerke De Panne Visage René        
19240043 Zoete Sophie Adinkerke De Panne Vanhove Frans        
19240044 Zonnekeyn Maria Adinkerke De Panne Lenaers Gerard        
19240045 Vermeylen Augusta Torhout De Panne Leune Frans        
19240046 Vergote Lea Wevelgem De Panne            
19240047 Vieren Alphons Veurne De Panne Legein Emerence        
19240048 Haelewyck Frans Koksijde De Panne Provoost Melanie        
19240049 De Coninck Edmond Antwerpen Wilrijk           Priester
19240050 Casert Mathilde Brugge Brugge Jooris Henri        
19240051 Poppe Edward Temse Moerzeke           Priester
19240052 Meyus Elisa Koekelare Koekelare Vandaele Charles        
19240053 Vanghillewe Jan Ichtegem Koekelare Vanmassenhove Julie        
19240054 Hindryckx August Koekelare Koekelare            
19240055 Van Torre Erna Brugge Brugge            
19240056 Demeulemeester Petrus Sint-Baafs-Vijve Beveren-Leie Buyse Louise        
19240057 Dierinck Marie Lokeren Gentbrugge Lachaert Alfons        
19240058 Brands Theodoor Waltwilder Bilsen Bienkens Maria        
19240059 Wellens Maria Beverloo Beverloo De Vos Valerius        
19240060 Redant Jozef Meire Meire            
19240061 Hiel Anna Lebbeke Baardegem Monsieur Casimirus        
19240062 De Smet Alice Zottegem Zottegem            
19240063 De Lil Felix Onkerzele Zandbergen Hanckaert Octavie        
19240064 Robeyns Maria Tielt Tielt            
19240065 De Weirdt Polydorus Gent Gent Van Doorsselaere Elisa        
19240066 Goubert Victorinus Denderhoutem Denderhoutem De Pauw Odila        
19240067 Evens Catharina Soerabaya Zandbergen Van Wayenberg Joannes        
19240068 De Meerleer Remi Burst Aygem Hendrickx Francisca        
19240069 Van Neck Josephus Sint-Truiden Herdersem Van de Velde Barbara        
19240070 Van Den Broeck Elise Sint-Truiden Hoepertingen Renneboog          
19240071 Michel Cornelis Hoepertingen Hoepertingen Renaerts Maria        
19240072 Vandormael Maria Hoepertingen Hoepertingen Knapen Lodewijk        
19240073 Wilmots Willem Over-Repen Over-Repen            
19240074 Vanoutryve Bertha Lendelede Lendelede            
19240075 Beeken Joannes Diepenbeek Diepenbeek            
19240076 Philippet Anna Bommershoven Borgloon Driesmans Louis        
19240077 Maes Hendrik Hoepertingen Hasselt Dethier Elisabeth        
19240078 Dujardin Catharina Zepperen Hoepertingen Vannitsen Johannes        
19240079 Creten Maria Zepperen Hoepertingen Bierwerts Lambertus        
19240080 Neven Maria Hoepertingen Hoepertingen            
19240081 Neven Theodoor Hoepertingen Groot-Gelmen Vanmeer Josephine        
19240082 Leunen Alice Hoepertingen Hoepertingen            
19240083 Lowet Louis Hoepertingen Hoepertingen            
19240084 Dumez Felicie Waasten Wijtschate Beele Henri        
19240085 Claessen Petrus Arendonk   Van Beers Maria        
19240086 Hellemans Jacobus Boom Edegem Van Reeth Maria        
19240087 Vermeir Joannes Opwijk Opwijk Peleman Paulina        
19240088 Michiels Ferdinand Opwijk Droeshout Bosman Maria        
19240089 De Smedt Joseph Opwijk Opwijk Buggenhout Maria        
19240090 Vanderstraeten Cornelius Merchtem Merchtem Keymeulen Sidonia Buyens Rosalia    
19240091 Wouters Camille Opwijk Opwijk Van Nuffel Rosalie        
19240092 Heuvinck Maria Merchtem Droeshout            
19240093 Heyvaert Benediktus Droeshout Droeshout Abbeloos Rosalia        
19240094 Vastenavondt Petrus Opwijk Droeshout Van Den Putte Rosalia        
19240095 Everaert Jacobus Opwijk Opwijk Van Nieuwenhuizen Josepha        

 

1925

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud
strijder
Beroep
19250001 Bracke August Wichelen Wichelen De Mol Sophie        
19250002 Rogge Carolus Mariakerke Mariakerke Geirnaert Paulina        
19250003 Tollebeke Sophie Drongen Drongen Lippens Carolus        
19250004 De Bie Dominica Wouw (NL) Sint-Niklaas           Zuster
19250005 Lahousse Hermance Izegem Ledeberg           Zuster
19250006 Vindevogel Cyrille Mullem jBeveren Van Assche Rosalie Van Hulle Emma    
19250007 Dubois Marie-Louise Ath              
19250008 Couckuyt Eduard Sint-Eloois-Winkel Bissegem Clarebout Coleta        
19250009 Pieter Raes Gent Gentbrugge De Vogelaere Theresia Vernimmen Colette    
19250010 Schapdrijver Gabriëlle Koolkerke Brugge Stael Firmin        
19250011 De Clerck Albert Brugge Brugge Roelants Madeleine        
19250012 Laurent Euphémie Lombise Cambron André Jules        
19250013 Vancoppenolle Theresia Lichtervelde Lichtervelde Vanwalleghem Karel        
19250014 Diesens Camiel Lichtervelde Lichtervelde Dousselaere Eugenie        
19250015 Muylaert Maria Gent Gent Waegeneire François        
19250016 Verlinden Joanna Schilde Brecht De Jongh Jacobus        
19250017 Cattoir Victorina Uytbergen Uytbergen Van Hoecke Constant        
19250018 Breyne Virginie Elverdinge Winnezeele (FR) Bentein Servaes        
19250019 Dysers Louise Brugge Brugge Van Der Wal Jules        
19250020 Verloove Joannes Waregem Zulte Vaneeckhaute Marie        
19250021 De Groote Theofiel Gyselbrechtegem   Depraetere Marie        
19250022 De Crée Augusta Wemmel Wemmel            
19250023 De Ruyck Marie-Terese Zulte Zulte            
19250024 De Bruyn August Schoonaarde Schoonaarde            
19250025 Wardenier François Brugge Brugge Van Lerberghe Mathilde        
19250026 Botton Florent   Gesves Remy Léontine        
19250027 De Leeuw Jean Brussel Aalst Thiry Madeleine        
19250028 Spooren Jan Overpelt Overpelt Spooren Mathilda        
19250029 Ivens Victor Beveren-Waas Beveren-Waas Andries Maria        
19250030 Geens Augustinus Heist-op-den-Berg Heist-op-deBerg            
19250031 Heydt Jean-Batpiste Antwerpen Kortrijk Krekels Jeanne Carter Marie    
19250032 Bové Maria Wetteren Wetteren Oosterlinck Camiel        
19250033 Mermuys René Brugge Brugge           Bankbediende
19250034 Vanhout Lambert Neerpelt Overpelt Poorters Elisabeth        
19250035 Plas Francisca Hekelgem Asse-ter-heide De Boeck Benedictus        
19250036 Boels Achille Brugge Brugge Damman Alice        
19250037 Seye Maria Nevele Mariakerke Nollé Emiel        
19250038 Beck Joseph Doel Terneuzen De Bruyckere Francisca        
19250039 De Veirman Victoria Kaprijke Kaprijke            
19250040 Decreton Louis Adinkerke Veurne Valcke Amelie        
19250041 Blonde Rosalie Adinkerke De Panne Verbanck David        
19250042 Lycke Pharailde Adinkerke De Panne Vereecke August        
19250043 Kinget Pierre Hoogstade Gent Beékandt Marie Pillyser Céline    
19250044 Mus Lydie Oostduinkerke De Panne            
19250045 Devos Julien Détroit (USA) Zedelgem            
19250046 Harteel Adèle Veurne De Panne Brysse Albert        
19250047 Lambert Marie Aarsele Koekelare           Zuster
19250048 Vanhooren Victor Ichtegem Brugge Debeuckelaere Pharaïlde        
19250049 Jooris Blanche Brugge Oostende Van Belle Alphonse        
19250050 Verhaegen Alfons Herentals Hingene           Priester
19250051 De Leene Maria Halle Halle De Romagnoli Guillelmus        
19250052 Van der Borght Willem Ronse Haaltert Coppens Victorine        
19250053 Van Immerzeele Maria Velzeke Velzeke           Onderwijzeres
19250054 Van Den Bleeken Anna Ekeren-Donk Oude God De Backer Charles        
19250055 Buyse Conrard Oosterzele Oosterzele Van Hecke Marie        
19250056 Brams Emilius Caggevinne-Assent Brasschaat Laeveren Maria        
19250057 Boelens Pieter Leuven Battel Henderickx Paulina       Brandweercommandant
19250058 Minoodt Maria Smetlede Meire Vleurinck Frans        
19250059 Pardaens Lucien Nederhasselt Sint-Jans-Molenbeek Van Buggenhout Emma        
19250060 Cobbaert René Smeerebbe-Vloersegem Smeerebbe Capelleman Sylvie        
19250061 Schelstraete Camiel Drongen Oordegem Casteels Angelique        
19250062 Wauters Franciscus Sint-Pieters-Leeuw Sint-Pieters-Leeuw            
19250063 De Rooy Barbara Berchem Mortsel De Backer Marcus        
19250064 Neutelings Maria Meeswijk Neerwinden            
19250065 Geens Joannes Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts            
19250066 Cuypers Anna Reti Reti            
19250067 De Bock Maria Sinaai Beervelde Ingels Albert        
19250068 Knapen Christiaan Hoepertingen Hoepertingen Philippaerts Anna        
19250069 Knapen Maria Berlingen Hoepertingen Derwa Joannes        
19250070 Decauter Joannes Hoepertingen Hoepertingen Simons Anna        
19250071 Missotten Simon Voordt Voordt Leonard Victoire       Burgemeester
19250072 Driesmans Joseph Hoepertingen Hoepertingen Princen Anna        
19250073 Peters Michel Hoepertingen Hoepertingen            
19250074 Meyers Servais Voordt Gothem Dedrij Johanna        
19250075 Claes Armand Rijkel Hollogne-aux-Pierres Stattrop Maria     14-18 Trambediende
19250076 Devillé Andreas Bosvoorde Bosvoorde Heyndrickx Sophia        
19250077 Van Loock Catharina Antwerpen Berchem Verwimp Frans        
19250078 Van Bastelaere Benignus Doorslaar Doorslaar            
19250079 De Ceuster Anna Berlaar Hoboken Fransen Petrus        
19250080 Gons Maria Antwerpen Antwerpen            
19250081 Spruyt Hubertus Buggenhout Essen Suykerbuyk Adriana        
19250082 Bréart Julia Waterloo Brussel Bernard Alexandre        
19250083 Verdoodt Jean-Baptist Opwijk Droeshout De Coninck Joanna        
19250084 De Boeck Maria Droeshout Droeshout            
19250085 Steens Francisca Opwijk Opwijk Andriessens Carolus        
19250086 Van Lembergen Adelaïde Opwijk Droeshout De Vos Alfons        
19250087 Mannaert Emiel Droeshout Droeshout            
19250088 Saerens Louis Opwijk Brussel            
19250089 De Nil Bernardus Opwijk Droeshout Joostens Leonia        

 

1926

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenoot 1
Voormaan
Echtgenoot 1
Naam
Echtgenoot 2
Voornaam
Echtgenoot 2
Oud
strijder
Beroep
19260001 Van Ongevalle Clothilde Deftinge Temse           Zuster
19260002 Mechelaere Henri Lichtervelde Lichtervelde Vanderplancke Sylvie        
19260003 Tempelaere Flavia Lichtervelde Lichtervelde Denys Victor        
19260004 Van den Bossche Petrus Wichelen Wichelen Van Caelenberg Philomena        
19260005 De Leye Henri Dendermonde Dendermonde            
19260006 Lammens Benedicta Lede Lede De Munter Jozef        
19260007 De Lannoy Jan-Baptiste Wanzele Schaarbeek De Mumnter Rosalie        
19260008 Verlaeckt Jan-Pius Dendermonde Dendermonde Van Der Straeten Irma        
19260009 Raedemaekers Andreas Brasschaat Brasschaat Vekemans Antoinette        
19260010 Keukelier Sophie Nazareth Gent De Bleeker Bernard        
19260011 Tollenaere Jan Gent Gent            
19260012 Roman Charles Maercke-Kerkhem Maercke-Kerkhem            
19260013 Govaert Sophia Lombardsijde Westende Michiels Frans        
19260014 Van Den Bogaerde Jan-Baptiste Eyne Bevere Van Poucke Clemence        
19260015 Pylyser Hippolyte Steenkerke Saint-Pol-sur-Mer Bouteca          
19260016 Wyseur Emma Lauwe Lauwe Deremaux Charles        
19260017 Bruyneel Eugenie Rijsel Mater Landrie Jan-Baptiste        
19260018 De Roeck Antonia Mortsel Mortsel Van der Beele Alfons        
19260019 Karsseleers Maria Antwerpen Hemiksem Meeussen Jozef        
19260020 Bil Louise Heist-aan-Zee Brugge            
19260021 Wouters Maria Emblehem Grobbendonk Van Rompay Andreas        
19260022 Cornille Prosper Dudzele Brugge Vandenberghe Emma        
19260023 Claerhoudt Regina Lissewege Lissewege Pickavet Frans Desmedt Joseph    
19260024 Buys Sophie Bornem Tielrode Van Buynder Gratiaan        
19260025 Coppens Johanna Aalst Aalst Van Assche Alexander        
19260026 Verbeeck Josephus Mechelen Duffel Nauwelaers Anna        
19260027 Bouweraerts Hendrik Sint-Niklaas Sint-Niklaas Schelfaut Philomena        
19260028 Berton Louis Brugge Saint-Charles (USA) Amery Irma        
19260029 Winthin Christina Ichtegem Ichtegem Bolliou August        
19260030 Dewaele Pieter Lichtervelde Lichtervelde Vandecaveye Leonie        
19260031 Delrue Raymond Rekkem Kortrijk Esquenet Julia        
19260032 Beke Mathilde Wielsbeke Bissegem Toebaert Constant        
19260033 Noppe Constant Gullegem Gullegem            
19260034 Vermeersch Philomena Bevere Bever D'Hondt Theodoor        
19260035 Tolpe Christina Eernegem Bekegem Inghelbrecht August        
19260036 Van Eecke Gustaf Elverdinge Elverdinge            
19260037 Boels Gustaaf Brugge Brugge De Brabandere Marguerite Mermuys Emma    
19260038 De Gryse Florence Gistel Schoten Momerency Edward        
19260039 De Mangeleire Adolphe Drongen Drongen            
19260040 Van Daele Stephanie Eeklo Lembeke De Bleecker Charles De Muynck Francies    
19260041 Verstraete August Lotenhulle Lotenhulle De Vriendt Marie        
19260042 Blanchar Pelagie Mariakerke Mariakerke Vande Putte Eduard        
19260043 Sadones Joannes Schoorisse Mariakerke           Pastoor
19260044 Bogaerts August Sint-Niklaas Sint-Niklaas Van Osselaer Philomena        
19260045 Van den Driessche Maria Opdorp Opdorp Van Dooren Petrus        
19260046 Michiels Maria Nazareth Mariakerke Vanderplaetsen Joannes        
19260047 Lescouhier Alfons Oostkamp Brugge            
19260048 de Grave Petrus Aardenburg (NL) Sluis (NL) Vermue Catharina        
19260049 De Ketelaere Adiel Loppem Brugge Mistler Elvire     14-18 Doctor in de geneeskunde
19260050 Ghenin Wilfried Brugge Brugge            
19260051 Rammant Dorsan                
19260052 Van Acker Denise Brugge Brugge            
19260053 Delvoye Théodore Frasnes-les-Buissenal Frasnes-les-Buissenal Canivez Marie        
19260054 Haegemans Arthur Reet Reet Van Vracem Leonie        
19260055 Dewyn Arthur Harelbeke Anderlecht Desmet Madeleine        
19260056 De Ryck Maria Boom Boom Bal Jan        
19260057 De Petter Alice Sint-Gillis Dendermonde Sint-Gillis Dendermonde Sanders Alberic        
19260058 Boddaert Michel Brugge Brussel         14-18 Beambte Ministerie van Landbouw
19260059 Walrave Charles Wulveringem De Panne Beyen Octavie        
19260060 David Oscar Avecappelle De Panne Grootaert Augusta        
19260061 Raes Pieter Woumen De Panne Raes Louise        
19260062 Vanbillemont Pieter Koksijde De Panne Leroye Sophie        
19260063 Strubbe Mathilde Zerkegem Koekelare Deketelaere August        
19260064 Sinnaeve Pieter Koekelare Koekelare Crevits Julie        
19260065 Lootens Camiel Anzegem Poperinge           Priester
19260066 Demesmaeker Anna Ukkel-Sint-Job Beersel Dandoy Petrus        
19260067 De Nayer Camiel Meire Meire De Troyer Joanna De Troyer Octavie    
19260068 Pletinckx Dominicus Nieuwenhove Nieuwenhove Neirinckx Maria        
19260069 Keymolen Maria Beyghem Beyghem Van Asch Petrus        
19260070 Van Rechem Marie Wannegem Herzele De Mets Camiel        
19260071 Byl Jan Perck Zaventem           Dokter
19260072 Baele Edmond Landskouter Oosterzele De Keulenare Maria        
19260073 Brantegem Charles Sint-Lievens-Houtem Sint-Lievens-Houtem Fosselle Eugenia        
19260074 Borghs Maria Turnhout Zevendonk Sels Petrus        
19260075 Matthijs Désiré Brugge Erpe De Wolf Catharina        
19260076 Truyen Maria Wijshagen Bree Tyskens Henricus        
19260077 Stockman Pius Meylegem Meylegem De Pessemier Renilde       Veldwachter
19260078 Sillis Adolf Hamme Hamme De Beule Caroline De Baer Maria    
19260079 Verschraegen Urbanie Lokeren Merelbeke Gyselinck Denis        
19260080 Liquy Leocadia Sas-van-Gent Zelzate Chinitor Augustus        
19260081 Seynhaeve Julius Emelgem Rekkem            
19260082 Vanhuyse Leonie Izegem Emelgem Callewaert Petrus        
19260083 Bresseleers Ludovica Sint-Job-in-'t-Goor Brasschaat Cloots Josephus        
19260084 Gillès de Pélichy Anna Hoogstraten Berchem            
19260085 Saelens Frans Kessel-Loo Wilsele            
19260086 Coppens Leonie Sint-Niklaas Evergem            
19260087 Couckuyt Henri Lendelede Lendelede Debusschere Julie        
19260088 Nuyttens Edward Lendelede Lendelede Monserez Marie        
19260089 Byloos Joannes Hoepertingen Hoepertingen Bussy Anna        
19260090 Delief Maria Sint-Truiden Berlingen Vaneyck Herman        
19260091 Ballet Maria Zepperen Gothem Butteneers Dominicus        
19260092 Fraipont Maria Borgloon Berlingen Eyben Eustachius        
19260093 Vrancken Maria Borgloon Hoepertingen            
19260094 Strauben Louisa Rijkel Rijkel            
19260095 Princen Joanna Mettekoven Hoepertingen Abeels Joannes        
19260096 't Sas Theophiel Semmerzake Semmerzake Mesteach Cordula Duroi Maria    
19260097 Dielen Jan Turnhout Arendonk           Schoolbestuurder
19260098 De Volder Virginia Alveringem Berchem            
19260099 De Fruyt Zulma Zomergem Zomergem            
19260100 Bekkers Joanna Budel Antwerpen Neysen Carolus        
19260101 Vanheste Victor Pervijze Pervijze Kuyle Germana        
19260102 De Deken Gertruda Antwerpen Berchem van Oudheusden Marinus        
19260103 Caerts Maria Heppen Kwaadmechelen Thues Ferdinand        
19260104 Bréart Elisa Paris (FR) Elsene            
19260105 Walschaerts Maria Berchem Wilrijk Beukeleers Emiel        
19260106 Van Cauwenbergh Jan Merchtem Opwijk Thomas Rosalia        
19260107 Pissens Jozef Opwijk Merchtem Buyens Anna        
19260108 Buyl Petrus Opwijk Droeshout            
19260109 Deconinck Louise Opwijk Ruisbroek           Zuster
19260110 Sanders Maria Opwijk Droeshout De Coster Jozef        

