Lijst Doodsprentjes

Laatste update: 30 oktober 2020. In onderstaande databank zijn ongeveer 29 000 doodsprentjes opgenomen. De afbeeldingen van de prentjes worden regelmatig aangevuld. Ook nieuwe items met afbeeldingen worden bijgeplaatst.

Een afbeelding niet aanwezig, vraag er naar: philippeneutens@yahoo.com (geen kosten)

Voor de volledige inhoud van het prentje, klik op het nummer.

19790272 Alleyn André 1921 Brugge 1979 Sint-Kruis
19530505 Alliet Emerentia 1884 Wingene 1953 Ruiselede
19240030 Alliet Julie Wingene 1924 Wingene
19230006 Allins Pauline 1857 Kortrijk 1923 Gent
19730565 Allo Kamiel 1888 Veurne 1973 Veurne
19540355 Alloncius Clara 1888 Gent 1954 Gent
19430106 Allossery Paul 1875 Geluveld 1943 Brugge
19640379 Ally Alfons 1882 Ruiselede 1964 Tielt
19630012 Allyns Maurice 1892 Kortrijk 1963 Kortrijk
19940210 Alpaerts Gaspard 1941 Burcht 1994 Zwijndrecht
19400395 Alpaerts Frans 1862 Lier 1940 Lier
19640005 Alphonse Pius 1887 Channy (FR) 1964 Gent
19800687 Alveracht Petrus 1897 Oevel 1980 Tongerlo
19770760 Amant Constant 1899 Aalst 1977 Aalst
19800285 Ameele Maria 1904 Stalhille 1980 Oostende
19780683 Ameels Emiel 1907 Nukerke 1978 Oudenaarde
19680008 Ameels Maria 1891 Gent 1968 Rosendaal
19670425 Ameloot Louis 1904 Wilskerke 1967 Snaaskerke
19480237 Ameloot Julie 1858 Laken 1948 Oostduinkerke
19670254 Ameloot Louis 1904 Wilskerke 1967 Snaaskerke
19460024 Ameloot Louis 1888 Slijpe 1946 Leffinge
19560354 America Marie 1887 Zepperen 1956 Hoepertingen
19910486 America Irma 1919 Wimmertingen 1991 Hasselt
19660249 America Johanna 1896 Wellen 1966 Wellen
19750639 Amerijckx François 1908 Schaarbeek 1975 Willebroek
19380167 Amerlinck Marie 1880 Ooigem 1938 Harelbeke
19750544 Amery Alice 1905 Esen 1975 Roeselare
19750460 Ameryckx Louis 1904 Mollem 1975 Mollem
19530305 Ameryckx Petronilla 1898 Sint-Gilles 1953 Ieper
19510139 Ameye Marguerite 1894 Desselgem 1951 Petegem-Deinze
19630293 Ameye Helena 1884 Izegem 1963 Izegem
19791053 Ameye Jeanne 1915 Kuurne 1979 Roeselare
19801157 Amez Maria 1900 Moregem 1980 Kortrijk
19500414 Amez Achiel 1870 Sint-Eloois-Vijve 1950 Sint-Eloois-Vijve
19790975 Ampe Marguerite 1898 Hooglede 1979 Kortrijk
19790680 Ampe Margriet 1911 Meulebeke 1979 Waregem
19940209 Ampe Gabrielle 1904 Werken 1994 Wingene
19750374 Ampe Marie 1883 Hulste 1975 Lauwe
19550399 Ampe Maria 1882 Egem 1955 Rumbeke
19490313 Ampe Etienne 1930 Egem 1949 Kortrijk
19680158 Ampe Zulma 1893 Vlamertinge 1968 Vlamertinge
19660140 Amys Lazarie 1901 Knokke 1966 Knokke
19800772 Anciaux Florence 1905 Antwerpen 1980 Ieper
19950044 Anckaert Josée 1915 Borchtlombeek 1995 Dilbeek
19460036 Anckaert Marcel 1920 Galmaarden 1946 Heist
19740161 Anckaert Louis 1904 Hooglede 1974 Tielt
