Lijst Doodsprentjes

Laatste update: 01 december 2021. In onderstaande databank zijn ongeveer 37 000 doodsprentjes opgenomen. De afbeeldingen van de prentjes worden regelmatig aangevuld. Ook nieuwe items met afbeeldingen worden bijgeplaatst.

Een afbeelding niet aanwezig, vraag er naar: philippeneutens@yahoo.com (geen kosten)

Voor de volledige inhoud van het prentje, klik op het nummer.

19470358 Bostyn Camiel 1870 Moorslede 1947 Moorslede
19770340 Boterberg Rachel 1928 Borsbeke 1977 Gent
19460099 Boterbergh Marie 1871 Smetlede 1946 Aalst
19440277 Boterdael Catharina 1885 Bekkerzeel 1944 Bekkerzeel
19530232 Boterdaele Sidonie 1872 Waarschoot 1953 Drongen
19660184 Boterdaele Alfons 1878 Waarschoot 1966 Sleidinge
19580254 Boterman Maurice 1888 Varsenare 1958 Sint-Andries
19450270 Boterman Georges 1905 Sint-Andries 1945 Sint-Andries
19810796 Bottachi Angelo 1904 Trarego-Vigione (IT) 1981 Herentals
19540128 Botte Romanie 1878 Merelbeke 1954 Merelbeke
19940635 Botte Achiel 1931 Merelbeke 1994 Bottelare
19740500 Bottecchia Jacqueline 1938 Tielt 1974 Gent
19820896 Bottelberghe Zulma 1892 Eeklo 1982 Sijsele
19791259 Bottelbergs Irma 1903 Zelem 1979 Nieuwerkerken
19560404b Bottelier Romanie 1875 Maldegem 1956 Maria-Aalter
19790672 Bottelier Bertha 1899 Maldegem 1979 Maldegem
19970211 Bottelier Julien 1926 Sleidinge 1997 Gent
19500282 Botterberg Cordula 1884 Gent 1950 Gentbrugge
19990654 Botterman Michel 1930 Bellem 1999
19720817 Botterman Maria 1898 Aalter 1972 Assebroek
19730236 Botterman Irma 1883 Bellem 1973 Bellem
19821234 Botterman Angeline 1912 Gent 1982 Gent
19530149 Botterman René 1891 Bellem 1953 Oostkamp
19821300 Botterman Hilaire 1893 Bellem 1982 Beernem
19250026 Botton Florent 1925 Gesves
19710152 Bottu Maria 1898 Roosbeek-Neerbutsel 1971 Butsel-Boutersem
19710611 Bottu Louis 1901 Neerbutsel-Roosbeek 1971 Lubbeek
19500097 Bottu Frans 1881 Tienen 1950 Tienen
19720821 Bouba Martha 1902 Zerkegem 1972
19910682 Boubon Bertha 1916 Eindhout 1991 Geel
19390146 Boucaut Stefanie 1854 Zonnegem 1939 Zonnegem
19780238 Bouchaert Guido 1938 Ieper 1978 Brugge
19760980 Bouché Marcel 1927 Knesselare 1976 Assebroek
19410112 Bouche André 1874 Bassevelde 1941 Gent
19810846 Bouché Constant 1907 Sint-Joost-ten-Node 1981 Wezembeek-Oppem
19670120 Bouché Frederick 1910 Boutersem 1967 Boutersem
19540525 Bouchery Albertine 1893 Menen 1954 Menen
19911758 Bouchez Nora 1913 Assebroek 1991 Brugge
19440059 Bouchier Vitalie 1867 Assenede 1944 Assenede
19480061 Bouchier Hendrik 1941 Eeklo 1948 Eeklo
19781141 Bouchier Joseph 1902 Boekhoute 1978 Boekhoute
19400447 Bouchout Alfons 1879 Antwerpen 1940 Grobbendonk
19910035 Bouckaert Angèle 1905 Veurne 1991 Oostduinkerke
19791011 Bouckaert André 1948 1979 Leuven
19620294 Bouckaert Palmyre 1904 Ingooigem 1962 Kortrijk
19950074 Bouckaert Madeleine 1908 Dentergem 1995 Kortrijk
19320078 Bouckaert Cecile 1908 Kuurne 1932 Kuurne
19200072 Bouckaert Florimond 1850 Gent 1920 Destelbergen