 

1927

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenoot 1
Voormaan
Echtgenoot 1
Naam
Echtgenoot 2
Voornaam
Echtgenoot 2
Oud
strijder
Beroep
19270001 Van Den Veegaete Marie Ledeberg Ledeberg Vits Emile        
19270002 Van Hulst Philomena Dendermonde Aalst            
19270003 De Smet Philemon Smetlede Appels Buydts Leonie        
19270004 Bouckaert Henri Gent Antwerpen Bouckaert Marie Marstboom Gabriëlle   Belgische marine
19270005 De Ketelaere Edmond Sint-Andries Sint-Andries            
19270006 De Ketelaere Augusta Zedelgem Sint-Andries            
19270007 Dupont Julien Laken Schaarbeek            
19270008 Blondeel Arthur Brugge Brugge Petyt Emma        
19270009 Térache Cyriaque Ostiches Ath            
19270010 Van Sand Gommarus Lier Boom Van Den Bossch Maria Polfliet Maria    
19270011 Geyskens Maria Testelt Antwerpen Van Hove Armand        
19270012 Atten Pierre Ettelbrück (LU) Aarlen           Priester
19270013 Van Rietvelde Julius Handzame Lissewege           Priester
19270014 Valcke Henri Gits Gits Raes Eudoxie        
19270015 Vandewalle Valentine Meulebeke Brugge Dedeyne Victor        
19270016 Samyn Emerence Lichtervelde Lichtervelde Vandekerckhove Henri        
19270017 Decruy Nathalie Roeselare Lichtervelde            
19270018 Beeusaert Aloysius Lichtervelde Lichtervelde            
19270019 Maes Henri Lichtervelde Lichtervelde Werbrouck Maria Witdoek Adrienne    
19270020 Dejaeghere Camiel Lichtervelde Lichtervelde Vergote Herminie        
19270021 Billiet Eduard Lichtervelde Lichtervelde Mostrey Philomena        
19270022 Heyndryckx Henricus Lichtervelde Lichtervelde Decuypere Sidonie        
19270023 Soyez Mathilde Escanaffles Vieux-Dieu Michel Henri        
19270024 Bracke Emiel Wichelen Dendermonde Van Den Bossche Herminie        
19270025 Monballiu Pharaïlde Brugge Gent           Zuster
19270026 Carnewal Alice Bavegem Ledeberg Van Bockxstaele August        
19270027 Bruynincx Raymond Dendermonde Dendermonde Ghysens Maria        
19270028 Porignaux Thérèse   Ouffet           Zuster
19270029 Hondeghem René Noordschote Staden Bryon Malvina        
19270030 Leuridan Alois Reninge Beveren a/d IJzer            
19270031 De Clercq Nathalie Eyne Bevere Balcaen Henri        
19270032 Balcaen François Melden Huysse Moyaert Rosalie        
19270033 Van Clooster Henri Lichtervelde Ingelmunster Dobbels Julienne       Doctor in de geneeskunde
19270034 Rombaut Justina Ursel Aalter            
19270035 Deman Felix Lichtervelde Lichtervelde Declercq Julie        
19270036 Meys Valérie Waremme Kortenberg Timmermans Jacques        
19270037 Bellings Elisabeth Turnhout Turnhout Spruyt Carolus        
19270038 Blomme Charles Veurne Gent Debbaut Maria        
19270039 De Scheemaeker Bertha Sint-Andries Brugge De Vadder Marcel        
19270040 Aerts Constance Heusden Overpelt Thones Louis        
19270041 Van Assche Joanna Puurs Puurs Van Assche Josephus        
19270042 Gijsels anna Wijnegem Wijnegem Van Der Kerken Joannes        
19270043 Allaerts Anna Kessel-Lo Linden Mast Joseph        
19270044 Dillen Jozef Vorselaar Vorselaar Echelpoels Delphina        
19270045 Hertogs Dorothea Schilde Schilde            
19270046 Janssens Paulina Zandvliet Liedekerke De Mey Adolf        
19270047 Maes Maria Adinkerke De Panne Maesen Jacobus        
19270048 Vanderheijden Antonia Achel Overpelt Nouken Christiaan        
19270049 Bruffaerts Emerentia Vossem Brussel Carels Frederik       Onderwijzeres
19270050 Pelckmans Maria Merksplas Beerse Nuyens Joannes        
19270051 Vermeiren Joannes Wuustwezel Wuustwezel Matthysen Catharina        
19270052 Van Biervliet Marie Leuven Leuven            
19270053 Doens Nathalie Uitkerke Brugge Traen Louis        
19270054 Tessier Gustaaf Brugge Brugge Maene Rosalie        
19270055 Van De Ryse Esther Brugge Brugge            
19270056 Couderé Louis Brugge Brugge Demey Louisa        
19270057 Paret Marie Torhout Assebroek Van De Moortel Victor        
19270058 Boddez Irma Lissewege Lissewege Delporte Camiel        
19270059 Coppieters Stochove Oscar Brugge Brugge           Burgerlijk Ingenieur
19270060 Van Issacker Barbara Hooglede Roeselare Van Heerswynghels Jacobus        
19270061 Vroman Leonie Zedelgem Brugge Giraldo Leopold        
19270062 Van Den Bulcke Marie-Louise Vinkt Gent Vogelaere Ferdinand        
19270063 Lecomte Bertha Brugge Brugge Van Torre Arthur        
19270064 Behiels Joannes Sint-Niklaas Sint-Niklaas Fieer Maria        
19270065 Rosseneu Marcel Brugge Brugge            
19270066 Ostyn Victorine Menen Kortrijk           Zuster
19270067 D'Hulster Silvie Lichtervelde Lichtervelde Tempelaere Alois        
19270068 Decoutere Maria Lichtervelde Lichtervelde Vanwalleghem Henri        
19270069 Cuypers August Snaaskerke Snaaskerke Lippens Melanie        
19270070 Genouw Marie Lichtervelde Brugge Werbrouck Gustaaf        
19270071 Watteeuw Adolf Brugge Brugge Vermeersch Elisa        
19270072 De Wispelaere Henri Zomergem Zomergem Mortier Celina        
19270073 Ballegeer Edward Knesselaere Brugge            
19270074 Braet August Maldegem Ursel Schelstraete Rosalie        
19270075 D'Hooge Alphons Dordrecht (NL) Antwerpen Van Cauwenbergh Constance        
19270076 Moerman Maria Gent Gent Van Durme Cyriel        
19270077 De Neve Edoard Assenede Assenede Boone Leonie        
19270078 Leys Madeleine Tielt Tielt            
19270079 Wathelet Florence Virton Brugge           Zuster
19270080 Cnops Anna Betekom Beketom Mergaerts Eduardus        
19270081 Claerhout Gustaaf Markegem Oeselgem Lippen Maria        
19270082 De Bock Achiel Nederzwalm Nederzwalm Van Hooidonc Irma        
19270083 Crevits Julie Koekelare Koekelare Sinnaeve Pieter        
19270084 De Schepper Leopold Haaltert Haaltert            
19270085 De Smaele Marie Grotenberge Meire Sterck Raymond        
19270086 Van De Putte Sabina Lovendegem Vlekkem            
19270087 Van Onderbergen Maria Wieze Wieze Meireman Benoit        
19270088 Cosyns Pelagie Appelterre Aspelare            
19270089 Van Impe Aloysius Aygem Vlierzele De Pauw Melanie        
19270090 Rottiers Camillus Ottergem Erpe De Schrijver Elodie Van Bever Alice    
19270091 Hemeryckx Seraphien Denderwindeke Denderwindeke            
19270092 Hoebeke Sabine Sarlardinge Geraardsbergen Vande Catseye Leander        
19270093 Leboulle Joseph 's Heeren-Elderen 's Heeren-Elderen Souvereyns Catharina Souvereyns Margaritha    
19270094 Moulart Marie Cordes Arc-Ainières Piron Julien        
19270095 De Jonghe Barbara Nieuwenhove Nieuwenhove Gommers Antonius        
19270096 Dionijs Alfons Tielen Mechelen Janssens Elisa        
19270097 Daem Modest Aspelare Kerksken Luyckx Catharina Van Vaerenberg Marie    
19270098 Geerts Leonia Sint-Niklaas Aalst De Caluwe Pieter        
19270099 De Smedt Philomena Sint-Niklaas Sint-Niklaas            
19270100 Lenaerts Maria Puurs Willebroek Van Kerckhoven Joannes        
19270101 Driesen Adriaan Loenhout Loenhout Theuns Anna        
19270102 Robeyns Joannes Tielt Tielt Raeymaekers Anna        
19270103 Goeman Maria Kerksken Haaltert Droesbeke Constant        
19270104 Janssens Jan Baptist Londerzeel Londerzeel Van Riet Rosalia        
19270105 Janssens Franciscus Vlekkem Vlekkem Van der Donckt Rosalie        
19270106 Van Weereld Lambert Hoogstraten Hoogstraten Janssen Catharina        
19270107 Vanderwegen Françis Kessel-Loo Leuven Nackaerts Rosalia        
19270108 Roegiest Zulma Ertvelde Ertvelde Bruggeman Henri        
19270109 Coopmans Joannes Hoepertingen Hoepertingen            
19270110 Smisdom Jerome Gelinden Klein-Gelmen Princen Veronica        
19270111 Lambrix Elisabeth Tongeren Diepenbeek Schoofs François        
19270112 Van Boeckel Frans Lier Antwerpen Smans Anna        
19270113 Willemsen Joannes Loenhout Deurne Wellens Ludovica        
19270114 Van Den Broeck Theodorus Niel Merksem Janssens Cecilia        
19270115 Vandenborne Pauline Binderveld Nieuwerkerken            
19270116 Van Bellegem Catharina Belsele Belsele            
19270117 Hofkens Leonardus Wuustwezel Brecht Simons Elisabeth        
19270118 Nuyttens Emma Waregem Houtem Deconinck Maurice        
19270119 Meert Elisabeth Meise Boitsfort Waeyenbergh Evrard        
19270120 Augustynen Maria Berlaar Berlaar Michiels Constantinus        
19270121 Pauwels Octavie Eggewaartskapelle Koksijde Vanbillemont Karel        
19270122 Martens Maria Nazareth Nazareth Groothaerd Gentiel        
19270123 Hendrix Stephania Kozen Binderveld            
19270124 Christiaens Joseph Etterbeek Etterbeek Leemans Angélique        
19270125 Heyte Alphonse Nieppe (FR) Nieppe (FR) Guéri Julia Budin Marie    
19270126 Van Landeghem Mathilde Moerbeke-Waas Sint-Niklaas De Gendt Louis        

 

1928

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenoot 1
Voormaan
Echtgenoot 1
Naam
Echtgenoot 2
Voornaam
Echtgenoot 2
Oud
strijder
Beroep
19280001 Van Moorter Cesarine Dendermonde Meknes (MA)           Zuster
19280002 Vandenbussche Emiel Bossuyt Anderlecht           Priester
19280003 De Wolf Frans Sint-Gillis-Dendermonde Sint-Gillis-Dendermonde            
19280004 Posteau Laure Ghoy Blaton            
19280005 Vander Cruysen Oscar Boom Lissewege Dieperinck Augusta        
19280006 Coorens Hélène Brugge Elisabethstad (Bel. Congo) Pintelon Edward        
19280007 Robert Maria Brugge Brugge            
19280008 Schreurs Maria Hasselt Hasselt            
19280009 Posteau Isaïe Flobecq Ghoy Hyvergneau Adeline        
19280010 De Coster Amelie Buggenhout Buggenhout Stassijns Petrus        
19280011 Demaret Jean   Haccourt           Broeder
19280012 Vande Velde Ernestine Schellebelle Schellebelle d'Hollander Achille        
19280013 Vangheluwe Aimé Vichte Zwevegem Vancoppernolle Marie        
19280014 Neutens Raoul Sint-Andries Sint-Andries            
19280015 D'Helft Florimond Brugge Brugge De Grande Idalie        
19280016 Bogaert Virginie Zedelgem Brugge De Vos Edward        
19280017 Beuselinck Emile Brugge Sint-Andries Scholier Octavie        
19280018 De Roo Remi Maldegem Maldegem            
19280019 Van Assche Joannes Malderen Opdorp Verheyden Fidelia        
19280020 Turtelboom Oscar Sint-Lievens-Essche Sint-Lievens-Essche            
19280021 Cocquyt Alphons Mariakerke Mariakerke Bral Maria        
19280022 De Vis Virginia Aalst Aalst Permentier Dominicus Luycx Hector    
19280023 Depuydt Leonie Lichtervelde Lichtervelde Delameilleure Henri        
19280024 Vankeirsbilck Alois Lichtervelde Lichtervelde Vandecappelle Maria        
19280025 Vandecaveye Michiel Lichtervelde Lichtervelde Meersman Juliana        
19280026 Glorieux Henri Brugge La Croix (FR) Louveaux Julie       Doctor in de Geneeskunde
19280027 Evrard Léon Acoz Brugge Standaert Hélène       Doctor in de Geneeskunde
19280028 Theetaert Emiliana Zedelgem Veldegem Van Daele Romanus        
19280029 Van Doorne Jozef Sint-Andries Brugge            
19280030 Lathouwers Frans Eigenbilzen Eigenbilzen Jans Catharina        
19280031 Stevens Jozef Vlijtingen Eigenbilzen           Priester
19280032 Potteau Constant Heule Heule Clarisse Elodie        
19280033 De Groote Marie Laarne Laarne Lammens Henri        
19280034 Devuldere Philomène Kortemark Komen Vanslembrouck Charles Goddyn Charles    
19280035 De Meyere Joseph Hamme Hamme Vermeire Albine        
19280036 Spencer Maria Brugge Brugge Missiaen Gustaaf        
19280037 Leegenhoek Marie Brugge Brugge Jorissen Hyppolite        
19280038 Rooyakers Arnold Neerpelt Overpelt Witters Elisa        
19280039 Van Haecke Juliana Torhout Brugge Monbaliu Louis        
19280040 De Ridder Marie Antwerpen Antwerpen            
19280041 Hoefnagels Maria Antwerpen Oude-God Verreth Joannes        
19280042 Godart Ludovica Antwerpen Antwerpen Hendrickx Josephus        
19280043 Luycx Petrus Leerbeek Leerbeek Niels Josephina        
19280044 Leemans Anna Sinte-Gertrudis-Pede Ukkel            
19280045 Vandekerkhof Jan Grote Brogel Overpelt Berben Elisabeth        
19280046 Parmentier Cyriel Wevelgem Wevelgem Stevens Petronella        
19280047 Lambrechts Cornelia Nijlen Lier Van De Kerckhof Jozef        
19280048 Van Rysseghem Juliaan Eke Gent Verlierden Maria        
19280049 Honoré Céline Moeskroen Moeskroen            
19280050 Dierendonck Leopold Middelkerke Middelkerke Dejonghe Elisa Mortier Rachel    
19280051 D'Hoedt Julien Brugge Brugge            
19280052 Durein Félix Reningelst Sint-Andries Calewaert Predentia       Gemeentesecretaris
19280053 Vander Veken Frans Strombeek-Bever Strombeek-Bever            
19280054 Mechelaere Nathalie Lichtervelde Lichtervelde Vandecaveye Karel        
19280055 Vandecaveye Edmond Lichtervelde Lichtervelde Vandevelde Alida        
19280056 Reynders Joanna Leffinge Snaaskerke Pauwels Louis        
19280057 Cosman Maria Oostrozebeke Hulste Vlieghe Jules        
19280058 De Bou Louise Stalhille Brugge Dewulf Adolf        
19280059 Vandewalle Carolus Oost-Nieuwkerke Oost-Nieuwkerke Van Grysperre Silvie        
19280060 Dael Alfons Vrasene Vrasene Van Eynde Clementina Puylaert Stephania    
19280061 Pector Elodie Wervik Dendermonde Van Den Bossche Edgard        
19280062 Lissnyder Elisa Gent Gent Lissnyder Eugeen        
19280063 Vits Marie Melle Gent Cnudde Ferdinand        
19280064 Olivier Felix Lichtervelde Lichtervelde Werbrouck Marie        
19280065 Messens Clementia Lichtervelde Lichtervelde            
19280066 Baert Hector Lichtervelde Lichtervelde Boncquet Elisa        
19280067 Tempelaere Achiel Lichtervelde Lichtervelde            
19280068 Tempelaere Eugeen Lichtervelde Lichtervelde Godderis Julia        
19280069 Vandenbroucke Romania Lichtervelde Lichtervelde Tempelaere Felix        
19280070 Vergote Leon Lichtervelde Lichtervelde            
19280071 Legein Henri Adinkerke De Panne Acou Zoë        
19280072 Landuyt Leonie Aalter Knesselare De Baets Ludolf        
19280073 Van Den Bon Petrus Eernegem Khunti (Engels Indië)           Priester
19280074 Roseleth Clemence Meldert Dendermonde           Zuster
19280075 Gillis Clemence Brussel Sint-Amandsberg           Zuster
19280076 Viaene Rosalie Adinkerke Nieuwpoort Legein August        
19280077 Legein Julia Adinkerke De Panne Lenaers Amand        
19280078 Luyssen Julien Loo De Panne Vossaert Zenobie        
19280079 De Boeck Guilielmus Vilvoorde Vilvoorde Vanlint Antonia        
19280080 Vandenbroecke Amelia Sint-Eloois-Vijve Sint-Eloois-Vijve Meirsman Camiel        
19280081 Logghe Edward Aartrijke Jonkershove Desender Amelia        
19280082 Pollet Juliana Koekelare Eernegem Dutry Carolus        
19280083 Vanoverbeke Cecilia Koekelare Roeselare            
19280084 Debaene Gustaaf Torhout Koekelare Vanryckeghem Maria        
19280085 Vandenbussche Marie Ichtegem Koekelare Volbrecht Francis        
19280086 De Moor Delphine Zonnegem Zonnegem Van Der Meulen Gustaaf        
19280087 Noël Carolus Zonnegem Erpe Van Keymeulen Clementia Van Keymeulen Maria    
19280088 Van Den Durpe Livina Stekene Stekene Creve Alouis        
19280089 Van Melkebeek Marguerite Aygem Brussel De Baer Alphonse        
19280090 Braem Gabriël Hamme Hamme Puylaert Lydia        
19280091 Baetens Petrus Kerksken Haaltert Standaert Seraphina        
19280092 Brulez Edward Oekene Oekene Boudrez Julia        
19280093 Bertels Matheus Hasselt Hasselt Valkeneers Maria        
19280094 Samain Jules Wervik Beselare Hollevoet Maria        
19280095 De Lil Marie Zandbergen Zandbergen Van Israël Gustaaf        
19280096 De Geyter Leontine Elene Velzeke De Loor Prosper        
19280097 De Couck Philemon Sint-Antelinckx Sint-Antelinckx Couchie Sidonie        
19280098 De Bolster Franciscus Grimmingen Grimmingen Nechelput Honorine        
19280099 Goossens Aloïs Sint-Antelinckx Montigny-sur-Sambre Vandenberghe Marie        
19280100 Raes Maria Izegem Izegem Termote Frans        
19280101 Hollevoet Martin Ardooie Emelgem Roelens Marie-Louise        
19280102 Muylle Zulma Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel Ghesquière Nabor        
19280103 Stragier Maria Izegem Izegem            
19280104 Bruynseels Constant Wiekevorst Wiekevorst Helsen Virginie       Burgemeester
19280105 Neyt Karel Adegem Evergem De Craecker Paulina        
19280106 Van Verdeghem Hilaire                
19280107 De Vos Nestor Sarlardinge Enghien            
19280108 Ramakers Anna Swalmen Utrecht (NL) Moor Jules        
19280109 De Caluwe Philomena Elversele Sint-Niklaas De Corte Paulus        
19280110 Jacobs Jean Hoepertingen Hoepertingen            
19280111 Baus Josephina Hoepertingen Hoepertingen Tilkens Florent        
19280112 Dewyngaert Johannes Geet-Betz Zepperen            
19280113 Knapen Maira Berlingen Hoepertingen Maes Pieter        
19280114 Renotte Anna Mettekoven Mettekoven            
19280115 Benaets Joseph Hoepertingen Hoepertingen            
19280116 Colmonts Elisabeth Rijkel Gothem Daniëls Jan        
19280117 Klinkers Willem Diepenbeek Diepenbeek Vandenhoudt Anna        
19280118 Lowet Pieter Zonhoven Hoepertingen Derwael Maria        
19280119 Van Hyfte Marie Assenede Boechout De Smet Charles        
19280120 Gerrits Hendrik Antwerpen Antwerpen Soetermans Maria        
19280121 Carlens Antonia Nieuwerkerken Nieuwerkerken Delsaert Alfons        
19280122 Douwen Angelina Tongerlo Noorderwijk Helsen Franciscus        
19280123 Janssens Joannes Betekom Aarschot Everaerts Elisabeth        
19280124 Aerts Petrus Ramsel Herselt Huybrechts Norbertina        
19280125 Franssens Maria Herk-de-Stad Sint-Truiden Lenaers Henricus        
19280126 Van De Ryse Jacobus Koolkerke Koolkerke Maenhoudt Melanie        
19280127 Slock Josephus Antwerpen Sint-Mariaburg Nagels Rosalie        
19280128 Van Campenhout Joannes Blaasveld Blaasveld            
19280129 Knaepen Leonia Geet-Betz Hoeleden Schreurs Henri        
19280130 Bessemans Frans Sint-Truiden Nieuwerkerken Nelissen Florentine        
19280131 Melis Eduardus Broechem Lier Bastanie Maria        
19280132 Van Damme Philip Bornem Bornem Reyntiens Francisca        
19280133 Claes Guillaume Buvingen Sint-Truiden Brugmans Maria        