19370051 Anckaert Martha 1896 Sint-Denijs 1937 Moen
19370195 Anckière Jules 1937 Moëres
19570246 Andelhofs Martin 1934 Overpelt 1957 Kaulille
19770725 Andelhofs Maria 1926 Eksel 1977 Neerpelt
18880002 André Claire 1812 1888 Brugge
19530362 Andries Pharaïlde 1878 Temse 1953 Temse
19911395 Andries Constancia 1898 Mechelen 1991 Scheldewindeke
19270159 Andries Jan 1895 Hombeek 1927 Hombeek
19620392 Andries Anna 1888 Lier 1962 Lier
19390093 Andries Theofiel 1862 Bassevelde 1939 Bassevelde
19430398 Andries Pieter 1848 Duffel 1943 Duffel
19180102 Andries Charles Waremme 1918 Waremme
19910897 Andries Noëly 1936 Watervliet 1991 Eeklo
19680157 Andries Aurèle 1906 Waarschoot 1968 Waarschoot
19350031 Andries Augusta 1854 Brugge 1935 Brugge
19780126 Andries Karel 1881 Stalhille 1978 Brugge
19911436 Andries Aline 1903 Sint-Katelijne-Waver 1991 Duffel
19790791 Andries Mathildis 1904 Herentals 1979 Herentals
19680108 Andries Jules 1905 Jabbeke 1968 Brugge
19940629 Andries Julianna 1929 Zomergem 1994 Gentbrugge
19660254 Andries Jules 1882 Stalhille 1966 Brugge
19610306 Andries Beatrice 1902 Sint-Andries 1961 Sint-Andries
19640242 Andries Emiel 1892 Sint-Amandsberg 1964 Strombeek-Bever
19530627 Andries Anna 1876 Putte 1953 Mechelen
19500118 Andries Valerie 1869 Eeklo 1950 Eeklo
19200059 Andriessens Carolus 1843 Merchtem 1920 Opwijk
19690319 Aneca Lucie 1883 Ichtegem 1969 Wijnendale
19660297 Annaert Petrus 1892 Erondegem 1966 Erondegem
19410241 Anné Celestine 1863 Temse 1941 Temse
19801430 Anne Georges 1923 Kortemark 1980 Torhout
19420279 Anné Jozef 1872 Temse 1942 Temse
19360320 Annick Henri 1844 Maleizen 1936 Maleizen
19550252 Annoot Emma 1878 Nieuwkapelle 1955 Oudekapelle
19790909 Annys Jean-Pierre 1938 Moeskroen 1979 Heverlee
19700225 Annys Victor 1905 Brugge 1970 Brugge
19620232 Annys Charles 1896 Brugge 1962 Assebroek
19700465 Anrys Rodolphe 1883 Sint-Denijs 1970 Sint-Denijs
19911778 Ansaelens Hector 1912 Brugge 1991 Brugge
19790144 Anseel Cyriel 1908 Wulveringem 1979 Veurne
19800516 Anseeuw Maria 1898 Ruddervoorde 1980 Brugge
19780218 Anseeuw Alida 1895 Klerken 1978 Izegem
19911096 Anseeuw Gustaaf 1904 Wingene 1991 Tielt
19520582 Anseeuw Robert 1885 Kortrijk 1952 Kortrijk
19950536 Ansiau Ligorie 1910 Viane 1995 Geraardsbergen
19790428 Ansoms Emiel 1923 Loenhout 1979 Loenhout
19690550 Anthone Leon 1898 Ettelgem 1969 Brugge
19400090 Anthone Emiel 1864 Brugge 1940 Brugge
19420129 Anthoni Jacobus 1861 Schilde 1942 Schilde
19220094 Anthonis Armand 1867 Mechelen 1922 Marines (FR)
19290110 Anthonis Joannes 1863 Wommelgem 1929 Wijnegem
19530578 Anthonis Gummarus 1863 Nijlen 1953 Nijlen
19590023 Anthonis Petrus 1893 Tremelo 1959 Tremelo