 

 

1929

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenoot 1
Voormaan
Echtgenoot 1
Naam
Echtgenoot 2
Voornaam
Echtgenoot 2
Oud
strijder
Beroep
19290001 Dutry Léon Gent Gènes            
19290002 Cantineau Maurice Kalken Gent Verhelst Rachel        
19290003 Blondeel Paul Impe Sint-Niklaas Gabriëls Rosalia        
19290004 Van Cauwenberge Philomène Gent Gent De Keuleneir Clément        
19290005 Lucas Mariette Soignies Zuen            
19290006 Verhoest Joseph Kachtem Brugge            
19290007 Dupont Camille Poperinge Poperinge Decorte Marie        
19290008 Vanhoutte Julie Westende Nieuwpoort Gunst Pieter        
19290009 Proot Alois Vladslo Lede Lampert Odile        
19290010 Proot Désiré Vladslo Vladslo Proot Prudence        
19290011 Kellens Joseph Gent Gent De Pourcq Irma        
19290012 De Buysscher Mathilde Gent Eggermont Henri          
19290013 Neirynck August Knesselare Sint-Joris-ten-Distel Lammens Clemence De Pickere Marie-Louise    
19290014 De Bleecker Adèle Sint-Joris-ten-Distel Sint-Joris-ten-Distel Lefevere Henri        
19290015 Spaenhoven Maria Nieuwkerken Sint-Niklaas Vercruyssen Alfons        
19290016 De Block Alfons Sint-Niklaas Temse Van Den Brande Rosalia        
19290017 Degreef Richardus Sint-Truiden Sint-Truiden           Priester
19290018 Vanneste Leon Langemark Langemark Vanneste Flavie        
19290019 Vanwalleghem Carolus Lichtervelde Lichtervelde Debaillie Juliana        
19290020 Debusschere Philomena Lichtervelde Lichtervelde Cuvelier Emiel        
19290021 Cloet Henri Lichtervelde Lichtervelde Lamsens Theresia        
19290022 Vandevelde Henri Lichtervelde Lichtervelde Meseure Lucie        
19290023 Rosseeuw Leonie Herseaux Kortrijk Vandevoorde Camiel        
19290024 Vandenbroucke Louis Moorslede Slypskapelle Huyghebaert Maria        
19290025 Boonet Nathalie Lissewege Brugge D'Hollander Gustave        
19290026 Roetynck Florence Watou Watou Plaetevoet Frederic        
19290027 Stevens Eugenie Brugge Sint-Andries Vermeersch Adolf        
19290028 De Munter Marc Lochristi Sint-Amandsberg            
19290029 Van Den Broecke Clementina Kruishoutem Kruishoutem Goeminne Kamiel        
19290030 Brunouw Franciscus Watou Watou Vandenabeele Melanie        
19290031 Vandendriessche Gustaaf Roeselare Rumbeke Pillen Marie        
19290032 Van den Bossche Maria Anderlecht Deurle Van De Putte Benedictus        
19290033 Hemelryck Louis Berlare Brugge Danneels Julia        
19290034 De Groeve Sidonie Overmeire Zulte            
19290035 Impens Emerentina Oudenaarde Gent Vandeputte René        
19290036 De Smet Marie Moregem Petegem-Oudenaarde Van Lancker Ludovicus        
19290037 Van Puyenbroeck Adelina Bevere Velsicque Van Herpe Venance        
19290038 Vanlaere Maria Wannegem-Lede Eyne Van Den Broecke Camiel        
19290039 Cloots Cyriel Betekom Leuven            
19290040 Verfaillie Maria Brugge Brugge Boussery Louis        
19290041 Boelens Henri Lembeke Lembeke Goole Marie       Provincieraadslid
19290042 Crousel Huguette Brugge Brugge            
19290043 De Haemers Romanie Gistel Gistel            
19290044 Franck Constance Antwerpen Antwerpen            
19290045 Eyskens Maria Wichelderzande Sint-Pieters Litle Van den Broeck Frans Boons August    
19290046 Everaert Philomena Assenede Assenede Van Loo Joannes        
19290047 Corremans Anna Deurne Borgerhout Van Pelt Joannes        
19290048 Hemelaer Felix Oppuurs Sint-Amands Monsieur Maria        
19290049 Harlé Jeannette Antwerpen Zwijndrecht            
19290050 Guyot Petrus Antwerpen Slypskapelle Werbrouck Marie-Louise        
19290051 Janssens Melania Antwerpen Heist-op-den-Berg Van Hove Louis        
19290052 Vermeersch Rosalie Sint-Michiels Brugge De Blieck J        
19290053 Haverhals Maria Emblehem Zandhoven Gorremans Constantinus        
19290054 Mattheeusen Aloisius Essen Essen Schrauwen Maria        
19290055 Suykerbuyk Maria Horendonk Antwerpen Mattheusen Karel        
19290056 Verheecke Jan Lissewege Brugge            
19290057 Hinjon Maria Lissewege Brugge Jacxens Joseph        
19290058 Verfaillie Victor Kortrijk Kortrijk Hofman Claire        
19290059 Depla Joannes Ingelmunster Ingelmunster            
19290060 Cortvriendt Nathalia Ertvelde Assenede Van de Walle Victor        
19290061 Boughez Sidonie Gent Brugge Neutens Henri        
19290062 Peene Jan Brugge Brugge            
19290063 De Smedt Leonie Brugge Sint-Andries Verbruggen Edmond        
19290064 De Souter Elisa Brugge Brugge De Souter Willem        
19290065 Vandewalle Camiel Aarsele Deinze Baudoncq Emma        
19290066 Baert Emma Maercke-Kerkhem Maercke-Kerkhem Vande Walle Petrus        
19290067 Werbrouck Maria Lichtervelde Lichtervelde Olivier Felix        
19290068 Stevens Leonie Heusden Heusden            
19290069 Maes Alfons Zolder Heusden Put Leonie     14-18  
19290070 Verdick Elisabeth Beyghem Beyghem Roscam Joannes        
19290071 Dierickx Paulina Drongen Sleidingen De Schauwers Franciscus De Baerdemaeker Augustus    
19290072 Ardeel Carolus Knesselare Maldegem Vermeulen Julia        
19290073 Colle Romanie Lotenhulle Gent            
19290074 Verbauwen Georgius Mariakerke Mariakerke Balcaen Ida        
19290075 Steenbeke August Zelzate Gent De Coster Maria        
19290076 Claeys Kamiel Adegem Gent Van De Casteele Augusta        
19290077 Joos Maria Buggenhout Opdorp Baeck Frans        
19290078 Delporte Edmond Sint-Michiels Sint-Andries Vermeersch Elodie        
19290079 Harinck Marie-Louise Kortrijk Kortrijk Lybeer Henri        
19290080 Waeterschoot Jacobus Grembergen Grembergen Blancquaert Christina        
19290081 Tommelein Marie Lichtervelde Brugge           Zuster
19290082 Danhieux Charles Vilvoorde Tervuren Smets Eulalie        
19290083 Verhasselt Rachel Gottem Oeselgem Lippens Firmin        
19290084 Strubbe Emma Torhout Torhout Keirsebilck Henri        
19290085 Lamerant Eduard Reningelst Ieper Vandenberghe Marie        
19290086 Vanmassenhove Leonie Koekelare Koekelare Hindruckx Jerôme        
19290087 Haest Elisabeth Koekelare Eessen Seye Petrus        
19290088 Adam Philippe Koekelare Koekelare Timmerman Amelie        
19290089 Adam Pharailde Koekelare Koekelare Boucquez Hyppoliet        
19290090 Van Weereld Lambert Hoogstraten Hoogstraten Janssen Catharina        
19290091 Devedeleer Johanna Ukkel Ukkel Raes Jacobus        
19290092 De Pril Marie Steenhuyze-Wijnhuize Meire Bauwens Amandus        
19290093 Van Aken Johanna Ekeren Kapellen Verzwijvelen Frans        
19290094 Bogaert Maria Teralphene Teralphene Van Impe Theophiel        
19290095 Maeckelberge Richard Roksem Zandvoorde Raes Sidonie        
19290096 Pauwels Maria Temse Temse            
19290097 Seroen Anna Mechelen Zemst            
19290098 Versnick Hippoliet Herzele Herzele Van Welden Maria        
19290099 Verstuyft Richard Oosterzele Oosterzele Botte Marie        
19290100 Licour René Zegerscappel Rubrouck (FR) Vanacker Angèle        
19290101 De Grave Pieter Denderwindeke Denderwindeke De Lé Constantia        
19290102 Léonard Julie Denderwindeke Nieuwenhove            
19290103 Meerman Gustaaf Sint-Lievens-Essche Sint-Lievens-Essche Meerman Maria        
19290104 Motte Marie Grand' Rosière Herzele Merchiers Victor        
19290105 De Bruyn Seraphina Nieuwenhove Nieuwenhove            
19290106 De Roeck Pieter Sint-Lievens-Essche Sint-Lievens-Essche            
19290107 Van Nieuwenhove Aloïs Appelterre Oultre Dierickx Maria        
19290108 Dekeirsschieter Prosper Avelgem Tiegem Odemare Gabrielle        
19290109 Gerard Louis Clinge Wijnegem Van Der Zanden Catharina Van Der Zanden Maria    
19290110 Anthonis Joannes Wommelgem Wijnegem Van Ranst Joanna        
19290111 Verheyen Ludovicus Weelde Weelde Verheyen Constantia        
19290112 Versnick Hippoliet Herzele Herzele Blom Leonie        
19290113 Seys Jozef Beveren-Roeselare Beveren-Roeselare            
19290114 Caron Maria Koolskamp Izegem            
19290115 Rathgeber Georg Reimlingen (D) Nördlingen (D)            
19290116 Vuylsteke Arthur Brugge Brugge           Priester
19290117 Van De Vyle Zoë Evergem Belsele Van Aerde Victor        
19290118 De Ridder Gerardina Sint-Niklaas Sint-Niklaas Vandenberghe Florimond        
19290119 Van Rode Petrus Brussegem Brussegem            
19290120 Laper Oscar Wervik Gent Keppens Elisa       Meestergast Spoorwegen
19290121 Benaets Hubert Hoepertingen Hoepertingen Philippaerts Rolasilia        
19290122 Bosch Marie Diepenbeek Diepenbeek Castermans Jean        
19290123 Driesmans Joanna Berlingen Berlingen            
19290124 Lowet Joannes Hoepertingen Hoepertingen Knapen Josephine        
19290125 Ramaekers Joannes Wellen Hoepertingen Graindorze Leonia        
19290126 Jammaers Christina Zepperen Sint-Truiden Coopmans Auguste        
19290127 Lux Lambertus Groot-Gelmen Hoepertingen Robyns Helena        
19290128 Poncelet Josephina Borgloon Hoepertingen Coenegrachts Arnold        
19290129 Wynants Arnold Gothem Gothem Benaets Louisa        
19290130 Zwaenepoel Marie-Louise Bredene Bredene Nyssen Amandus        
19290131 Snellaert August Lochristi Sint-Amandsberg Braeckman Rosalie        
19290132 Janssens Willem Antwerpen Antwerpen            
19290133 Van Weddingen Marie Sint-Truiden Sint-Truiden Vanaeken Frans        
19290134 Rathé Maria Adinkerke Koksijde Vanhoutte Emile        
19290135 Velghe Victor Nokere Nokere Van Den Broecke Emelie        
19290136 Jeuken Joannes Rotem   Daelmans Catharina        
19290137 Boeckmans Josephus Hersselt Westerlo Van Den Brande Maria        
19290138 Van Hoof Maria Niel Niel Buggenhout Maria        
19290139 Coppers Josephina Stevoort Rummen Buckinx Louis        
19290140 Pauwels Wilhelmina Antwerpen Malo les Bains (FR) Smits Henri        
19290141 Smets Theresia Sint-Truiden Sint-Truiden Appeltants Julien        
19290142 Draulans Juliaan Zoerle-Parwijs Diest Mens Theodolinda       Dokter
19290143 Loos Angelina Heppen Stall Boelanders Louis Lens Alfons    
19290144 Van Geel Rosalie Kruibeke Steendorp Claus Jan Baptist        
19290145 Cousy Oscar Zottegem Zottegem Konnecker Odile        

 

1930

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenoot 1
Voormaan
Echtgenoot 1
Naam
Echtgenoot 2
Voornaam
Echtgenoot 2
Oud
strijder
Beroep
19300001 Reychler Camiel Maldegem Sint-Pieters-Cappelle Expeels Helena        
19300002 Meerseman Marie Moorslede Kachtem Wittouck Charles        
19300003 Lamot Joannes Leuven Boom Robeyn Joanna        
19300004 Van Herreweghe François Cherscamp Cherscamp            
19300005 Bontinck Victor Schellebelle Schellebelle            
19300006 De Winne Maria Lede Gent Schockaert Alois        
19300007 Desmedt Marie Heist-aan-Zee Heist-aan-Zee Daveleoose Richard        
19300008 Dumont Emile Ellezelles Ellezelles Vankerkove Nathalie        
19300009 Decaestecker Rachel Reningelst Blankenberge Van Geldre Albert        
19300010 Literme Rachel Brugge Brugge            
19300011 Sioen Louis Brugge Brugge De Vos Sylvie        
19300012 Vancalis Leonie Poperinge Sint-Jan-ter-Biezen Cauwelier Dionysius        
19300013 Decorte Hortensia Wingene Sint-Michiels Desmedt Frederic        
19300014 Peeters Maria Niel Niel Vleminckx Antonius        
19300015 Van Roose Malie Eernegem Sint-Kruis Laporte Louis        
19300016 Van Der Jeugt Jan Grembergen Grembergen De Clercq Jozefina        
19300017 Hofman Elodie Letterhoutem Sint-Lievens-Houtem De Roo Hypoliet        
19300018 Carrein Polydorus Passendale Izegem D'Hooghe Maria        
19300019 De Berdt Marie-Louise Leffinge Assebroek            
19300020 Vromans Maria Balen Balen Janssen Jan        
19300021 De Wilde Dominicus Zaffelare Zaffelare Vervaet Emilie        
19300022 Jansegers Jozef Opwijk Lebbeke Goedgezelschap Joanna Bogman Catharina    
19300023 Libeer Adeline     Van Tieghem Jules        
19300024 Chau Jean Roeselare Brugge Vercruysse Romanie        
19300025 Poelman Petrus Lochristi Lochristi Van Caneghem Rosalia        
19300026 Seynaeve Hendrik Oostrozebeke Brugge Lefebure Elisabeth        
19300027 Vynckier Adronie Meulebeke Ingelmunster Vandenberghe Camiel        
19300028 Boussy Thierry Torhout Sint-Andries Ramaut Herminie        
19300029 Daenekindt Raymond Snellegem Snellegem De Schacht Irma        
19300030 Vanlaethem Edmond Kaaskerke Avekapelle Notredaeme Sidonie        
19300031 Claeys Leonie Brugge Brugge Gillemon Charles        
19300032 De Souter Guillaume Brugge Brugge De Souter Elisa        
19300033 Delaere Henri Autryve Berchem 'T Kindt Odile        
19300034 Clincke Alfons Aalter Aalter            
19300035 Crombez Josephus Lichtervelde Lichtervelde Sinnaeve Mathilde        
19300036 Debaillie Maria Lichtervelde Brugge Gaeremyn Jerome        
19300037 Werbrouck Georges Lichtervelde Brugge Mommerency Pauline        
19300038 Leauteaud Maria Lichtervelde Lichtervelde            
19300039 Debaillie Romanie Lichtervelde Lichtervelde            
19300040 Haenegaert Gustave Brugge Gent Buquoy Romanie        
19300041 Myncke Pharailde Evergem Evergem De Groote Emiel        
19300042 Mathieu Eduardus Geel Beerse            
19300043 Neyt Arthur Brugge Brugge           Stadsbediende
19300044 Fagel Marie Brugge Brugge Van Compernolle Frederik        
19300045 Gogaert Maria Wetteren Wetteren Bové Prosper        
19300046 Stevens Petronella Neerpelt Wevelgem Parmentier Cyriel        
19300047 Pass Emma Antwerpen Antwerpen Dierckxsens Alphonse        
19300048 Drumont Theophiel Clinge-Waes Antwerpen Verstraeten Theresia        
19300049 Eeckelaert August Basel Steendorp Van Rossen Maria        
19300050 Goossens Marcel Schrieck Mechelen            
19300051 Hendrickx Petrus Antwerpen Antwerpen Wollersheim Elisa        
19300052 De Potter Maria Brasschaat Deurne Coulen Henricus        
19300053 D'Hondt Stephanie Lissewege Lissewege Freyne Jan        
19300054 Ver Eecke Henri Kemmel Kemmel Coppin Rosalie        
19300055 Loose Godelieve Brugge Sint-Andries            
19300056 Van Dooren Pieter Opdorp Opdorp Van den Driessche Maria        
19300057 Goethals Elodie Ursel Gent            
19300058 Lefevere Polydore Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel Catteeuw Maria        
19300059 Van Assche August Wortegem Wortegem Van Den Hende Virginie        
19300060 Van Merhaeghe Prosper Bevere Bevere De Weerdt Stephanie        
19300061 Moerman Maria Huysse Bevere De Ketele Charles        
19300062 Michels Theofiel Machelen Zulte Goeminne Marie-Louise        
19300063 Van Kets Godelieve Drongen Drongen            
19300064 De Meyer Henri Aalter Lotenhulle Van Hecke Maria        
19300065 Holvoet Maria Zelzate Zelzate Willems Edgard        
19300066 Van Hille Leonie Oostkamp Sint-Andries Suvée Frans        
19300067 Mahieu Yvonne Brugge Brugge            
19300068 Blancquaert Maria Uitbergen Schellebelle Vermeulen Edmond        
19300069 Boussery Louis Brugge Brugge Verfaillie Maria       Schrijnwerker
19300070 Neirynck Marie-Louise Gotthem Grootenberge           Zuster
19300071 Van Dalem Désiré Ninove-Bakergem Iddergem            
19300072 Verbanck Leonie Oosterzele Melle Morel Petrus        
19300073 Van Laere Maria Lebbeke Gent Van Den Eynde Petrus        
19300074 Baccus Raymond Laken Waregem            
19300075 Bossaer Alfons Massemen-Westrem Gent Focquet Anna        
19300076 Matthys Clémence Gent Gent Matthys Leon        
19300077 Saelens Maria Strijpen Velzeke Meersman Jan-Baptiste        
19300078 Sonck Emiel Heusden Meire Raes Aline        
19300079 Seynnaeve Henri Anzegem Renaix            
19300080 Van der Spiegel Alois Leeuwergem Leeuwergem De Beer Mathildis        
19300081 Vermeiren Maria Sinaai Lokeren De La Haye François        
19300082 Delabie Euthalie Machelen Kuurne Callens Frederik        
19300083 Brands Maria Bocholt Bocholt Lemmens Herman        
19300084 Moens Alma Oudegem Grembergen De Beule Josef        
19300085 D'Herde Joannes-Baptist Erondegem Erpe            
19300086 De Smet Irène Sint-Lievens-Essche   De Vuyst Petrus        
19300087 Messiaen Emma Sint-Denijs Kerkhove Baert August        
19300088 Paelinck Charles Leuven Schaarbeek Alen Marie        
19300089 Van Ruysseveldt Joanna Opwijk Opwijk Vereertbrugghen Paul        
19300090 Vermeiren Hendrik Loenhout Hoogstraten De Clerck Leontina        
19300091 Bersez Cyprien Arc-Aintières Brussel Bersez Aline        
19300092 Janssens Edmond Vlierzele Vlierzele            
19300093 Gabriels Clothilde Leeuwergem Leeuwergem            
19300094 Fraeters Maria Kalmthout Kalmthout Van Heybeeck Benedictus        
19300095 Nerinckx Frans Haaltert Haaltert Matthys Delphine        
19300096 Van Eesbeeck Benedictus Appelterre Zandbergen De Vuyst Victorine        
19300097 Van Den Wyngaert Sophia Rumpst Rumpst Cuykens Michel        
19300098 Devolder Stephanie Meulebeke Ingelmunster            
19300099 De Messemaeker Anna Wilsele Putkapel Van Eyken Frans        
19300100 Lievens Louis Schendelbeke Houdeng-Goegnies Matthys Philomène        
19300101 Listhaeghe Albert Ruiselede Ruiselede            
19300102 Vierstraete Camiel Sint-Eloois-Winkel Ardooie Laga Eugenie        
19300103 Imberger Theresia Schwabmünchen (D) Dillingen (D) Schloffermeisters Werner        
19300104 Van Coillie Julia Roeselare Roeselare            
19300105 Dupont René Koekelare Koekelare Malefason Rachel        
19300106 Duynslaeger Marie Vlissegem Koekelare Delanghe Benoit Rouffaer Victor    
19300107 Vanmassenhove Maurice Koekelare Eernegem            
19300108 Van Osta Jacobus Merksem Merksem            
19300109 Van Herck Jan Reti Mol            
19300110 Coopmans Marie Hoepertingen Hendrieken Jamotte Laurens        
19300111 Jans Joannes Diepenbeek Hasselt            
19300112 Renotte Agnes Piringen Piringen Rouffart Arnold        
19300113 Thys Maria Heist-op-den-Berg Antwerpen Michaux Josephus        
19300114 Nivelles Alfons Eigen-Bilsen Eigen-Bilsen Withofs Elisa        
19300115 De Tender Antonia Belsele Belsele Burm Eduard        
19300116 Beelkens Hortense Warhem Rozendaal Depoers Edmond        
19300117 Dellaert Arthur Claysen Claysen            
19300118 Hillen Aldegonda Grave Borgerhout            
19300119 Claeys Paulina Lotenhulle Lotenhulle            
19300120 Calcoen Augusta Koksijde Gent Ghys Henri        
19300121 Senave Jules   Moëres Vernieuwe Elodie        
19300122 Vanden Broeck Victor Mechelen Brussel Fraipont Philomène        
19300123 Kinat Joseph Montenaken Sint-Truiden Vanberwaer Matilde        
19300124 Lavrijsen Cornelius Hoogemierde (NL) Turnhout Vanheertum Adriana        
19300125 De Wilde Augustinus Waasmunster Belsele            
19300126 Verschuere Mathilde Beveren-aan-de-Leie Jabbeke Claerhout Alois        
19300127 Dumoleyn Serafinus Assenede Bouchaute Dej Taeye Mathilde        

 

1931

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenoot 1
Voormaan
Echtgenoot 1
Naam
Echtgenoot 2
Voornaam
Echtgenoot 2
Oud
strijder
Beroep
19310001 Villemeeuws Fernand Brugge Sint-Andries            
19310002 Vits Emiel Melle Ledeberg Van De Veegaete Clementine        
19310003 De Peuter Felicien Calais (FR) Bredene            
19310004 Millevert Albine Oostende Duinkerke (FR) Sap Constant        
19310005 Vangheluwe Camiel Vichte Kuurne Tanghe Elica        
19310006 Lammens Louis Brugge Brugge            
19310007 Eeman Valentine Hansbeke Brugge            
19310008 Lane Victor Churchtaunton (GB) Medstead (CA) Meersseman Marie        
19310009 Minne Angela Gent Gent Goetgebuer Oscar        
19310010 Casteleyn Margarita Lichtervelde Lichtervelde            
19310011 Hostens Sidonie Lichtervelde Lichtervelde Debaillie Henri        
19310012 Vanhye Josephina Lichtervelde Lichtervelde            
19310013 Cool Richard Lichtervelde Lichtervelde Mostrey Marie        
19310014 Demarré Emiel Lichtervelde Lichtervelde Vandecaveye Maria        
19310015 David Henri Lichtervelde Lichtervelde Roelandt Pharailde        
19310016 Soenen Maria Passendale Langemark Vanhove Henri        
19310017 Deckmyn Joseph Roeselare Kortrijk Werbrouck Marie        
19310018 Demets Marie Kortrijk Kortrijk            
19310019 Cantillion Hélène     Huyghebaert Eugène        
19310020 Maas Joanna Heeze (NL) Overpelt Spooren Dominicus        
19310021 Bleeckx Florentine Mechelen Brussel Van Vlaenderen Jean        
19310022 Nuttens Adèle Moeskroen Moeskroen Delnatte Pierre        
19310023 Gills Joanna Sint-Pieters-Lille Sint-Pieters-Lille Adriaenssens Joannes        
19310024 Domicent Juliette Ieper Ieper Hof Alphonse        
19310025 Anthonissen Charles Antwerpen Ledeberg Brysens Hubertine        
19310026 Haers Charles Lembeke Assenede Dumez Alice        
19310027 Hertoogs Maria Antwerpen Borgerhout Van Bauwel Gommarus        
19310028 Huysmans Anna Antwerpen Wommelgem Kayet Alexander        
19310029 Huygelen Regina Antwerpen Antwerpen Ledez Michael        
19310030 Janssens Jan Antwerpen Antwerpen Van De Zande Francisca        
19310031 De Pooter Josephus Broechem Broechem Cautereels Maria        
19310032 Bogaert Joanna Heist Koolkerke Declerck Constant        
19310033 De Stoop Petrus Nederzwalm Nederzwalm Goessaert Eugenie        
19310034 Van Haute Juliana Bevere Bevere Herreman Jan-Baptist        
19310035 Sabbe Maria Poperinge Leuven Sioen Albert        
19310036 Rubarht Bernardus Amsterdam Brugge Slabinck Marie        
19310037 Van Assche Augusta Wortegem Wortegem            
19310038 Steyaert August Oostwinkel Oostwinkel Mys Amelia        
19310039 Vandekerckhove Elodia Lichtervelde Lichtervelde Vandewalle Leo        
19310040 Van Canneyt Leonie Lichtervelde Roeselare            
19310041 Claes Louis Peer Heusden De Puydt Amance        
19310042 Martens Leontina Waarschoot Oostwinkel Van Houcke Camiel        
19310043 Huybens Marie Weert Moëres-Bulcamp Stevens Pierre        
19310044 De Ceulener Odile Sleidinge Gent Verstraeten Ivar        
19310045 Verdegem Michel Lovendegem Mariakerke            
19310046 Neckebroeck Gustaaf Wetteren Wetteren Walgraeve Maria        
19310047 De Vleesschauwer Felicita Oost-Eeklo Kaprijke            
19310048 Van Reeth Antoinette Hingene   Vermandel Hippolyte        
19310049 Veldeman Honoré Wichelen Oudenburg Cassiman Rufina        
19310050 Van De Capelle Bertha Oostakker Sint-Amandsberg Van Eeckhaut Alfred        
19310051 De Clerck Melanie Maldegem Maldegem Timmerman Joannes        
19310052 Ysebaert Maria Assenede Assenede Wauters Leonardus        
19310053 Goeminne Maria Brugge Zandvoorde Willems Joseph        
19310054 D'Wille Clemence Brugge Brugge Guilini Emilius        
19310055 Landuyt Elodie Sint-Michiels Sint-Andries Perquy Alfons        
19310056 Claeys Maria Wachtebeke Wachtebeke Hesters August        
19310057 De Groote Josef Westkapelle Westkapelle Van Damme Marie        
19310058 Colman Petrus Temse Sint-Niklaas Vanderveken Maria        
19310059 Vergote Suzanna Gits Brugge            
19310060 De Wachter Maria Puurs Puurs            
19310061 De Simpelaere Maria Pittem Varsenare De Muynck Frans        
19310062 De Ruyttere Mathilde Handzame Gullegem Suykers Richard        
19310063 Pollet Pharailde Bovekerke Snaaskerke Goes Constant        
19310064 Passchyn Valentin Snaaskerke Snaaskerke Gryspeerdt Marie        
19310065 Desmedt Emma Snaaskerke Snaaskerke Schoonvaere August        
19310066 Stubbe Henri Wilskerke Gistel Vandamme Eugenie        
19310067 De Hoon Evelina Veurne Veurne De Bois Leopold        
19310068 Vermeiren Benedictus Asse Asse De Smedt Blondina        
19310069 Deryckere François Roeselare Roeselare Reynaert Eudoxie        
19310070 Geurts Alice Alveringem Kortrijk van Ackere Henri        
19310071 Vergote Maria Lichtervelde Lichtervelde Dejaeghere Edouard        
19310072 De Jaegere Joseph Vyvekapelle Boma (Belgisch Congo) Van Wonterghem Odila        
19310073 Loosfelt Léon Gent Brussel Verschueren Anna        
19310074 Boery Jozef Oostende Doornik            
19310075 Claeys Gustaaf Sint-Andries Sint-Andries Larnoe Irène     14-18  
19310076 Van Acker Adolf Sint-Andries Brugge Van Hulle Paula        
19310077 Maertens Henricus Ettelgem Sint-Andries Janssens Mathilde Heindrieckx Sophie   Spoorwegbediende
19310078 Jonckheere Leon Sint-Andries Sint-Andries            
19310079 Verleye Gilbert Saint-Quentin Sint-Andries            
19310080 Busschaert Emiel Brugge Brugge            
19310081 Goethals François Tielt Lichtervelde Verhalle Maria        
19310082 Vandermeersch Emiel Lichtervelde Torhout Catrycke Julienne        
19310083 Ghekiere Marie Moeskroen Ieper Sulmon Victor        
19310084 Stubbe Alice Wenduine Blankenberge Speybrouck René        
19310085 De Jonckheere Emiel Lichtervelde Lichtervelde           Onderwijzer
19310086 Hollevoet Mathilde Oudenburg Sint-Catharina Conterdam Meyns Edmond        
19310087 Waffelaert Gustavus Rollegem Brugge           Priester-Bisschop
19310088 Vilain Georges Brussel La Charité (FR) de Brouchoven de Bergeyck         Bruggraaf
19310089 Schelpe Marie Izegem Brugge Declercq René        
19310090 Soetaert Maria Bouchoute Hoboken           Zuster
19310091 Neutens Emiel Brugge Brugge Desloovere Mathilde        
19310092 Baert Maria Sinaai Temse            
19310093 Matthys Alfons Serskamp Erondegem De Mil Hortense       Burgemeester
19310094 Michiels Serafien Zonnegem Zonnegem D'Haemers Marie        
19310095 Corneillie Elisa Torhout Torhout Olivier Victor        
19310096 Van Heddegem Berlinde Borsbeek Borsbeek Van Keymeulen Petrus        
19310097 Werbrouck Adrienne Beveren Beveren            
19310098 De Groot Victor Aaigem Aaigem Vonck Clemence        
19310099 D'Hoore August Aalter Landegem De Meyer Emma        
19310100 Debouvry Jules Kortrijk Kortrijk Malfait Maria Debrouwere Julie    
19310101 De Witte Frans Sint-Lievens-Essche Sint-Antelinckx Lemmens Rosalie        
19310102 Devedeleer Isabella Beersel Beersel Pornel Hendrik        
19310103 Groeninckx Jozef Galmaarden Waarbeke De Rijst Adolfina        
19310104 Geerinck Petrus Zele Zele Van Kerckhove Emma Piryns Valentina    
19310105 De Schutter  Charles Meire Meire Seminck Leonie        
19310106 De Poorter Virginia Borsbeek Borsbeek            
19310107 De Winne Zulma Dickele Herzele Wymeersch Frans        
19310108 Geis Marianne Reimlingen (D) Reimlingen (D)            
19310109 Popelier Jules Ardooie Ardooie Mus Rosa        
19310110 Spatz Alois Schwabmünchen (D) Nördlingen (D)            
19310111 Theuninck Amelia Gits Ardooie Vanderplancke Policarpus        
19310112 Coeman Aloys Ardooie Ardooie Dely Rosalie        
19310113 Vandemoortele Alfons Pittem Mungombe (Belgisch-Congo)           Priester
19310114 Devisschere Pharailde Koolskamp Koolskamp            
19310115 Wegner Jacob Volkershausen (D) Rannungen (D)           Metsersbaas
19310116 Mair Annie               Professor
19310117 Vandecasteele Edmond Koekelare Vladslo Simoens Romanie        
19310118 Schacht Pieter Klerken Klerken Vansteenkiste Marie-Louise        
19310119 Verleye Carolus Eernegem Eernegem Lievens Rosalia        
19310120 De Keukelaere Constant Oostakker Sint-Amandsberg De Keyster Eugenie        
19310121 Crobeck Suzanna Gent Gent Van Cauwenberge Frans        
19310122 De Baets Rosalie Desteldonk Scheldewindeke            
19310123 Eersels Diepenbeek Diepenbeek Moors Maria Moors Louisa      
19310124 Vanschoenbeek Julien Hoepertingen Hoepertingen           Onderwijzer
19310125 Stas Henricus Diepenbeek Diepenbeek Mesotten Catharina Auwerx Gertrudis    
19310126 Boffin Mathieu Sint-Truiden Sint-Truiden Schevenels Isabella        
19310127 Theunis Fernadina Beverlo   Eyckmans Fransiscus        
19310128 D'Huysser Désiré Loker Loker Berat Justina        
19310129 Rubbens Denise Lokeren Gent Herbert Willy        
19310130 Bosteels Petrus Mariekerke Bornem Koeck Leonia        
19310131 De Smet Emiel Semmerzake Semmerzake Aerts Pharaïlde        
19310132 Van Campenhout Edmond Neigem Halle Boschmans Madeleine        
19310133 Facqaert Theofiel Balegem Scheldewindeke Van Den Hende Leonie        
19310134 Delanoije André Bulskamp Veurne            
19310135 De Coninck Philomena Aalst Hekelgem Vermeir Ivo        
19310136 Lamerant Marie Loker Oostende            
19310137 Kindekens Maria Onkerzele Geraardsbergen Caeylde Marcelus        
19310138 Franssens Blondina Stevoort Stevoort            
19310139 Schobyn Seraphina Belsele Belsele Piron Isidoor        
19310140 Philips Alfons Waarschoot Gentbrugge            

 

1932

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenoot 1
Voormaan
Echtgenoot 1
Naam
Echtgenoot 2
Voornaam
Echtgenoot 2
Oud
strijder
Beroep
19320001 De Clerck Albert Assebroek Brugge            
19320002 De Meyer Georges Izegem Toerkoenje            
19320003 Gabriel Sylva Ellezelles Ellezelles Gabréaux Madeleine        
19320004 Neyts Marcel Lissewege Brugge Declerck Maria        
19320005 Dutranoit Emile Ellezelles Froidmont Benoit Oliva        
19320006 Lobelle Hélène Roulers Gent Latour Léon        
19320007 Ressen Emmanuel Dendermonde Dendermonde Devaeré Jeannette        
19320008 Lava Maria Reninge Gent Deprez Eduardus        
19320009 Vervaeke Maria Aarsele Aarsele            
19320010 Morbée Eugenie Brugge Oostende Van Acker Gustaaf        
19320011 Ryckbost Karel Brugge Brugge Monthaye Charlotte        
19320012 Reyns Auguste Brugge Brugge Van Eycken Julie       Toondichter
19320013 Desmarez Octave Kortrijk Kortrijk Vandenbulcke Maria        
19320014 Moerman René Roeselare Roeselare Gryspeerdt Anna        
19320015 De Vreese Emiel Gent Gent De Bosschere Augusta        
19320016 Schram Philip Brugge Brugge            
19320017 Hertschap Maria Sint-Kruis-Winkel Beervelde Van Rentergem Carolus        
19320018 Van Eeckhout Pieter Oostakker Wondelgem Van De Velde Lucia        
19320019 Wille Achiel Ertvelde Gent            
19320020 Kelderman Leona   Detroit (USA) Gryp Julius        
19320021 Vandaele Adolphe Sint-Andries Sint-Andries Vandenbroucke Maria        
19320022 De Splenter Yvonne Brugge Brugge            
19320023 Van Acker Jacques Brugge Sint-Andries            
19320024 Herteleer Hortence Zomergem Zomergem Verbeke Alfons        
19320025 Verschuere Rosalie Ooigem Beveren-Leie Christiaens Franciscus        
19320026 De Roo Hippoliet Sint-Lievens-Houtem Sint-Lievens-Houtem Hofman Elodie        
19320027 Flipts Edward Roeselare Lichtervelde Masquelier Silvie        
19320028 Sintobin Isabella Lichtervelde Lichtervelde            
19320029 Maes Desiré Lichtervelde Lichtervelde Deruyter Marie        
19320030 Maes Henri Lichtervelde Lichtervelde            
19320031 Dejaeghere Hector Lichtervelde Lichtervelde Debusschere Emelie        
19320032 Vernieuwe Amelia Stavele Roesbrugge Parent August        
19320033 Soulliaert Héloisa Brugge Brugge            
19320034 Joye Victorine Izegem Roeselare Martin Jozef        
19320035 Vroome Helena Oostende Brugge Van Caillie Desire        
19320036 Stuyts Augustinus Esschen Esschen Van Thillo Anna        
19320037 Fouarge Thomas Borgloon Borgloon            
19320038 Geudens Maria Schoten Brasschaat Van Gils Mattheus        
19320039 Goeyvaerts Josephus Schilde Schilde Tuymans Maria        
19320040 De Wulf Léon Brugge Brugge De Stoop Elise        
19320041 Dries Joseph Esschen Horendonk Peeters Maria        
19320042 Faes Germana Oostende Oostende            
19320043 Franck Emma Gent Gent Cnudde Remy        
19320044 Aelterman Theofiel Laarne Antwerpen            
19320045 Govaerts Jan Sint-Truiden Antwerpen Raemaekers Maria        
19320046 Hertssens Cornelis Opstal-Buggenhout Opstal-Buggenhout Colpin Paulina        
19320047 Jensen Joanna Antwerpen Antwerpen De Coninck Henricus        
19320048 Janssens Eduardus Berlaar Londen (GB) Dilens Maria        
19320049 Kindt Maria Willebroek Willebroek De Wit Eduard        
19320050 De Peuter Josephus Heist-op-den-Berg Heist-op-den-Berg 'T Seyen Melania        
19320051 De Vries Louis Borgerhout Deurne Vervoort Maria        
19320052 Van Belle Marie Dudzele Lissewege De Cuyper Désiré Brans Isidoor    
19320053 Schepens Maria Ruislede Zeebrugge Lakiere Jan Muryn Louis    
19320054 Ver Eecke Maria Kemmel Kemmel Victoor Charles        
19320055 Vancoppenolle Alfons Lichtervelde Lichtervelde Baert Honorina        
19320056 De Sadeleer Anna Lede Bevere-Oudenaarde Vannieuwenhuyse Frans        
19320057 Van Den Heule Julienne Oudenaarde Oudenaarde Reynaert Frederik        
19320058 Nuttin Marie Moeskroen Moeskroen            
19320059 Van den Broeck August Meldert Meldert Crabbe Catharina        
19320060 Vandecaveye Irma Lichtervelde Izegem Govaere Leon        
19320061 Claeys Carolus Adegem Adegem            
19320062 Van Landuyt Eugenie Maldegem Maldegem Verbeke Franciscus        
19320063 Van De Velde Gentil Boechoute Zelzate Poppe Octavie        
19320064 Blommaert Catharina Sint-Jans-Molenbeek Gent Verbeeck Petrus        
19320065 Zoetaert Nathalie Maldegem Maldegem Buysse Ferdinand        
19320066 Roscam Maria Beigem Beigem Stas Jan-Baptist        
19320067 Glibert Henri Gavere Zomergem Janssens Joanna        
19320068 Dedrie Philomena Wulpen Veurne De Craemer René        
19320069 Loontjes Ursula Passendale Brugge Soetaert Petrus        
19320070 De Soete Theophiel Brugge Brugge Blontrock Pharaïlde        
19320071 Brijs Karel Sint-Niklaas Sint-Niklaas Vereecken Joanna        
19320072 Brackman Romanie Nederzwalm              
19320073 Werbrouck Emile Izegem Lendelede Nuijttens Victorina        
19320074 Spiessens Arthur Eikevliet Eikevliet            
19320075 Spiessens Joseph Eikevliet Eikevliet            
19320076 Spiessens Maria Eikevliet Eikevliet            
19320077 Spiessens Kamiel Eikevliet Eikevliet            
19320078 Bouckaert Cecile Kuurne Kuurne            
19320079 Vleminckx Oscar Saint-Dizier Hensies-Pommeroeul            
19320080 Vanden Berghe Henri Werken Brugge           Priester
19320081 Peeters Elisabeth Arendonk Temse           Zuster
19320082 De Bruyne Maria Waasmunster Temse           Zuster
19320083 Huyben Maria Temse Sint-Niklaas           Zuster
19320084 Neirynck Mathilde Meulebeke Sint-Andries           Zuster
19320085 Jansen Karel Beerse Kiel           Priester
19320086 Dumont Emile Wervik Tielt Buyse Clara        
19320087 Van Butsele Maria Ninove Ninove De Vos Frans        
19320088 Wouters Anna Beirendrecht Antwerpen            
19320089 Van Den Dooren Hortensia Sint-Antelinckx Sint-Antelinckx Matthys René        
19320090 Van Antwerpen Anna Watermaal-Bosvoorde Sint-Pieters-Woluwe Huenaerts Joannes-Baptista Ronsmans Franciscus    
19320091 Braem Marie Beveren Waas Beveren Waas Van Hove Charles        
19320092 Schouppe Adolf Balegem Wondelgem            
19320093 Sunaert Maria Grimmingen Grimmingen De Backer Adolf        
19320094 Vlaming Barbara Erondegem Erondegem Schockaert Leo        
19320095 Van Neygen  Sidonie Denderwindeke Aalst Montens Petrus        
19320096 Verstraeten Antonia Kampenhout Kampenhout Van den Eynde Jan        
19320097 Robert Julia Ninove Ninove            
19320098 Meuleman Alice Sinaai Ronse            
19320099 Mertens Domien Letterhoutem Vlierzele Dumont Coleta        
19320100 Melis Esperance Zandvoorde Zandvoorde Cardon Eduard        
19320101 Dardenne Polydoor Sint-Gillis-Waas Sint-Gillis-Waas De Coster Amelie        
19320102 De Smet Kamiel Ottergem Ottergem            
19320103 Segers Maria Opwijk Hamme De Meersman Willem        
19320104 Fontier Léonie Brugge Brugge Dupont Louis        
19320105 Van Bogaert Joseph Rupelmonde Rupelmonde Janssens Nathalia        
19320106 Van Bambost Nathalia Zelzate Gent de Block Léo        
19320107 De Sutter Theophiel Oosterzele Oosterzele Latoir Selima        
19320108 Waerschouwer Frans Erembodegem Erembodegem Verleysen Maria        
19320109 De Schrijver Maria Haaltert Meire Matthijs Frans        
19320110 De Meester Albinus Lochristi Lochristi Van Laere Leonia        
19320111 Van Der Plasschen Maria Nieuwenhove Nieuwenhove            
19320112 Hindryckx Karel Koekelare Koekelare Verschaeve Elisa        
19320113 Ghysel Emiel Ichtegem Koekelare Debruyne Catharina        
19320114 Vermeersch Marie-Louise Koekelare Moere Vansevenant Alois        
19320115 Demaré Marcel Loppem Leuven            
19320116 Ghesquiere Eugenie Esen Klerken Tant Emilius        
19320117 Maeckelbergh Leonie Koekelare Oudenburg Lava Alois        
19320118 Van Brandt Anna Lier Beerse Somers Louis        
19320119 Torremans Karel Rijkevorsel Beerse Deckx Maria        
19320120 Van Rillaer Joanna Bonheiden Mechelen Puttemans Jan        
19320121 De Poortere Eulalie Kruishoutem Kruishoutem            
19320122 Coenegrachts Arnold Kerniel Hoepertingen Byloos Maria        
19320123 Michel Alexandrina Hoepertingen Hoepertingen            
19320124 Billen Pieter Mettekoven Heers Princen Maria        
19320125 Lombaert Alfons Klemskerke Leuven Arnoets Mathilde        
19320126 Vanstraelen Elvire Sint-Truiden Sint-Truiden Sneyers Norbert        
19320127 Denys Eugénie   Petite Synthe Thibeau Désiré        
19320128 Gillis Gaston Serskamp Serskamp            
19320129 Van Oers Anna Nieuwmoer Wuustwezel Loos Martinus        
19320130 Lanssens Désiré Dentergem Dentergem Comijn Leonie        
19320131 Craeye Rosalie Brugge Brugge Demolin Julianus        
19320132 Mortier Amelie Lombardsijde Lombardsiijde Berteloot Karel        
19320133 Van Den Broucke Henri Oostkamp Oostkamp Dekoninck Sophie        
19320134 De Moor Coralie Balegem Balegem Roelekens Edmond        
19320135 De Backer Sophie Hamme Hamme Raemdonck Franciscus Braem Alfred    
19320136 Moreels Emile Brugge Brugge Keersemaeker Hortense        
19320137 Clemmen Achiel Semmerzake Semmerzake            
19320138 Verschoore Hilza Dadizele De Panne Vanwinge Joseph        
19320139 Blancke Henri Tielt Aarsele Vande Casteele Clemence        
19320140 Verdonck Carolus Wijnegem Deurne Brants Maria        
19320141 Paenen Joseph Wuustwezel Antwerpen Van Hooydonck Ludovica        
19320142 Balanck Desiderius Booitshoeke Bulskamp Calcoen Maria        
19320143 Geelen Petrus Kessenich Merksem Akkermans Joanna        