19910183 Anthonis Lambertus 1914 Tremelo 1991 Bonheiden
19490324 Anthonis Maria 1970 Zandhoven 1949 Pulderbos
19440450 Anthonis Maria 1871 Lille (FR) 1944 Pulderbos
19910558 Anthonis Maria 1912 Wilrijk 1991 Antwerpen
19400443 Anthonis Gustaaf 1914 Pulderbos 1940 Pulderbos
19750404 Anthonissen Hubert 1893 Grote Brogel 1975 Hoboken
19310025 Anthonissen Charles 1855 Antwerpen 1931 Ledeberg
19590132 Anthonissen Alfons 1928 Wuustwezel 1959 Wuustwezel
19560495 Anthonissen Adriaan 1896 Wuustwezel 1956 Wuustwezel
19730339 Anthonissen Maria 1892 Brecht 1973 Westmalle
19790410 Anthonissen Cornelia 1894 Brecht 1979 Vosselaar
19360309 Anthonus Josephina 1909 Onze-Lieve-Vrouw Waver 1936 Mechelen
19610341 Anthoons Anna 1923 Kortenaken 1961 Hakendover
19520232 Anthuenis Johannes 1873 Eksaarde 1952 Eksaarde
19740318 Anthuenis Gustaaf 1905 Lokeren 1974 Lokeren
19910182 Antierens Victor 1915 Milford Haven (UK) 1991 Oostende
19940182 Antjon Georges 1914 Gent 1994 Gentbrugge
19740603 Antjon Alice 1936 Sint-Amandsberg 1974 Gent
19330025 Antoine Felicitas 1857 Antwerpen 1933 Edegem
19420482 Antonis Maria 1871 Heist-op-den-Berg 1942 Beerzel
19520318 Antonissen Cornelius 1895 Rijkevorsel 1952 Rijkevorsel
19360129 Aper Marie 1846 Moerbeke-Waas 1936 Moerbeke-Waas
19670382 Apers Frans 1900 Broechem 1967 Lier
19650231 Apers Emilie 1899 Overslag (NL) 1965 Wachtebeke
19410137 Apers Ursula 1864 Oostakker 1941 Gent
19340124 Apers Maria 1902 Moerbeke 1934 Ertvelde
19911767 Appeldoorn Petrus 1905 Arcen en Velden 1991 Breda (NL)
19800889 Appelmans Delphina 1898 Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek 1980 Wetteren
19450428 Appelmans Maria 1858 Schepdaal 1945 Sinte-Katherina-Lombeek
19940036 Appels Jozef 1918 Olen 1994 Heist-op-den-Berg
19480241 Appeltans Louis 1926 Elsene 1948 Machelen
19950528 Appeltants Gustaaf 1918 Duras 1995 Sint-Truiden
19290208 Appelthans Joannes 1873 Alken 1929 Alken
19690249 April Benedikt 1921 Londerzeel 1969 Londerzeel
19210012 Aps Maria 1901 Beveren-Waas 1921 Rouen
19380247 Apsillis Angelina 1871 Hombeek 1938 Hombeek
19380224 Apsills Angelina 1871 Hombeek 1938 Hombeek
19950514 Archie Edouard 1923 Antwerpen 1995 Kapellen
19791337 Ardeel Richard 1895 Oedelem 1979 Sijsele
19290072 Ardeel Carolus 1864 Knesselare 1929 Maldegem
19660114 Ardeel Theophiel 1896 Knesselare 1966 Tielt
19220001 Ardies Leonie 1851 Watervliet 1922 Sint-Margriet
19300165 Ardui Jacobus 1854 Turnhout 1930 Turnhout
19540113 Arens Leonard 1878 Lovendegem 1954 Vinderhoute
19570251 Arens Maria 1865 Sint-Niklaas 1957 Sint-Niklaas
19480013 Arens Maria 1897 Merendree 1948 Gent
19781028 Ares Delphine 1885 Menen 1978 Geluwe
19911513 Arickx René 1906 Tielt 1991 Roeselare
19801156 Arickx Madeleine 1908 Aarsele 1980 Aarsele