 

 

1933

Nummer Naam Voornaam GebPlaats SterfPlaats NaamEchtgen1 VoormaanEchtgen1 NaamEchtgen2 VoornaamEchtgen2 Oud Strijder Beroep
19330001 Vandaele Maria Ledegem Ledegem            
19330002 Verdonck Elza Sint-Maria-Aalter Brugge            
19330003 Tavernier Cyrille Ramskappelle Torhout Pape Mathilde       Treinwachter
19330004 Rombaut Andronie Harnes (FR) Overboelare            
19330005 Foulon Hubert Lokeren Gent            
19330006 Vercammen Maria Sint-Gillis-Dendermonde Sint-Gillis-Dendermonde Timmerman Augustinus        
19330007 Tetaert Elisabeth Brugge Brugge            
19330008 Devooght Alois Lichtervelde Lichtervelde Deurinck Marie        
19330009 Dely Marie Lichtervelde Brugge            
19330010 Goddyn Amand Lichtervelde Lichtervelde            
19330011 Haspeslach François Lichtervelde Lichtervelde Declerck Idalie        
19330012 Cuvelier Emiel Lichtervelde Lichtervelde Vandenbussche Marie-Louise        
19330013 Minne Celina Nieuwpoort Gent De Waele Alfons        
19330014 Carpentier Gustaaf Kortrijk Kortrijk Saverys Adèle        
19330015 D'Hooge Jan-Baptiste Ertvelde Ertvelde François Philomena        
19330016 Bekaert Maria Ertvelde Antwerpen            
19330017 De Groote Mathilde Laarne Wetteren-ten-Ede Backx Petrus        
19330018 Diels Isidoor Brugge Brugge Rosseneu Marie        
19330019 Bové Maria Wetteren Wetteren De Somer Pieter        
19330020 Goeyers Lodewijk Rumst Rumst Braeckmans Angelina Langmans Elisabeth    
19330021 Donners Emma Antwerpen Antwerpen Temmerman Emmanuel        
19330022 Aelvoet Arthur Gent Gent Goetheyn Camille Vivex Sophie    
19330023 Aerts Catharina Minderhout Antwerpen Van Bergen Joannes        
19330024 Aerts Marie     Mahieu Vital        
19330025 Antoine Felicitas Antwerpen Edegem Ballaer Joannes        
19330026 Asselbergs Eduard Antwerpen Kontich            
19330027 Huber Josephina Antwerpen Wommelgem Dassen Joannes        
19330028 Janssens Petrus Onze-Lieve-Vrouw Waver Haagt De Cat Catharina        
19330029 Janssens Joanna Zandvliet Zandvliet Huybrechts Jacobus        
19330030 Kennes Maria Antwerpen Borgerhout            
19330031 De France Melanie Oudenaarde Oudenaarde            
19330032 Van De Kerckhof Frans Lier Lier Rosseau Cornelia        
19330033 Van Rompu Felix Zeveneken Lochristi Vergaert Maria        
19330034 Dupon Petrus Roeselare Roeselare Vanhuyse Leontine        
19330035 De Clerck Romanie Zedelgem Oostkamp Verschelde Edward        
19330036 Lippens Madeleine Gent Gent            
19330037 De Pessemier Elodie Wortegem Wortegem Van Honacker Francies        
19330038 Verkest Maria Lichtervelde Lichtervelde            
19330039 Van Zele Elisa Boechoute Boechoute Ingels Emiel        
19330040 De Wandel Juliana Sint-Kruis-Winkel Mendonck Swartelé August        
19330041 Thielemans Joannes Opdorp Opdorp Heyvaert Elisabeth De Keersmaecker Maria    
19330042 Onderdonck Petrus Ijzendijke Oostburg Goebert Stephanie        
19330043 Verdeghem Eduward Hoofdplaat Oostburg De Jaeger Johanna        
19330044 Machtens Eduardus Merendree Drongen Taelman Francisca        
19330045 Van de Kerckhove Jules Knesselare Bellem Hallaert Maria        
19330046 De Croos Richard Westvleteren Zelzate Chinitor Pauline        
19330047 Vandendriessche Alice Kachtem Kachtem            
19330048 Sanders Eric Dendermonde Dendermonde            
19330049 Vens Simone Oye-Plage Zwevezele            
19330050 Brysse Emilie Wervik Wervik Bosschaert Louis        
19330051 De Cae Edmond Brugge Brugge De Cae Valerie       Schoenmaker
19330052 Vervalle Romanie Pittem Kachtem            
19330053 Serruys Leonie Gits Beselare Fraeyman Achiel        
19330054 Rotthier Emilie Moerbeke Klein-Sinaai Baert Franciscus        
19330055 Dewiele Paulina Izegem Izegem Buyse Joannes        
19330056 Inghelram Firmin Gistel Gistel            
19330057 Verkest Joannes Egem Zwevezele Boret Coralia        
19330058 Hoebeke Cyriel Schellebelle Schellebelle Van Doorselaere Leontine        
19330059 Gillis Mathilde Eeklo Eeklo De Hulsters Theophiel        
19330060 D'Hulsters Bertha Eeklo Eeklo            
19330061 Vanlerberghe Irma Kortrijk Kortrijk Billiet Polydoor        
19330062 Caytan Petrus Roeselare Roeselare Muylaert Elodie        
19330063 Weghsteeen Monique Brugge Brugge            
19330064 Van Rolleghem Cyrille Kachtem Brugge Verhelle Valentine        
19330065 De Jong Antonia Mossaka (Belgisch Congo) Sijsele            
19330066 Butaye Ida Proven Westvleteren Pillaert Alfons        
19330067 Lavenne Germaine   Quévy-le-Petit Van Tomme Remi        
19330068 Kelderman Leon Moere Gistel            
19330069 Volckaert Margareta Kortemark Brugge Cloet Remi        
19330070 Ceuninck Alice Brugge Sint-Andries Goethals Adolf Scholier Jan    
19330071 Neutens Marie Brugge Brugge Neirynckx Désiré        
19330072 Van Dermoere Stephanie Sint-Kruis Sint-Andries Deschepper Joseph        
19330073 Deblauwe Romanie Lichtervelde Lichtervelde Delecluyse Victor        
19330074 Mattez Willy Brugge Brugge            
19330075 Dousselaere Marie Sint-Andries Sint-Andries            
19330076 Colpaert Theophiel Lokeren Lokeren Maes Stephania        
19330077 De Meersman Clement Lokeren Lokeren Maes Stephania        
19330078 Calliouw Octavie Brugge Brussel Bassens Richard        
19330079 Vergote Prudentia Lichtervelde Lichtervelde Werbrouck Alfons        
19330080 Gillis Henri Lichtervelde Lichtervelde            
19330081 Devos Gérard Anzegem Anzegem Hondekyn Zoé        
19330082 Deseyne Henri Lichtervelde Lichtervelde Vandecaveye Maria        
19330083 Vertongen Jozef Kalfort Mont-sur-Meuse            
19330084 Desmidt Arthur Poperinge Houtem Six Clémence        
19330085 Staes Marie Izegem Izegem Deprez Camiel        
19330086 Declercq Adolf Gottem Wielsbeke Baertsoen Clara        
19330087 Delepierre Jan Waregem Kortrijk Coussement Alida        
19330088 Haerinck Karel Ooigem Ooigem Decoene Leonie        
19330089 Lippens Emma Oeselgem Oeselgem Dewulf Leo        
19330090 De Buyst Richard Ninove Hofstade           Priester
19330091 Jacobs Abdon Sint-Amands-aan-Schelde Boom           Priester
19330092 De Blandere Georgius Armentières (FR) Sinaai           Priester
19330093 Rosseneu Auguste Brugge Brugge Joye Celestine       Gemeentebediende
19330094 Peuteman Clemence Brugge Brugge           Zuster
19330095 Lacourt Edmond Halle Vieux-Genappe           Prieser
19330096 Batens Franciscus Haasdonk Haasdonk           Priester
19330097 Peeters Emma Waarbeke Geraardsbergen Marqeubreuck Desiré        
19330098 Van Boxelaer Maria Schellebelle Erpe Van der Bracht Emiel        
19330099 Van Vaerenbergh Joannes Teralfene Teralfene Van Den Broeck Maria        
19330100 Van Gansbeke Valentine Sint-Lievens-Houtem Moortsele Codde Sylvain        
19330101 Van Praet Bernardus Nieuwrode Mechelen Buggenhout Maria        
19330102 Van der Stockt Marie Haaltert Haaltert Iliano Kamiel        
19330103 Van De Sype Leontine Zonnegem Zonnegem            
19330104 Van Meir Joannes Loenhout Castelré Hendrickx Maria        
19330105 Van Den Bossche Bernard Sint-Antelinckx Sint-Antelinckx De Langhe Nathalie D'Hokers Melanie    
19330106 Van Laethem Melanie Gooik Meerbeke Van Eesbeek  René        
19330107 Michaelsen Georges Antwerpen Antwerpen De Rop Maria        
19330108 Clement Clementina Beveren Zwijndrecht Paelman Jozef        
19330109 Vervaet Emiel Eksaarde Eksaarde De Smet Clemence        
19330110 Heyrman Ludovicus Zwijndrecht Zwijndrecht Hoeben Maria        
19330111 Merchiers Maria Strypen Ottergem Van Bever Remy Baeyens Emile    
19330112 De Jonghe Vitalis Melsele Melsele De Blanger Maria        
19330113 Guisset Jan Ronse Herzele Frédéricq Marie        
19330114 Van Den Herrewegen Remi Zandbergen Zandbergen Herremans Stephanie        
19330115 De Clerck Clotilde Oudegem Aalst Vermeir Achilles        
19330116 Dupré Emmanuel Oudenaarde Gent Van den Berge Martha        
19330117 Van Puyvelde Leonia Sint-Niklaas Sint-Niklaas Van Put Joannes De Grave Josephus    
19330118 Arnauts Arthur Mechelen Hoboken Keersmaeker Elisabeth Hendrickx Maria    
19330119 Piryns Maria Zele Hamme            
19330120 Van den Bossche Isabella Hekelgem Erembodegem Meert Jan-Baptist        
19330121 Van Hover Maurits Everbeek Anderlecht            
19330122 Bossaert Simone Brugge Brugge            
19330123 Compernolle Clemence Koekelare Koekelare            
19330124 Compernolle August Koekelare Koekelare            
19330125 Logier Joanna Sint-Pieters-Kapelle Koekelare Opstaele Joannes        
19330126 Meseure Lucie Lichtervelde Ardooie Vandevelde Henri        
19330127 Vanlauwe Lucie Merksem Merksem Planckaert Modest Gheeraert Désiré    
19330128 Van Kemmelbeke Benoit Pervijze Pervijze Dedeystere Leonie        
19330129 Claeys Emerence Kortemark Werken Vanderscheuren Guillaume        
19330130 Ramman Jozef Westkerke Vladslo Roose Maria     14-18  
19330131 Swaels Maria Esen Esen Soubry Jozef        
19330132 Lammens Charles Vladslo Vladslo Dekien Emilie        
19330133 Maenhout Emerence Varsenare Ettelgem Schramme Leopold        
19330134 Packet Carolus Esen Esen Vanderscheuren Pharaïlde        
19330135 Eggermont Cyriel Waregem Ingooigem Van Coppernolle Celina        
19330136 Thys Jozef Tremelo Tremelo            
19330137 Devos Camiel Izegem Evergem Haemelinck Clara     14-18  
19330138 Synaeve Gerardus Lier Boom De Wachter Maria        
19330139 Fourier Florentine Hasselt Luik Aretz Hubert        
19330140 De Vos Edmond Uitbergen Lokeren Van De Velde Marie       Schoolbestuurder
19330141 Truyens Theresia Antwerpen Antwerpen            
19330142 Van Hauwenhuyze Cyriel Semmerzake Semmerzake Van Den Meersschaut Celesta        
19330143 Inghels Virginie Bulskamp Wulpen Godderis Henri        
19330144 Somers Maria Langdorp Diest Geyskens Henri        
19330145 Grand Germaine Alliancelles (FR) Koksijde Madelein René        
19330146 Van Trier Anna Ruisbroek Niel Boeckx Frans        
19330147 Vercruyssen Clotilde Haasdonk Haasdonk            
19330148 De Meester Clemence Belsele Belsele De Vlieger Eduard        
19330149 De Paepe Andrea Semmerzake Semmerzake            
19330150 Cools Jozef Puurs Willebroek Van Riet Mathilda Burghgrave Maria    
19330151 Ticket Pieter Oostduinkerke Koksijde Redey Euphrasie        
19330152 Blondé Jules Houtem Koksijde Houquet Eugenie Calcoen Sophie    
19330153 Riethaeghe August Houtem Houtem Tiersoone Clemence        
19330154 De Jaeger Melanie Eeklo Eeklo            
19330155 Van Beers Maria Arendonk Leuven Claessen Petrus Van den Brande Jan    

 