19580218 Arickx Marie 1873 Astene 1958 Astene
19780405 Arijs Louise 1895 Teralfene 1978 Merelbeke
19740308 Arijs Maria 1893 Sint-Katharina-Lombeek 1974 Hekelgem
19790845 Arijs Louis 1922 Teralfene 1979 Aalst
19510200 Arijs Maria 1862 Teralfene 1951 Teralfene
19620269 Arijs Ludovicus 1908 Wambeek 1962 Brussel
19630325 Arijs Maria 1888 Teralfene 1963 Erembodegem
19510411 Arijs Joannes 1885 Lombeek 1951 Aalst
19430155 Arijs Maria 1869 Teralfene 1943 Teralfene
19550430 Arkens Elisabeth 1882 Roclage-sur-Geer 1955 Diest
19440110 Arkens Daniel 1869 Vechmaal 1944 Vechmaal
19380168 Arlin Victor 1865 Zarren 1938 Colombes (FR)
19781029 Arlin Jacqueline 1925 Kortrijk 1978 Kortrijk
19690523 Arnaert Gerard 1902 Dranouter 1969 Dranouter
19330118 Arnauts Arthur 1865 Mechelen 1933 Hoboken
19500017 Arnou Joannes 1861 Huise 1950 Machelen-aan-de-Leie
18960006 Arnou Ursula 1823 Zwevegem 1896 Sint-Denijs
19910952 Arnouts Yvonne 1910 Geel 1991 Antwerpen
19170062 Arnoys Hendrik 1829 Oostduinkerke 1917 Sint-Pieters ter Panne
19350298 Arras Henri 1865 Lier 1935 Lier
19670289 Arrazola de Onate Jozef 1907 Schaffen 1967 Hasselt
19640101 Arrens Agnes 1938 Vinkt 1964 Tielt
19550487 Arrest Charles 1877 Menen 1955 Menen
19740164 Arryn Philomena 1899 Beernem 1974 Brugge
19750577 Arryn Alida 1910 Beernem 1975 Sint-Michiels
19800229 Arschoot Jan 1906 Brugge 1980 Brugge
19911032 Arschoot Roland 1940 Brugge 1991 Brugge
19950516 Arteel Ivona 1921 Hooglede 1995 Roeselare
19580040 Arts Guilielmus 1866 Antwerpen 1958 Edegem
19660116 Arts Jacobus 1912 Turnhout 1966 Turnhout
19670229 Arys Maurits 1909 Teralfene 1967 Liedekerke
19710538 Arys Robert 1896 Teralfene 1971 Teralfene
19500155 Asaert Cornelis 1878 Blankenberge 1950 Blankenberge
18790015 Asnong Petrus 1835 1879 Kermpt
19540357 Asnong Ludovicus 1905 Kuringen 1954 Kuringen
18850006 Aspers Jacobus 1853 1885 Berchem
19550434 Aspeslagh Madeleine 1899 Menen 1955 Menen
19500225 Aspeslagh Léonie 1882 1950
19710330 Asselbergh Guillaume 1894 Dworp 1971 Dworp
19770747 Asselberghs Irma 1894 1977
19190025 Asselberghs Theresia 1843 Antwerpen 1919 Boechout
19330026 Asselbergs Eduard 1875 Antwerpen 1933 Kontich
19520194 Asselman Maria 1900 Teralfene 1952 Gent
19800686 Asselman Stefanus 1906 Okegem 1980 Ninove
19540214 Asselman Evarist 1907 Teralfene 1954 Teralfene
19340079 Asseloos Alberta 1863 Oostende 1934 Brugge
19350107 Assez Frans 1885 Zegelsem 1935 Zegelsem
19270012 Atten Pierre 1852 Ettelbrück (LU) 1927 Aarlen
19730602 Audenaerde Cesarina 1913 Sint-Amandsberg 1973 Gent
19350159 Audenaerde Rosalie 1865 Gent 1935 Oostende
19710355 Audenaerde Louisa 1900 Sint-Amandsberg 1971 Sint-Amandsberg
19430492 Audenaert Seraphien 1894 Evergem 1943 Gent