1934

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud strijder Beroep
19340001 Koning Albert I   Brussel Marche-les-Dames Koningin Elisabeth van Beieren         Koning
19340002 Nieuwejaers Godelieve Brugge Brugge            
19340003 Delafontaine Alphonse Lichtervelde Oostkamp Sioen Hélène       Doctor in de geneeskunde
19340004 Wangermez Germaine Ellezelles Jumet            
19340005 Vandenhende Jean Ellezelles Ellezelles            
19340006 Peeren Cyrille Diksmuide Oostende Top Georgina        
19340007 Vanoverschelde Maria Lichtervelde Gent Noyen Julien        
19340008 Equeter Charles Beloeil Beauraing Deroissart Ulgisse        
19340009 De Ridder Madeleine Dendermonde Sint-Niklaas Van Kerrebroeck Aimé        
19340010 Coppitters Alida Berlare Serskamp Van Herreweghe Achiel        
19340011 Pille Benedictus Menen Dudzele           Priester
19340012 Vandenbulcke Jozef Gits Gits Vantyghem Emilie        
19340013 De Ceunynck Joannes Oudekapelle Oudekapelle Ghillebaert Maria        
19340014 Estienne Justin Bikschote Brugge Debandt Urbanie        
19340015 Dobbelaere Constant Waarschoot Gent Boelaert Louise        
19340016 Vandewalle Melanie Egem Egem            
19340017 Van Den Bossche Louise Dendermonde Dendermonde Sanders Frans        
19340018 Bylé Jan-Baptist Brugge Brugge Janssens Mathilde        
19340019 Van Leeuwe Clemence Zomergem Oostwinkel De Keyser Augustus        
19340020 Holvoet Adèle Izegem Ingelmunster Neirynck Emiel        
19340021 Van Maele Valeer Brugge Roeselare            
19340022 Pante Rosalie Zedelgem Sint-Andries Segaert Joseph        
19340023 Van Heede Cécile Lille (FR) Brugge Pattyn Florent        
19340024 Maréchal Willy Sint-Andries Sint-Andries            
19340025 Minnekeer Anne Sint-Andries Sint-Andries            
19340026 De Meersman Elza Lokeren Gent            
19340027 Mommens Mireille Brugge Gent            
19340028 De Loose Stephanie Aalter Beernem Roets Pieter        
19340029 Noppe Johannes Harelbeke Ingelmunster Vantieghem Seraphina Verscheure Helena    
19340030 Vanhalst Petrus Gullegem Gullegem Onraedt Paulina        
19340031 Rombaut Maurits Ursel Ursel Banckaert Alice        
19340032 Gheysens Pharaïlde Lendelede Sint-Eloois-Winkel Vanneste François        
19340033 Kersbeek Maria Wemmel Wemmel Amerijckx Judocus        
19340034 Mullie Louise Heule Gullegem Lainez Henri        
19340035 Lefevre Octavie Sint-Joris-ten-Distel Sint-Joris-ten-Distel De Freest Edmond        
19340036 Depuydt Aloisius Lichtervelde Lichtervelde Missiaen Alberine        
19340037 David Helena Lichtervelde Sijsele            
19340038 Depuydt Maria Lichtervelde Lichtervelde Samyn Aloysius        
19340039 De Latte Louise Zottegem Zottegem            
19340040 Van Hende Jules Zonnebeke Aalst D'Hollander Marie        
19340041 Dejaeghere Eduard Lichtervelde Lichtervelde Vergote Marie        
19340042 Vanwalleghem Julia Lichtervelde Leuven Spruytte Victor Labens Alfons    
19340043 Callens Achiel Lichtervelde Lichtervelde Lejaeghere Alice        
19340044 Coesemans Johanna Boom Niel Deckers Frans Verlinden Pieter    
19340045 Degrendele Stephanie Roeselare Roeselare Vanneste Richard        
19340046 Notredame Jeanne Chârtres (FR) Brugge            
19340047 Devriese Oscar Assebroek Brugge Gevaert Elodie Daenens Alida   Handelaar
19340048 Verhaeghe Leopold Moorslede Moorslede Dequae Evelina        
19340049 Verkin Arthur Brugge Brugge Dubois Marie        
19340050 Neefs Antonius Wuustwezel Wuustwezel Van Gastel Anna        
19340051 Der Kinderen Maria Antwerpen Borgerhout Dierckx Franciscus        
19340052 Embrechts Victoria Deurne Antwerpen Embrechts John        
19340053 Beeckmans Maria Antwerpen Leuven Frateur Léopold        
19340054 Janssens Ludovica Antwerpen Antwerpen Luypaers Cornelius        
19340055 Ketels Paulus Waasmunster Sint-Jans-Molenbeek Declerq Maria        
19340056 De Smedt Maria Lier Hoboken De Wit August        
19340057 Dessomville Leonie Gent Kallo Goossens Joseph        
19340058 Lampo Alphonse Lissewege Lissewege            
19340059 Van Craeynest Theophiel Lissewege Lissewege De Rudder Pelagie De Bruyne Maria    
19340060 Verrue Henri Sint-Denijs Sint-Denijs Hennekens Zulma        
19340061 Van Herweghe Marie Petegem Oudenaarde Van Wegens Jozef        
19340062 Moerman Louis Roeselare Kortrijk Anseeuw Rachel        
19340063 Noreilde Gomar Anzegem Waregem Cnudde Pauline        
19340064 Priau Leopold Leupegem Oudenaarde Knockaert Maria        
19340065 Wouters Louis Nieuwmunster Bredene Rogiers Amelie       Staatsbediende
19340066 Parmentier Leon Lendelede Lendelede Vanhaverbeke Bertha       Doctor in de geneeskunde
19340067 Cool Henricus Lichtervelde Lichtervelde Vermeulen Louise        
19340068 Cool Henri Lichtervelde Lichtervelde            
19340069 Houwen Philomena Lichtervelde Eeklo Vanbelle Leon        
19340070 Dejaeghere Victor Lichtervelde Lichtervelde Jochem Augusta        
19340071 Van den Bosch Felix Onze Lieve Vrouw Waver Rijmenam Dierickx Rosalia        
19340072 De Wilde Pieter Laarne Laarne Dauwe Emelie        
19340073 De Bruyne Remi Vladslo Oostende Vanaelst Virginie        
19340074 D'Hollander Nathalie Sint-Andries Sint-Andries De Cock Oscar        
19340075 Flahou Florence Wulveringem Reninge Vermeesch Henri        
19340076 Van De Casteele Clemence Brugge Sint-Andries D'Hoest Joannes        
19340077 Mol Wilya Hooglede Sijsele            
19340078 De Grande Guillaume Sint-Andries Sint-Andries            
19340079 Asseloos Alberta Oostende Brugge            
19340080 Van De Velde Ida Zelzate Gentbrugge Claessens Jozef        
19340081 Verschuere Charles Sint-Jans-Molenbeek Sint-Andries Demets Maria        
19340082 Velle Renilde Gistel Gistel Dehaemers Theodoor        
19340083 Vanthomme Justin Merkem Merkem Geldof Zenobie        
19340084 Terryn Emiel Gullegem Gullegem            
19340085 Verhofstede Remi Nieuwkerken-Waes Temse Goossens Maria        
19340086 Titeca Servatius Booitshoeke Eggewaarts Capelle           Broeder
19340087 Neutens Melania Brugge Berchem Laureyns Leon        
19340088 De Vos Laura Sint-Antelinckx Brussel            
19340089 De Kezel Ludovica Bassevelde Boekhoute Standaert Camiel        
19340090 Vergauwen Maria Bazel Bazel Standaert Franciscus        
19340091 Van Haute Jules Hamme Hamme            
19340092 Vander Velpen Jan Hoegaarden Hoegaarden            
19340093 Baeyens Maria Berlare Berlare Laureys Karel        
19340094 Melis Leonardus Nijlen Kessel Schuermans Maria        
19340095 Courteaux Louis Okegem Aalst            
19340096 Wildemeersch Constant Ledegem Wevelgem Derthoo Theresia        
19340097 Hooft Josephina Sint-Amands Mechelen De Leeuw Arthur        
19340098 Leyman Marie Oordegem Oordegem            
19340099 Leber Edmundus Brugge Brugge Van Troyen Coleta        
19340100 D'Hooghe Frans Temse Temse Cnockaert Eugenia        
19340101 De Clercq Clementi Balegem Velzeke Broeckaert Gustaaf        
19340102 De Smet Basiel Drongen Zwijnaarde Huysman Maria        
19340103 De Smet Karel Sint-Lievens-Houtem Sint-Lievens-Houtem De Man Marie        
19340104 Duchou Nathalia Appelterre Appelterre Libyns August        
19340105 De Winter Maria Sint-Antelinks Sint-Niklaas-Waas            
19340106 De Troyer Marie Aspelare Sint-Antelinks Broodcooren Jan-Baptist        
19340107 Verdoodt Maria Opwijk Opwijk Van Ruysseveldt Jozef        
19340108 Heirman Frederik Temse Temse Van Landeghem Maria        
19340109 Goeman Maria Aaigem Aaigem Raes Francies        
19340110 Keirsbulck Maria Waregem Lauwe Dozie Emilius        
19340111 Janssens Anna Lier Lier Van den Wyngaert Petrus        
19340112 Van Der Beken Maria Welden Vlekkem            
19340113 Verhaeghe Cesar Roksem Ettelgem Vermeersch Leonie        
19340114 Dumoulin René Klerken Houthulst Coquelle Blanche        
19340115 Sabbe Camiel Esen Esen Martens Leonie        
19340116 Valcke Omer Esen Izegem            
19340117 Vanacker Michel Woumen Esen            
19340118 Vercruysse Sidonie Zarren Klerken Waeyaert Henri        
19340119 Vuylsteke Arthur Moorslede Moorslede Sioen Thérèse        
19340120 Hillewaere Alois Merkem Merkem Vermeersch Julie        
19340121 Van Walleghem Celina Schuiverskapelle Keiem            
19340122 Lowie Romanie Zarren Houthulst Hendryckx Henri        
19340123 Broucke Frans Damme Damme Timmerman Marie        
19340124 Apers Maria Moerbeke Ertvelde Pisonier Hector        
19340125 Dick Marie Zevergem Gent De Smet Pieter        
19340126 Van Landeghem Helena Moerbeke Gent De Mieter Karel        
19340127 Bracke Kamiel Beervelde Beervelde Tas Julia        
19340128 Merchiers Julienne Scheldewindeke Evergem            
19340129 Lefevre Martha Gent Gent            
19340130 Versluys Maria Sleidinge Gent De Coster Georges        
19340131 Moors Bonaventure Schalkhoven Saint-Nicolas-lez-Liège            
19340132 De Munter Anna Schelderode Bottelare De Regge Remi        
19340133 Proost Joannes Turnhout Turnhout            
19340134 Mahieu Bertha Oostduinkerke Gent Bruneel Hector        
19340135 Gistelijnck Maurice Overmere Sint-Niklaas Van Accoleyen Margareta        
19340136 Louage René Wervik Menen Denys Berthine        
19340137 Lauwers Monica Hombeek Boom Aspers Frans        
19340138 Mertens Georges Willebroek Willebroek            
19340139 Vanaeken Jan Sint-Truiden Sint-Truiden           Verpleger
19340140 Steen Rosalie Avekappelle Wevelgem Vanden Ameele Ingelbert        
19340141 Caers Joanna Geel Geel Peeters Frans        
19340142 De Loof Sophia Oostkamp Oostkamp Decloedt Jules        
19340143 Lamoote Jeanne Leffinge Veurne Butseraen Louis        
19340144 Lebeer Cyriel Zeveren Grammene Desmet Eliza        
19340145 Dewulf Richard Houthulst Houthulst Vandenbroucke Eulalie        
19340146 Declercq Franciscus Koksijde Koksijde Thybaut Elvira        
19340147 Delanghe Amelie Oostduinkerke Oostduinkerke Tourlousse Felix        
19340148 Neefs Antonius Wuustwezel Gooreind Van Ham Carolina        
19340149 Van Der Wildt Maria Brasschaat Brasschaat Akkermans Henricus        
19340150 Verhaegen Eleonora Wuustwezel Wuustwezel Verellen Marc        
19340151 Willemsen Anna Loenhout Antwerpen Janssens Jozef        

 

 

 

 

1935

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud strijder Beroep
19350001 Koningin Astrid   Stockholm (ZW) Kussnacht (SU) Koning Leopold III         Koningin
19350002 Buysse Delphina Oostakker Wondelgem Vyncke Edmond        
19350003 Creyf Edmond Brugge Brugge De Cock Marguerite       Letterzetter
19350004 Boite Joseph Oeudeghien Wodecq Boite Mathilde        
19350005 Vuylsteke Julia Rollegem-Kapelle Rollegem-Kapelle            
19350006 Vanvolsem Philippe Halle Gent Engels Maria       Officier van Justitie
19350007 Scholliers Ferdinand Dendermonde Dendermonde Van Wiele Marie        
19350008 Schockaert Alois Lede Gentbrugge De Winne Maria        
19350009 Pion Adeline Enghien Enghien Fiévez François        
19350010 Viellard Prudent Assenede Assenede Neyt Lucie        
19350011 Nyns Henricus Caggevinne-Assent Aarschot Gilis Maria        
19350012 Belprez Emerence Torhout Torhout            
19350013 Cocquyt Marie Aalter Maria-Aalter Van De Keere August        
19350014 Hallevoet Jozef Leffinge Oostende De Berdt Valerie        
19350015 Joosten Jan Neeroeteren Neeroeteren            
19350016 Caestecker Aimé Brugge Sint-Andries Paternoster Helena       Meester-Schilder
19350017 Sonkes Albert Sankt-Vith Sankt-Vith Drees Elisabeth        
19350018 Niederkorn Heinrich Sankt-Vith Sankt-Vith            
19350019 Dederichs Martin Sankt-Vith Eupen            
19350020 Kringels Alex                
19350021 Lagast Jozef Brugge Brugge Warrinnier Augusta       Staatsbediende
19350022 Van Langermeersch Marie Brugge Brugge De Ruytter Auguste        
19350023 Stuyck Petrus Rumst Londerzeel Gielis Rosa        
19350024 Janssens Caroline Oostmalle Ledeberg Uytdebroeks Hubert        
19350025 Godart Elisabeth   Gent Coutelier Théophiel        
19350026 De Grieze Jan Ertvelde Ertvelde            
19350027 Rigole Helena Roeselare Brugge De Vriese Baudouin        
19350028 Van Den Berghe Emiel Brugge Brugge           Kunstborduurder
19350029 Vanderhaeghen Hector Wannegem-Lede Wortegem Balcaen Augusta        
19350030 Gabriel Maria Eeklo Eeklo D'Hoore Angelus        
19350031 Andries Augusta Brugge Brugge Bonneure Karel        
19350032 Couvreur Jozef Brugge Sint-Andries De Wallens Albertine       Meester-Timmerman
19350033 Vandeputte Cecile Brugge Assebroek            
19350034 Deschepper Emiel Brugge Brugge Houdmont Josine        
19350035 Souts Rosalia Houttave Zuienkerke Vincioen Ludovicus        
19350036 De Vrieze Pieter Houttave Meetkerke Vandepitte Louisa        
19350037 Claeys Melanie Brugge Brugge            
19350038 De Decker Arthur Eeklo Gent Van Den Bossche Leonie        
19350039 Mouton Juliana Zedelgem Brugge            
19350040 De Volder Rosalie Wakken Wontergem Vande Casteele Francies        
19350041 Wackens Alfred Gent Gent Van Hulle   Facon Elvire    
19350042 Rotterman Remi Ertvelde Gent Bernard Anna        
19350043 Bernard Anna Merksem Gent Rotterman Remi        
19350044 Brems Joanna Herselt Reet Steurs Petrus        
19350045 De Vlieger Arthur Brugge Brugge Cousin Alice       Bediende Gemeeente
19350046 Driessens Virginia Zandvliet Woensdrecht De Loor Bernardus        
19350047 Duerloo Maria Merksem Zwijndrecht Vinck Amedee        
19350048 Eijgenraam Ludovia Antwerpen Berchem            
19350049 Bouilliart Jeanne Brussel Wellen            
19350050 Adriaenssens Henricus Schilde Broechem Dierckx Leontina        
19350051 Aerts Maria Antwerpen Antwerpen            
19350052 Heremans Joannes Bornem Bornem Van Lent Emelia Coeck Maria    
19350053 Hofman Marie Stekene Dendermonde Philips Joseph        
19350054 de Vries Emma Grobbendonk Antwerpen van Nuffel Albert        
19350055 Roelens Maria Lichtervelde Lichtervelde Vanantwerpen Henri        
19350056 Vanparys Henri Lichtervelde Lichtervelde Mosterey Elisa        
19350057 Van Assche Maria Lissewege Brugge Coppejans Gustaaf        
19350058 Fleurbaye Edmond Middelburg (NL) Brugge Bossier Bertha        
19350059 Vandekerckhove Maria Lichtervelde Lichtervelde Coussée Julianus        
19350060 Maes Renilde Slype Slype Peel Desiderius        
19350061 Vanden Bogaerde Maurice Waregem Waregem Marquant Alida        
19350062 Ponseele Zoë Nederzwalm Nederzwalm Verheuen Frans        
19350063 De Praetere Marie Petegem Nokere Verhellen Ivo        
19350064 Vermeersch Pierre Antwerpen Gent Roels Céline       Notaris
19350065 De Poorter Remi Wannegem-Lede Wannegem-Lede Bruyneel Maria        
19350066 Van Overtveldt Frederik Moregem Wortegem De Ruyck Zulma        
19350067 Dedecker Jan-Baptiste Lotenhulle Tielt Verhoye Marie Lemey Marie    
19350068 Lippens Livinus Boechoute Boechoute Versluys Cesarine        
19350069 Bleyaert Marie Brugge Brugge Buysse Ivo        
19350070 Schauteet Kamiel Eeklo Gent Van der Jeught Celestina        
19350071 Cruyplant Charles Opdorp Opdorp Van Lokeren Irma        
19350072 Gijselinck Eduard Zelzate Zelzate Ramont Leonie        
19350073 Roscam Rosalia Beyghem Beyghem Snyers Joannes        
19350074 Segers Paulina Dendermonde Dendermonde Van den Bossche Achiel        
19350075 Depovere Camiel Langemark Poelkapelle Maertens Felicie        
19350076 Busschaert Albert Brugge Brugge            
19350077 Vandenberghe Pauline Gistel Oostende Ouvry Carolus        
19350078 Verriest Léon Doornik Gent Fenaux Marthe        
19350079 Degryse Richaerd Kortemark Brugge De Cort Esthel       Staatsbediende
19350080 De Cort Esthel Koolkerke Brugge Degryse Richard        
19350081 De Hoef Gustaaf Heist-op-den-Berg Bonheiden Koningx Simonne        
19350082 Van de Velde Maria Lede Cherscamp Huylebroeck Camiel        
19350083 De Liever Thérèse Brussel Borgt Vandersteen Jacob        
19350084 Bruneel Eugénie Gistel Brugge Christiaens Auguste        
19350085 Legrand Maurits Kortrijk Brugge           Priester
19350086 Vermeesch Florent Houtem Dudzele           Priester
19350087 Moons Philomena Weert (NL) Puurs           Zuster
19350088 Verstraet Rosalie Boeschepe Poperinge           Zuster
19350089 De Spiegeleer Jan Baptiste Ressegem Ressegem            
19350090 Van Impe Victorinus Haaltert Meire Van Impe Jeanette        
19350091 Van Der Spiegel Philomena Hillegem Aaigem Van Boven Desire        
19350092 Brueren Maria Brecht Brasschaat Van Gils Adrianus        
19350093 De Marlie Maria Boekhoute Gent De Greve Camiel        
19350094 Claeys Louis Doel Roeselare           Belastingsinspecteur
19350095 Cool Camille Merchtem Elsene Weymeersch Marguerite        
19350096 Torrekens Marie Hillegem Herzele De Brouwer Augustien        
19350097 Van Haute Georges Sint-Gillis-Waas Sint-Gillis-Waas            
19350098 De Ryck Marie Aaigem Aaigem Verniers Albien        
19350099 Herremans Florent Zottegem Herzele Haelterman Irma        
19350100 Lammens Sylvain Zonnegem Zonnegem Weymeersch Theresia        
19350101 Lucas Joanna Lier Emblehem            
19350102 Moortgat Maria Moerzeke Moerzeke Van Wezemael Petrus        
19350103 Van De Putte Prudence Lokeren Doorslaar De Meyer Henri        
19350104 Sels Carolus Turnhout Turnhout Dierckx Constantia        
19350105 Van Rijkevorsel Anna Rijsbergen (NL) Opwijk Michiels Henricus        
19350106 Goris Felix Wuustwezel Wuustwezel Kerremans Catharina        
19350107 Assez Frans Zegelsem Zegelsem Van Der Donckt Maria        
19350108 Freyne Nathalie Sint-Kruis (NL) Sint-Laureins Aepers Eduard        
19350109 Nuyttens Achiel Lendelede Lendelede Catteeuw Louise        
19350110 robijns August Hekelgem Erpe Lievens Leonie        
19350111 Peerenboom Louis Dendermonde Dendermonde Titeca Maria        
19350112 Van Weyenberge Amelie Lebbeke Lebbeke Heyndrickx Jan        
19350113 Van der Borght Marie Eizeringen Eizeringen Van Bellingen Elias        
19350114 De Schrijver Maria Haaltert Aalst De Schutter Frans        
19350115 Vergauwen Desiré Hamme Hamme Danys Stephanie        
19350116 Waelkens Jules Desselgem Harelbeke Noppe Florentine        
19350117 De Preter Pieter Londerzeel Londerzeel Piessens Paulina        
19350118 De Vrieze Petrus Bassevelde 's Gravenjansdijk Stauthaemer Theresia        
19350119 De Vulder Virginie Aalst Meire De Vos Victor        
19350120 Desandere Camiel Kachtem Ardooie Demeulenaere Mathilde        
19350121 Rebry Leonie Emelgem Emelgem            
19350122 Declerck Henri Ardooie Ardooie Raes Maria        
19350123 Vanmassenhove Leopold Koekelare Koekelare Dutry Julie        
19350124 Vandepoele Febronie Handzame Klerken Bracquez Jules        
19350125 Van Hulle Marie Ieper Jonkershove Lauwers Engelbert        
19350126 Vermander Theofiel Staden Esen Warmoes Marie        
19350127 Verhaeghe Clemence Koekelare Vladslo Willaert August Willaert Richard    
19350128 Duron Eugenia Woumen Staden Geldof Karel Buyse August    
19350129 Verlinde Oscar Oudenburg Gistel Campe Emma        
19350130 Verstraete Leonie Zarren Zarren Carnier Francies        
19350131 Bernaert Chretien Moere Etterbeek Casteleyn Stephanie        
19350132 Deman Mathilde Houthulst Klerken Degraeve Alois        
19350133 Ryckx Gustave Handzame Torhout            
19350134 Ryckeghem Leonie Esen Esen Decaestecker Henri        
19350135 Scharlaken Sylvain Keiem Diksmuide            
19350136 Swaels August Esen Zarren            
19350137 Tampere Nathalie Torhout Torhout Braem Felix        
19350138 Tilleman Camiel Eernegem Brugge Vandekerckhove Romanie        
19350139 Laleman Leonia Esen Brugge Vileyn Modest        
19350140 Volbrecht Francis Koekelare Koekelare Kimpe Julia Vandenbussche Marie    
19350141 Van Ootegem Francisca Assenede Oudenburg Thienpondt Camiel        
19350142 Lammens Melanie Vladslo Koekelare Degadt David        
19350143 Maenhoudt Ernest Jabbeke Beernem            
19350144 Mussche Stephanie Ertvelde Sint-Amandsberg Rotterman Prudent        
19350145 Van Immerseel Blanca Gent Gent            
19350146 Ysebaert Leopold Zelzate Roeselare De Sy Maria        
19350147 Van Droogenbroeck Petronella Mariekerke Mariekerke Hermans Frans        
19350148 De Clippeleir Felix Chatou (FR) Schoten Lemmens Francisca        
19350149 Van Houtte Remi Waregem Tiels Van Poucke Alida        
19350150 De Vos Maria Edingen Duffel De Greef Guillaume        
19350151 Dendas Marie Stevoort Stevoort Spirkens Pieter        
19350152 Forrier Rosalie Brugge Brugge Ceuninck François        
19350153 De Moor Prosper Semmerzake Semmerzake Moreels Maria        
19350154 Vienne Jules   Les Moëres            
19350155 Sinnesael Eugenie Keiem Pervijze Declerck Engelbrechtus        
19350156 David Honorine Menen Menen Vandenhoeke Jules        
19350157 Van Camp Lodewijk Boom Terhagen Tolleneer Maria        
19350158 Jacques Mathilde Bouillon Basse-Bodeux            
19350159 Audenaerde Rosalie Gent Oostende Van Hevel          
19350160 van Hoorebeke Louis Eeklo Gent De Schepper Clara        
19350161 Dufour Guillaume Brussel Veurne Demanq Emilie Vanwaelen Maria    
19350162 Vileyn Karel Adinkerke Veurne Druwé Sophie        
19350163 Goderis Henri Oostduinkerke Pervijze Cloet Nathalia        
19350164 Dewulf Marina Middelkerke Middelkerke Titeca Arthur        
19350165 Boghaert Sylvie Oostwinkel Heusden Praet August        
19350166 Vanbrabant Jean Melveren Sint-Truiden Radoes Philomena        
19350167 Puis Pharaïlde Oostduinkerke Oostduinkerke Debruyne Frans Dedeystere Arthur    
19350168 Leclercq Benjamin Reningelst Reningelst Debacker Marie        
19350169 Rodts Rachel     Van Den Heuvel Gaston        
19350170 Fonteyne Laurence Veurne Veurne Delanoye Jules        
19350171 Bonte Alidoor Zedelgem Brugge Thybaut Madeleine        
19350172 De Donder Omer Hofstade Hofstade            
19350173 De Smet Camiel Assebroek Assebroek Calmeyn Elisa        
19350174 Duroi Prosper Dikkelvenne Dikkelvenne Delamonica Leontine        
19350175 Belpaire Alfons Antwerpen Antwerpen            
19350176 Martens Coleta Assenede Assenede Acke Seraphinus        
19350177 Simoens Hermina Scheldewindeke Scheldewindeke            
19350178 De Lille Leo Maldegem Maldegem Immesoete Barbara Temmerman Maria    
19350179 Suber Eugenie Wulveringem Koksijde Suber Henri        