19730136 Audenaert Richard 1912 Zuiddorpe 1973 Sluiskil
19480162 Audenaert Victor 1910 Desteldonk 1948 Sint-Amandsberg
19911091 Audenaert Lucien 1945 Gent 1991 Sint-Niklaas
19510515 Audenaert Emma 1878 Lokeren 1951 Eksaarde
19800442 Audenaert Martha 1890 Sint-Niklaas 1980 Sint-Niklaas
19300146 Audenaert Adolf 1890 Lochristi 1930 Doornzele
19340167 Audoor Karel 1856 Rozebeke 1934 Rozebeke
19550210 Audoor Alfons 1893 Vurste 1955 Melsen
19911671 Augustyn Andreas 1919 Varsenare 1991 Brugge
19440406 Augustynen Frans 1858 Putte 1944 Rijmenam
19270120 Augustynen Maria 1847 Berlaar 1927 Berlaar
19440407 Augustynen Leonia 1881 Beerzel 1944 Putte
19700425 Auman Rosalia 1897 Laarne 1970 Wachtebeke
19520394 Auwelaert Maria 1871 Opwijk 1952
19950124 Auwerx Ghislain 1942 Hasselt 1995 Antwerpen
19630049 Avereyn Cyril 1903 1963
19791145 Avet Siemke 1933 Anzegem 1979 Duffel
19940011 Avet Maria 1918 Ingooigem 1994 Kortrijk
19910208 Avonts August 1906 Hemiksem 1991 Hoboken
19950125 Awouters Bertha 1905 Kuringen 1995 Hasselt
19360084 Azou Romanie 1878 Izegem 1936 Emelgem
19780111 Azou Emma 1892 Rumbeke 1978 Roeselare
19910560 Baccarne Maria 1905 Langemark 1991 Roeselare
19910735 Baccarne Emiel 1907 Langemark 1991 Roeselare
19650450 Baccarne Albert 1893 Langemark 1965 Poelkapelle
19300074 Baccus Raymond 1906 Laken 1930 Waregem
19510383 Bachot Jan 1918 Nunspeet (NL) 1951 Herent
19730153 Backaert Leon 1884 Sint-Denijs-Boekel 1973 Baaigem
19710621 Backaert Edmond 1913 Elst 1971 Oudenaarde
19700531 Backeljau Maria 1910 Hingene 1970 Puurs
19470058 Backeljau Cyriel 1888 Antwerpen 1947 Antwerpen
19260123 Backeljauw Clementina 1850 Zwijndrecht 1926 Antwerpen
19490068 Backeljauw Jozef 1890 Zwijndrecht 1949 Antwerpen
19450090 Backs Willy 1929 Merksem 1945 Antwerpen
19911545 Backx Aimé 1914 Wetteren 1991 Wetteren
19790825 Backx Karel 1905 Merksplas 1979 Turnhout
19630189 Badisco Emiel 1903 Herzele 1963 Herzele
19911342 Badisco Valère 1906 Herzele 1991 Herzele
19950345 Baeck Albert 1914 Rupelmonde 1995 Dendermonde
19910542 Baecke Julien 1914 Assenede 1991 Gent
19690119 Baecke Lucien 1910 Merksem 1969 Oudenburg
19710325 Baecke Aloïs 1905 Assenede 1971 Assenede
19620260 Baeckelandt Joseph 1938 Koekelare 1962 Oostende
19730131 Baeckelandt Elisa 1913 Leffinge 1973 Oostende
19570257 Baeckelandt René 1887 Koekelare 1957 Koekelare
19440229 Baeckelandt Gustaaf 1866 Lichtervelde 1944 Tielt
19730112 Baeckelandt Marie-Louise 1888 Oudenburg 1973 Brugge
19550189 Baeckelandt Margriet 1901 Koekelare 1955 Oostende
19600303 Baeckelandt Joannes 1872 Leffinge 1960 Nieuwpoort
19780625 Baeckelandt Joannes 1906 Slijpe 1978 Oostende
19430124 Baeckelmans Antoon 1900 Tisselt 1943 Antwerpen

Pagina's