 

 

1936

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud strijder Beroep
19360001 Geeraert Albert Roubaix (FR) Sint-Amandsberg Ingels Mathilde        
19360002 Heylen Jean Brugge Knokke            
19360003 Rosier Camille Ellezelles Rousseloy Van De Walle Orpha        
19360004 Vanderlinden Achille Maercke-Kerkhem Gent Denys Coralie        
19360005 Mys Evarist Gent Gent            
19360006 Declerck Georgine Kortrijk Kortrijk Lelan Joseph        
19360007 Van de Putte Roger Tourpes Tourpes            
19360008 Debienne Pierre Chaumont-Gistoux Segelsem De Jaeger Adolphine        
19360009 Schreurs Theresia Hasselt Hasselt Halleng Jean        
19360010 Monfrans Eduard Ledeberg Gent Schockaert Rosalie       Spoorwegbediende
19360011 Van Den Poel Louis Antwerpen Antwerpen Van Den Meerssche Georgina        
19360012 Sap Constantin Zuidschote Duinkerke (FR) Millevert Albina Noterdaeme Juliette    
19360013 Marchal Valerie Bredene Bredene           Onderwijzeres
19360014 Godderis Yvonne Gits Gits Vandenaweele Victor        
19360015 Brauwers Louis Dudzele Sint-Catharina-Conterdam Westyn Johanna        
19360016 Van Den Abeele Albéric Zomergem Gent Pierardt Sylvie        
19360017 Steelandt Camiel Zwevegem Marke Tack Leonie        
19360018 Steyaert Clémence Brugge Zomergem            
19360019 Van Eeckhoutte Stephanie Merkem Merkem Verslype Alois        
19360020 De Croock Irma Lochristi Lochristi            
19360021 Lemmens Hendrika Koersel Heusden Vanherle Rupert        
19360022 Hanson Georges Kortrijk Lendelede            
19360023 Patinier Casimir   Steenbecque Deback Lucie        
19360024 Van Destel Barbara Gent Gentbrugge Bevernage Franciscus        
19360025 Batselé Eduardus Gent Gent Tielens Maria        
19360026 Mattheeuws Ursula Ursel Landegem Van Der Haegen Lodewijk D'Hooge Leopold    
19360027 Lebeer Marie Petegem Grammene De Nobele August        
19360028 Debaene Achiel Zwevezele Beselare Bruynsteen Emma        
19360029 'T Kint Cyriel Nazareth Zingem Moerman Elodie        
19360030 Deschacht Juliana Eernegem Lichtervelde Verduyn Karel        
19360031 Spriet Clementina Ichtegem Lichtervelde Lootens Louis        
19360032 Vanhulle Marguerite Brugge Sint-Andries De Beuselinck Victor        
19360033 Willems Arthur Sint-Andries Brugge Van Loocke Marie        
19360034 Devos Julia Zedelgem Brugge Vrielynck Henri        
19360035 Demets Maria Dudzele Knokke Boerjan Emiel        
19360036 Kindt Cyriel Heule Gullegem Neyrinck Irma        
19360037 De Schoolmeester Clementina Loppem Diksmuide De Jonckheere Gustaaf        
19360038 Goeminne Alfred Kruishoutem Ruddervoorde Verbauwhede Gabriëlle        
19360039 Soens Adolf Sint-Eloois-Winkel Aalbeke Vanhonacker Leonie        
19360040 Claeys Mathilde Oudenburg Oudenburg Van Middelem Hector        
19360041 Mullie Jules Gullegem Gullegem Dekyvere Emilie        
19360042 Verscheure Maurits Gullegem Moorslede            
19360043 Prouvost Marie Croix Mont-à-Leux Deruyter Eugène        
19360044 Denolf Alois Lichtervelde Lichtervelde Gryspeerd Pharailde        
19360045 Tampere Adhemar Lichtervelde Lichtervelde Demuynck Alice        
19360046 Veeckmans Filip Puurs Boom Coesemans Maria        
19360047 Demeulenaere Margareta Alveringem Alveringem Derudder Remi        
19360048 Ryde Marie Brugge Brugge Ramon Jean        
19360049 Crapoen Elias Laarne Wetteren Gogaert Julia        
19360050 Bové Anna Anderlecht Dilbeek Elsocht Josse        
19360051 Mermuys Jules Vlissegem Sint-Kruis Maelfeyt Alma        
19360052 Geuens August Lier Lier            
19360053 De Wulf Leontina Gent Mariakerke De Maertelaere Edmond        
19360054 Dillen Adrianus Antwerpen Ekeren Leemans Joanna        
19360055 Dyck Maria Lier Kessel Goyvaerts Josephus        
19360056 Huysmans Jozef Retie Borgerhout Goris Maria        
19360057 Huybrechts Henri Antwerpen Schoten Van Den Bergh Hortensia        
19360058 Janssens Franciscus Antwerpen Hemiksem Verlinden Rosalia        
19360059 Hoste Eugenie Zingem Zingem De Clercq Henri        
19360060 Gabriël Emiel Mirens (NL) Gent            
19360061 Riesselmann Nicolaus Gent Ledeberg Dentant Sofie        
19360062 De Guchtenaere Joanna Gent Gent            
19360063 Onghenae Petrus Koewacht Ijzendijke Want Maria        
19360064 Van Doorne Arthur Kachtem Emelgem Deraedt Juliana        
19360065 Lowie Honoré Huise Kruishoutem Blauwblomme Rosalie        
19360066 Baete Hélène Oostende Oostende Pillu August        
19360067 Meseure Victorine Lichtervelde Lichtervelde Maenhout Emeric        
19360068 Gervoyse Louis Moerkerke Ieper Derekx Pauline        
19360069 Vandecaveye Richardus Lichtervelde Lichtervelde Desmet Paulina Delporte Emma    
19360070 D'Hulster Alfons Lichtervelde Lichtervelde Tant Irma        
19360071 Welvaert Henri Bellem Gent Wolfaert Emma        
19360072 De Coen Leon Wetteren Wetteren Kregersman Leontine        
19360073 Michiels Philomène Nazareth Merendree de Meyer Henri        
19360074 Versluys Emma Assenede Boechoute Vervack Eduardus        
19360075 Hamerlinck Camille Zelzate Moerbeke-Waes Schepens Nathalia        
19360076 Perquy Alphonse Sint-Andries Sint-Andries Landuyt Elodie        
19360077 Cadet Maria Sint-Michiels Sint-Andries Neutens Alfons        
19360078 Paternoster Gilberte Sint-Andries Sint-Andries            
19360079 Casier Valerie Moorslede Rumbeke Biesbrouck Cyriel        
19360080 Hoebeke Elisa Wichelen Wichelen            
19360081 Strubbe Jan Brugge Brugge Framhout Marie        
19360082 Verlinde Amand Brugge Brugge Hoorenbandt Elise        
19360083 Wysselinck Constant Ardooie Kachtem Nyffels Emilie        
19360084 Azou Romanie Izegem Emelgem Dewiele Julien        
19360085 De Jonckheere Camillus Tielt Doomkerke Behaegel Emma        
19360086 Rommel Alidor Izegem Izegem Callens Marie        
19360087 Behiels Florimond Temse Sint-Niklaas            
19360088 Michiels Jozef Brugge Brugge            
19360089 De Boeck Johanna Meise Vilvoorde De Rooms Josephus        
19360090 Deboeck Henri Vilvoorde Vilvoorde Van Buggenhout Seraphine        
19360091 Vanhixe Eugenia Gistel Oostende Schiets Joannes        
19360092 Tytgadt Catharina Gent Gent Beke Henri        
19360093 De Kerf Philomena Bazel Bazel Van Broeck Jozef        
19360094 De Pauw Amaat Ursel Gent           Priester
19360095 Lievens Gustaaf Aaigem Aaigem            
19360096 De Mezel Emilie Sint-Maria-Lierde Sint-Maria-Lierde Bauters Charles        
19360097 De Troyer Octavie Meire Meire De Nayer Camiel        
19360098 De Knibber Hector Sint-Antelinks Mere Van Tricht Fanny       Schooldirecteur
19360099 Valvekens Maria Rillaar Rillaar Robeyns Jerome        
19360100 Verbockhaven Elisa Schaarbeek Heist-aan-Zee De Brabandere Victor        
19360101 Van Driessche Marie Gent Gent Blom Remigius        
19360102 Van De Velde Edmond Hamme Hamme Van Hoye Maria        
19360103 Willekens Henri Eggewaartskapelle Eggewaartskapelle Deneve Zenobia        
19360104 Buerms Emmanuel Moerzeke Moerzeke D'Hollander Clotilde        
19360105 Bert Delfine Strijpen Strijpen De Groote Edmond        
19360106 Machiels Joannes Diepenbeek Diepenbeek Hermans Elisabeth        
19360107 Maes Cornelia Antwerpen Antwerpen Moens Guilielmus        
19360108 Moyaert Romanie Ettelgem Oudenburg Wouters Joseph        
19360109 Tas Frederik Schoten Aalst Verstrepen Maria        
19360110 Vanthuyne Amelie Keiem Jonkershove Vlamynck David        
19360111 Verleysen Franciscus Erembodegem Ressegem Fonck Leontine        
19360112 Verstraeten Gustaaf Sinaai Sinaai Melchers Lea        
19360113 De Latte Maria Sint-Lievens-Essche Aspelare Roggeman Amandus        
19360114 De Groote Pieter Sinaai Sinaai Van Driessche Maria        
19360115 Derycke Marie Waregem Lauwe Polfliet Ivo Vereecke Edward    
19360116 Leyman Pelagie Oordegem Oordegem Focquet Charles        
19360117 Moulart August Sint-Lievens-Essche Gent            
19360118 De Bom Marie Haaltert Aaigem Scheerlinck Petrus        
19360119 De Smet Amelie Waterlandkerkje (NL) Bassevelde Verweire Bruno        
19360120 De Zutter Philomena Oombergen Aalst Van Malderen Cherius        
19360121 Van Hove Sylvia Doel Doel Verbeelen Joseph        
19360122 Van Riel Theresia Sint-Lenaerts Antwerpen Floren Franciscus        
19360123 Deschrijver Romanie Oost-Nieuwkerke Poelkapelle Ghekiere Felix        
19360124 De Wever Remi Voorde Aalst Gabriël Marie        
19360125 De Winter Petrus Boom Boom Maerivoet Clementia        
19360126 De Zutter Mathildis Gent Sint-Amandsberg Cnudde Leopold        
19360127 Vermeulen Josephus Antwerpen Antwerpen De Potter Catharina        
19360128 Huijers Ida Hamont Hamont Van Moorsel Jacobus        
19360129 Aper Marie Moerbeke-Waas Moerbeke-Waas            
19360130 Piryns Elisa Zele Zele De Block Petrus        
19360131 Plettinck Emiel Wolvertem Brussel            
19360132 Pinnewaert Petrus Zele Zele De Loose Maria        
19360133 Van De Putte Petrus Lokeren Doorslaar De Keyser Marie        
19360134 Decan Eugenie Koekelaare Koekelare Logghe August        
19360135 Vanmassenhove Marie Koekelare Koekelare Deprince Ferdinand        
19360136 Hindryckx August Koekelare Koekelare Vanhevel Justine        
19360137 Desmidt Marcella Brugge Moerkerke            
19360138 Dedeyne Marie Koolskamp Koolskamp Callewaert Victor        
19360139 Callewaert André Koolskamp Koolskamp            
19360140 Verhalle Henri Beveren Roeselare Hoornaert Leonie        
19360141 Vandenberghe Alidor Roeselare Zarren Vanhooren Maria        
19360142 Vermeersch Jules Moere Moere            
19360143 Duron Leon Ramskapelle a/d Ijzer Ramskapelle a/d Ijzer Vandenberghe Urbanie        
19360144 Verslype Elodie Merkem Esen Wybou Karel        
19360145 De Maré Aimé Zedelgem Zerkegem Monbaliu Elisa        
19360146 Vulsteke Camiel Lo Oostende Blomme Elodie Blomme Leonie    
19360147 Laleman David Esen Woumen Boddez Leonie        
19360148 Vanmaeldeghem Maria Stuivekenskerke Pollinkhove Verhaeghe Carolus        
19360149 Lamote Rosalie Ichtegem Ichtegem Vandevelde Charles        
19360150 Maeckelberghe Emiel Westkerke Wulpen Bonny Pelagie        
19360151 Somers Louis Gierle Beerse Van Brandt Anna       Dokter
19360152 Malbrain Emma Geraardsbergen Geraardsbergen Ghyssels Remi        
19360153 Dehouck Gustave Alveringem Alveringem Coulier Elodie        
19360154 van Groeningen Wilhelmina Amsterdam (NL) Utrecht (NL)            
19360155 Danneels Rachel Gent Gent Maes Hector        
19360156 Maes Petrus Over-Repen Over-Repen            
19360157 Van Verre Maria Lebbeke Lebbeke Cooreman Pieter        
19360158 Heyndrickx Sophie Baasvelde Bosvoorde Devillé André        
19360159 Maes Gustaaf Meulebeke Oostende Rathé Gentilie        
19360160 Van Droogenbroeck Felix Mariakerke Merksem Tijdgat Florencia        
19360161 Tahon Irma Noordschote Vinkem Catrysse Arthur        
19360162 De Bacquer Henri Sint-Denijs-Boekel Nederzwalm Manssens Maria        
19360163 Pauwels Emérence Ronse Ronse Carlier Maurice        
19360164 Akkermans Sophia Wuustwezel Brasschaat Sanders Adrianus        
19360165 Koeck Joseph Heffen Heffen            
19360166 Delhaes Lucy   Louveigné            
19360167 Remacle Anna   Ouffet           zuster
19360168 Fafchamps Léa   Hubert-Fays-Battice            
19360169 De Ceunynck Medard Kaaskerke Kaaskerke Leplae Romanie        
19360170 Torfs Josephus Emblehem Broechem            
19360171 Desmet Eudoxie Sint-Denijs Moen Demets Cyriel        
19360172 Lefort Hubert     Delhaes Julienne        
19360173 Cuylits Maria Arendonk Arendonk Kools Hendrik        
19360174 Wieme Edgard Gent Gent Pacquet Jeanne        
19360175 Bourry Mariette Veurne Veurne            
19360176 Hallot Victorine Houtem Reningelst Decanter Richard        
19360177 Deblir François Aye (GHL) Oostende Verschingel Alice        
19360178 Minne Henri Westende Bulskamp            
19360179 Boudry Marie-Louise Wulveringem Loker Desmaricaux Emiel        
19360180 Van Der Mueren Jozef Hoogstraten Hoogstraten De Bie Anna        
19360181 Dedoelder Henri Oostkamp Oostkamp Demeur Marie        
19360182 Van Hoolst Maria Mol Turnhout Vermeiren Guillielmus        
19360183 Cocq Pascal   Louveigné Depéron Henriette        
19360184 Moerman Sylvain Sint-Martens-Latem Brugge De Jaeger Coralie        
19360185 Vanaeken Lambert Sint-Truiden Sint-Truiden Jeugmans Rosalie        
19360186 Verkimpe August Knesselare Veurne Heusele Emma       Politiecommissaris

 

 

1937

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud strijder Beroep
19370001 Obyn Emiel Veurne Veurne Vanbeveren Marie        
19370002 Malfait Albert Menen Beverlo            
19370003 Veys Julien Brugge Oostende            
19370004 De Knijf Arthur Wichelen Wetteren            
19370005 Delfosse Maurice Gilly Sint-Michiels            
19370006 Ostyn Walter Sint-Amandsberg Sint-Amandsberg Erffelinck Mariette        
19370007 Van Schyndel Rosa Steendorp Leuven Schuddings Carolus        
19370008 Canniere Pharailde Izegem Izegem Degrauwe Jozef        
19370009 Roos Rolande Sint-Andries Brugge            
19370010 Teuninck Anne Brugge Brugge Vanmiddelem Pieter        
19370011 Pyckavet Regina Lichtervelde Brugge            
19370012 Ghyselinck Alice Gent Schellebelle Matthys Louis        
19370013 Grossen Alice     De Wit Ernest        
19370014 De Corte Paula Dendermonde Gent            
19370015 De Bock Maria Dendermonde Dendermonde De Leye Karel        
19370016 Legrand Madeleine Brugge Brugge Timmerman Valère        
19370017 Van Belle Marie Sint-Kruis-Winkel Gent Hosten Engelbert        
19370018 Piessens Maria Breendonk Tisselt Van Der Taelen Viktor        
19370019 Vennekens Frans Boom Boom Holsters Maria        
19370020 Delchambre Alfonsa Kuurne Kuurne Piepers Michel        
19370021 Vangheluwe Antoinette Ingelmunster Ingelmunster            
19370022 Van Doorne Petrus Sint-Andries Sint-Andries Van Acker Marie Van Eessen Marie    
19370023 D'Hollander Gustaaf Sint-Andries Sint-Andries Boonet Nathalie        
19370024 Vereyken Fernanda Parijs (FR) Aalst De Meester Gabriël        
19370025 Sanders Alberic Dendermonde Sint-Gillis-Dendermonde De Petter Alice        
19370026 Desoete Elodie Varsenare Sint-Andries Baes Victor        
19370027 Vanruymbeke Emma Stasegem Stasegem Peers Camille        
19370028 De Vree Hendrik Temse Aalst            
19370029 Heynderickx Victor Wieze Wieze Van Damme Victorine        
19370030 Vanderplancke Johnny Sint-Andries Sint-Andries            
19370031 Caestecker Charles Brugge Brugge Forrier Clemence        
19370032 De Vos Rosalie Gent Gent Stock Karel        
19370033 De Jonghe Jan Zwevezele Brugge De Vos Marie        
19370034 Deruyter Alberic Lichtervelde Zwevezele Galloo Emma Deswarte Irma    
19370035 Delerue Eugénius Merkem Nieuwkapelle Dedecker Stephanie Serlez Lucie    
19370036 Neutens Médard Brugge Brugge Van De Genachte          
19370037 Van De Velde Joanna Asse Lede            
19370038 Mahieu Gustave Sint-Eloois-Vijve Sint-Eloois-Vijve Deverrewaere Maria        
19370039 Lefevere Clementia Roeselare Ieper            
19370040 Slabbinck Irma Zedelgem Aartrijke Maertens August        
19370041 Opdebeeck Jules Heist-op-den-Berg Brussel Verhofste Melanie        
19370042 De Bruyn Clementine Schoonaarde Schoonaarde            
19370043 Bruyneel Emma Oostakker Sint-Amandsberg Van Driessche Bruno        
19370044 Van Wonterghem Franciscus Koolkerke Moerkerke Bariseele Carolina        
19370045 Vanden Hoven Gabriel Brussel Kortrijk Dechamps Hermine        
19370046 Van Hecke Anna Ertvelde Ertvelde Van Houtte Leopold        
19370047 Vekeman Michel Zottegem Aalst Dossche Paulina Merlé Rachel    
19370048 Stalens Alfons Lichtervelde Lichtervelde Watteel Elodie        
19370049 Herreman Alida Waregem   Story Romain Peirs Camille    
19370050 Messiaen Victor Sint-Denijs Sint-Denijs            
19370051 Anckaert Martha Sint-Denijs Moen Vandenbulcke Victor        
19370052 Vuylsteke Alidor Moen Kortrijk Baillieul Marie        
19370053 Dewulf Judith Lombardsijde Westende Soete Georges        
19370054 Vanneste Marie Kortrijk Kortrijk Vanneste Astère        
19370055 Moine Lucille Brugge Brugge Coucke Auguste        
19370056 Schaessens Prosper Zevekote Zevekote Dutry Irma        
19370057 Jooris Alphonse Brugge Brugge Vanden Bussche Nathalie       Bediende
19370058 Missinne Marie Lichtervelde Lichtervelde            
19370059 Deschuyter Pieter Sint-Joris-ten-Distel Sint-Joris-ten-Distel Vervynck Mathilde        
19370060 Debaillie Cyriel Lichtervelde Lichtervelde Dejaeghere Maria        
19370061 Dejaeghere Leopold Lichtervelde Lichtervelde Vandekerckhove Maria        
19370062 Tempelaere Eduard Lichtervelde Zwevezele Vandenbussche Maria Vandewalle Julia    
19370063 Delameilleure Henri Lichtervelde Lichtervelde Depuydt Leonie        
19370064 Delbeke Jules Lichtervelde Lichtervelde Bogaert Philomena        
19370065 Delbaere Guido Moregem Bevere De Vrieze Emma        
19370066 Debaillie Mathilde Lichtervelde Lichtervelde            
19370067 Schoutteet Magdalena Oedelem Gent Matthys Richard        
19370068 Bertrand Raoul Chimay Roeselare Galle Marie-Antoinette        
19370069 Verpoort Ida Heule Roeselare Decommer Constantijn        
19370070 Willaert Maria Eernegem Brugge Pierloot Alfons        
19370071 Vanneuville Benjamin Adinkerke De Panne Van Steenbrugghe Maria        
19370072 D'Hooge Cecila Ursel Gent De Wispelaere Theofiel        
19370073 Van den Bossche Hector Sint-Lieven Esse Gent Frédéricq Bertha        
19370074 De Munter Victorina Oostakker Oostakker De Wilde Petrus        
19370075 Steenbeke Maurits Ertvelde Langerbrugge Blancke Julienne        
19370076 Vanheede Léon Brugge Brugge Jacqué Urbaine        
19370077 Sacrez Charles Boezinge Assebroek Beelen Alice       Provinciebediende
19370078 Demeulemeester Maria Brugge Brugge Herrentals Frans        
19370079 De Jonghe Leon Brugge Brugge Hofmans Marie-Jeanne       Nijveraar
19370080 Gevaers Franciscus Antwerpen Londerzeel Lathouwers Maria        
19370081 Gillis Anne Antwerpen Antwerpen            
19370082 D'Haeyer Roger Antwerpen Sint-Amandsberg Cristel Palmyre        
19370083 Borguet Marcel                
19370084 Heuvels Pauline Kortrijk Lauwe Vendebuerie Gustaaf        
19370085 Jordaens Francisca Lier Lier Vervloet Joannes        
19370086 Joossens Joanna Antwerpen Antwerpen De Ceulaerde Petrus        
19370087 Jonckheer Louis Antwerpen Oude-God Verbert Elisabeth        
19370088 Janssen Celina Sint-Pieters-Lille Leuven            
19370089 Kesteman Silvie Watou Roesbrugge Deturck Jules        
19370090 De Prins Josephus Kapelle-op-den-Bosch Leest Buelens Elisabeth        
19370091 Dusoir Leonie Lissewege Lissewege Pyckavet Willem        
19370092 Dejaeger Jacqueline Lissewege Lissewege            
19370093 Vandermeersch Jurma Schore Sint-Michiels Meysman Alfons        
19370094 Smet Esther Sint-Niklaas Sint-Niklaas Pauwels Alfons        
19370095 Debeil Frederik Aarsele Staden Bonte Marie        
19370096 Lathouwers Beatrix Eigenbilzen Eigenbilzen Broux Pieter        
19370097 Vertonghen Frans Hekelgem Meldert Clauwaert Maria        
19370098 Nevejan Lily Sas-van-Gent Gent            
19370099 Van Gelderen Christina Ertvelde Ertvelde De Muynck Eduard        
19370100 Derre Adriana Sint-Niklaas Wetteren Van Hoecke Abel        
19370101 Goethals Julia Aarsele Gistel Dehaemers Gerard        
19370102 Vantyghem Louisa Zedelgem Wildenburg Verbeerst Richard        
19370103 Hoekman Pieter Sint-Maria-Oudenhove Oudenaarde Van Assche Juliana        
19370104 De Groote Leon Hunslet Leeds (GB) Doornik            
19370105 Himschoot Camiel Adegem Adegem De Sutter Clemence        
19370106 Colpaert Florent Eeklo Zelzate Recolecte Hortence        
19370107 Labijte Simone Antoing Brugge            
19370108 Croon Jan Vilvoorde Peutie Huygens Philomena        
19370109 Imbo Prosper Menen Sint-Andries Coenen Albertine     14-18  
19370110 Du Caju Martha Dendermonde Lokeren De Leye Robert        
19370111 Bertin Omer Roeselare Sint-Andries            
19370112 De Vree Pieter Antwerpen Sint-Niklaas Delkord Helena        
19370113 Baete Jeannette Brugge Sint-Andries Suvée Joseph        
19370114 Baete Edmond Brugge Brugge Devuyst Maria        
19370115 Cornillie Simone Oostende Oostende Ghaye Willy        
19370116 Peeters Jules Begijnendijk Begijnendijk Roels Bertha     14-18  
19370117 Seys Désiré Gits Roeselare Bostoen Elisa Vergote Victorine    
19370118 Vansevenandt Augusta Gits Hooglede            
19370119 Deleu Eudoxie Moorsele Geraardsbergen           Zuster
19370120 Bettens Raphaël Schellebelle Gent            
19370121 De Bruyne Maria Temse Dendermonde           Zuster
19370122 Limpens Marie Velzeke Velzeke Machtelinckx Cyriel        
19370123 Seuntjens Pieter Retie Retie            
19370124 De Vos Amelia Impe              
19370125 De Paepe Melania Borsbeke Borsbeke Ponnet Charles        
19370126 Van Haver Suzanne Hamme Hamme de Coninck Jean        
19370127 Van Haute Octaaf Hamme Hamme De Beule Herminie        
19370128 Vander Schueren Frans Appelterre Ophasselt Van Wayenberghe Germaine       Gemeentesecretaris
19370129 Van Broeck Dominicus Moerzeke Moerzeke De Ruysscher Maria        
19370130 Van Schel Petrus Geraardsbergen Geraardsbergen Noterman Emma        
19370131 Van Rossen Maria Denderhoutem Denderhoutem De Dier Frans        
19370132 Van Glabeke Valentine Ename Herzele Vergucht Jeroom        
19370133 Bogaert Louis Doornzele Doornzele Van de Velde Philomena        
19370134 Mys Leontina Moerzeke Moerzeke Van Riet Oscar        
19370135 Croonenberghs Ferdinand Stokkem Maaseik Torné Clémence Smeets Joséphine   Advokaat
19370136 Cools Katharina Breendonk Breendonk Francx Petrus        
19370137 Teyllaert Victorina Gijzelbrechtegem Anzegem Depraetere August        
19370138 T'Kint Eugenia Zele Zele Elegeert Eduard        
19370139 Wymeersch Felix Vlekkem Sint-Pieters-Jette            
19370140 De Ro Livinus Sint-Lievens-Essche Nederhasselt Roggeman Paulina        
19370141 Liekens Joannes Baptist Wilrijk Hove Van Looveren Maria        
19370142 Peeters Renaat Bornem Antwerpen Bruggeman Clementina        
19370143 De Cock Petrus Oostakker Oostakker De Vetter Angèle        
19370144 De Bock Maria Sinaai Sombeke Bauwens Jozef        
19370145 Goossens Pieter Duffel Duffel Weyns Carolina Aerts Clementina    
19370146 De Bruyn Petrus Iddergem Haaltert Voet Marie Praet Henriette    
19370147 Dossche Emerence Astene Gent Vermeulen Aloïs        
19370148 Gerstman Maria Molhem Molhem            
19370149 Abrahams Maria Peer Lommel Bleyen Livinus        
19370150 Fruyt Hortensia Semmersaeke Sint-Amandsberg De Geyter Evariste        
19370151 Eulaers Eduardus Aarschot Aarschot            
19370152 Nuttinck Cyriel Sint-Antelinks Herzele De Meyer Emilie        
19370153 Kiekepoos Marie Bavegem Oordegem De Mulder Remi        
19370154 Piryns Elodia Zele Zele T'Kint Richard        
19370155 Deschepper Philomena Mariakerke Oostende Vantyghem Isidoor        
19370156 De Stercke Emilie Nederbrakel Sint-Maria-Oudenhove De Vleeschauwer Emiel        
19370157 De Stommeleer Victorina Hillegem Aaigem Baeten Donaat        
19370158 Verbanck Arthur Zarren Rumbeke Verhaeghe Alice       Onderwijzer
19370159 Verhaest Karel Roeselare Roeselare Loyson Louise       Schooldirecteur
19370160 Klopfer Lorenz Wilburgstetten (D) Nördlingen (D)            
19370161 Eeckhout Camiel Emelgem Ardooie Baert Julia        
19370162 Verbrugghe Romanie Zarren Houthulst Deprédomme Oscar        
19370163 Duyver Elisabeth Diksmuide Pervijze Torelle Emile        
19370164 Vantomme Marie-Louise Handzame Woumen Devos Justin        
19370165 Deman Karel Woumen Woumen Hosten Octavie Kesteloot Sylvie    
19370166 Laleman Henri Esen Esen Theunynck Romanie        
19370167 Vanderhaeghen Albert Gent Gentbrugge D'Haenens Rosalie        
19370168 Touquet Cyrille Kemmel Diksmuide Lahousse Gabrielle     14-18 Adjudant BL
19370169 Hirdes Johannes 's Hertogenbosch (NL) Amelo (NL)            
19370170 Matthijssen Elisabeth Brecht Brecht Bogaerts Adriaan        
19370171 Cuyx Georges Piringen Piringen            
19370172 Bartholomevis Bonaventure Stevoort Stevoort Haesevoets Maria        
19370173 Weerts Gerard Bommershoven Overrepen Ramaekers Anna-Maria Ramaekers Anna-Margarita    
19370174 Schoofs Catharina Beverlo Oostham Claes Franciscus        
19370175 Belmans Karel Deurne Antwerpen            
19370176 Hurtecant Ludovicus Beernem Oostkamp De Loof Octavie        
19370177 Lannoo Barbara Zwevezele Kemmel Tack Alfons        
19370178 Janssens Victor Begijnendijk Turnhout Geerts Joanna        
19370179 Deprez Irma Etterbeek Oostkamp Derdeyn Amedée        
19370180 Kerkhove Maria Bulskamp Bulskamp            
19370181 Mille Marie Oostnieuwkerke Veurne Rabaey Raphaël        
19370182 Vermeesch Euphemie Pervijze Koksijde Madelein Henri        
19370183 Koller Armande Namen Koksijde Romain Léonard        
19370184 Brielman Marie Nokere Gentbrugge Robbens Clement        
19370185 Janssen Maria Beverlo Heppen Moons Remi        
19370186 Vieren Kamiel Koksijde Oostduinkerke Thybaut Irma        
19370187 Thybaut Jacobus Oostduinkerke Koksijde Vermeersch Louisa        
19370188 Bos Maria Semmerzake Semmerzake Van De Voorde Emiel        
19370189 Plancke Sidonie Koksijde Koksijde Calcoen Pieter        
19370190 Verhelle Camiel Aarsele Aarsele            
19370191 Van Vooren Maria Gent Gent Driege Alfons        
19370192 De Moor Elodie Semmerzake Semmerzake Sedeyn Frans        
19370193 Vilain Maria Kosijde Koksijde Rubben Felix        
19370194 Debruyne Frans Oostduinkerke Koksijde Vilain Madeleine        
19370195 Anckière Jules   Les Moëres Denecker Alice        
19370196 Cambier Prudente Flobecq Ellezelles            
19370197 Van Lierde Isidoor Semmerzake Semmerzake Maes Emma        
19370198 Nuyttens August Waregem Waregem Berteyn Marie        
19370199 De Winne Alfons Sint-Lievens-Esse Elene Cosyns Sidonie        
19370200 Derudder Jozef Koolskamp Izegem Lambrecht Ida        
19370201 Neuckermans Jeannette Denderwindeke Denderwindeke Van Breusegem Jan-Baptist        
19370202 Vincent Marie Tielt Kortrijk Byttebier Cyriel        
19370203 Veranneman Amelie Koksijde Veurne Thybaut Judocus        
19370204 De Mol Eliza Ninove Ninove Vernaillen Prosper        
19370205 Vanhems René   Bambecque Debreyne Marie        
19370206 Vandeburie Renaat Kortrijk Kortrijk            
19370207 Everaert André Oostduinkerke Oostduinkerke            
19370208 Van Dyck Gulielmus Wuustwezel Gooreind Van Aert Joanna        
19370209 Cuyvers Elsa Antwerpen Westmalle Denissen Leo        
19370210 Lecot Leonie Gistel Stene Praet Jozef        
19370211 Ollieuz Anna Oostduinkerke Koksijde Vermoote Isidoor        
19370212 Grandhenry Alphonse   Stinval-Louveigné Julien Yvonne        

 

 

1938

Nummer Naam Voornaam Plaats van
geboorte
Plaats van
overlijden
Naam
Echtgenote 1
Voormaan
Echtgenote 1
Naam
Echtgenote 2
Voornaam
Echtgenote 2
Oud strijder Beroep
19380001 Van Canneyt Frank Roeselare Roeselare Gryspeerdt Marie-Louise        
19380002 Codde Emiel Gent Gent Raes Alida        
19380003 Chevreaux Emile Hautmont (FR) Brussel Gillon Blanche        
19380004 Vankerkove Nathalie Ellezelles Ellezelles Dumont Emile        
19380005 Depret Roger Ellezelles Ellezelles            
19380006 Hots August Houtave Sint-Andries Willaert Augusta     14-18 Ploegbaas TT
19380007 Desaever Julianus Oostduinkerke Gent Van Roosebeke Marguerite        
19380008 Pussemier Lionel Gent Eeklo           Advokaat, Burgemeester Eeklo
19380009 Calleeuw Leonie Zedelgem Veldegem Feys Petrus        
19380010 Frans Joanna Betekom Baal Van Rompuy Franciscus        
19380011 Claus Antoinette Pittem Brugge            
19380012 Donckers Georgette Brussel Brugge            
19380013 Vandewalle Emilie Koekelare Koekelare            
19380014 Bleyaert Camiel Oostkamp Brugge Van Steelandt Leonie        
19380015 Lepla Charles Boezinge Boezinge Syx Eugenie        
19380016 Dutry Charles Dadizele Komen Vanderheidt Octavie        
19380017 Guilini Julien Brugge Brugge           Kleermaker
19380018 Lammens Rosalie Lede Lede            
19380019 De Smet Emma Wanzele Wanzele            
19380020 Kremer Denise Fels Fels            
19380021 Fieremans Maria Meldert Meldert De Witte Alfons        
19380022 Vanneste Victor Roeselare Roeselare Naert Bertha        
19380023 Dumon Frédéric Brugge Brugge Sohet Marie-Thérèse        
19380024 De Witte Eugenie Nevele Zomergem De Maegt Petrus        
19380025 Vervack Edward Boechoute Gent Versluys Emma        
19380026 Verhegge Henricus Wachtebeke Zelzate Van Rentergem Julianna        
19380027 De Roo Marie Assenede Assenede Genbrugge Petrus        
19380028 Vanhalst Paul Gullegem Gullegem            
19380029 De Gryse Louisa Oudenaarde Roeselare Chevalier François        
19380030 Ryckewaert August Middelkerke Middelkerke Stockx Magdalena        
19380031 Vermeulen Maria Sint-Andries Brugge            
19380032 Jansen Pieter Kinroy Opglabbeek Niesen Sybilla        
19380033 Van De Putte Julius Olsene Oostakker De Vrieze Maria        
19380034 Packet Sylveer Klerken Roeselare            
19380035 Vandoorne Josef Ardooie Ardooie Callewaert Octavie       Gemeentesecretaris
19380036 Haegeman Victor Overboelare Gent Plasschaert Leonie        
19380037 Picavet Victor Izegem Izegem Baert Hermine        
19380038 Monstrey Augustus Moere Leffinge Vanmassenhove Emeleana       Gemeentesecretaris
19380039 Vandecasteele Eudolia Zwevezele Zwevezele De Vooght Alois        
19380040 Landuyt Melanie Maldegem Maldegem Dhont Alfons        
19380041 Verbiest Joanna Balen Oud-Turnhout De Bie Victor        
19380042 Ferket Franciscus Stekene Gent Zaman Augusta        
19380043 Lanssens Rafaël Brugge Brugge            
19380044 Schaeverbeke Lucrèce Brugge Roeselare Schacht Alidore        
19380045 Demets Constant Dudzele Oostende Vermeersch Paulina        
19380046 Dedeyster Juliana Kortemark Kortemark Demey Charles        
19380047 De Candt Edmond Maldegem Maldegem            
19380048 Dewaele Eulalia Lichtervelde Lichtervelde            
19380049 Van Bael Lucovicus Betekom Betekom Van den Broeck Maria        
19380050 Billiet Cyriel Lichtervelde Lichtervelde Viaene Julia        
19380051 Degraeve Engelbertus Lichtervelde Lichtervelde Vanwalleghem Prudence        
19380052 Van Haverbeke Zoë Lauwe Lauwe Baekelandt Emiel        
19380053 Van Hoecke