19821146 Bouckaert Karel 1913 Roeselare 1982 Staden
19910678 Bouckaert Gaston 1922 Oedelem 1991 Brugge
19940291 Bouckaert Jeannette 1923 Houtkerque 1994 Malle
19680267 Bouckaert Maurits 1914 Izegem 1968 Kortrijk
19270004 Bouckaert Henri 1868 Gent 1927 Antwerpen
19780101 Bouckaert Margareta 1902 Roeselare 1978 Brugge
19911561 Bouckaert Elza 1917 Dentergem 1991 Kortrijk
19470131 Bouckaert Clemence 1861 Gits 1947 Zwevezele
19530425 Bouckaert Rachel 1896 Gistel 1953 Tielt
19770220 Bouckaert Joseph 1888 Ursel 1977 Assebroek
19770834 Bouckenooghe Leon 1900 Roeselare 1977 Roeselare
19710554 Bouckenooghe Norbert 1937 Roeselare 1971 Roeselare
19530683 Bouckenooghe Charles 1904 Menen 1953 Menen
19790541 Bouckhout Eugenie 1900 Oostduinkerke 1979 Oostduinkerke
19200024 Bouckhuyt Emma 1874 Oostrozebeke 1920 Ingelmunster
19630005 Boucqué Elvira 1903 Antwerpen 1963 Gent
19620261 Boucquez Jerome 1882 Koekelare 1962 Zevekote
19821142 Boucquez Gaspar 1900 Ichtegem 1982 Torhout
19590357 Boucquoy Benoni 1864 Lichtervelde 1959 Roeselare
19570370 Boudewijns Jan 1879 Hingene 1957 Bornem
19730151 Boudolf Jozef 1906 Boezinge 1973 Brugge
19800996 Boudringhien Gabrielle 1897 Berchem 1980 Oudenaarde
19990131 Boudry Pierre 1920 Ieper 1999 Kortrijk
19360179 Boudry Marie-Louise 1887 Wulveringem 1936 Loker
19830599 Boudry Marie 1901 Langemark 1983 Lo
19790137 Boudt Henri 1898 Leffinge 1979 Wilskerke
19290061 Boughez Sidonie 1844 Gent 1929 Brugge
19510076 Bouilliaert Maria 1885 Knesselare 1951 Bellem
19350049 Bouilliart Jeanne 1872 Brussel 1935 Wellen
19590345 Bouillon Yvonne 1901 Dudzele 1959 Brugge
19520186 Bouillon August 1866 Dudzele 1952 Lissewege
18780007 Boulez Carolina 1800 Ingooigem 1878 Ingooigem
19600301 Boulez Euphrazie 1888 Zulte 1960 Gent
19740683 Boullion Emma 1899 Dudzele 1974 Lissewege
19940026 Boumon Arthur 1926 Sint-Antelinks 1994 Zottegem
19390147 Boumon Emma 1878 Sint-Antelinks 1939 Aaigem
19820672 Bouqué Marcella 1907 Schellebelle 1982 Gent
19811266 Bouquet Frans 1945 Roeselare 1981 Geel
19740806 Bourdeaud'hui Firmin 1910 Destelbergen 1974 Heusden
19720125 Bourdeaud'hui Victor 1882 Michelbeke 1972 Oudenaarde
19710376 Bourgain Marie 1897 Le Portel (FR) 1971 Harelbeke
19750809 Bourgeois Maria 1910 Emelgem 1975 Izegem
19910700 Bourgeois Albert 1925 Langemark 1991 Ieper
19990584 Bourgeois Anna 1914 Ouwegem 1999 Zeveneken
19821469 Bourgeois Suzanne 1922 Emelgem 1982 Pittem
19811135 Bourgeois Virginie 1888 Kachtem 1981 Ardooie
19730168 Bourgeois Camiel 1886 Aartrijke 1973 Aartrijke
19811116 Bourgeois Wilfried 1932 Beveren-Roeslare 1981 Izegem
18750007 Bourgeois Justina 1830 Izegem 1875 Izegem
19780639 Bourghelle Hélène 1896 Velaines 1978 Moorsele
19720509 Bourgois Gerard 1907 Heule 1972 Kortrijk
19790708 Bourgois Josué 1922 Heule 1979 Kortrijk
19820841 Bourgonjon Maria 1893 Aalter 1982
19991396 Bourguignon Jef 1931 Mechelen 1999 Mechelen
19440081 Bourlet Ferdinand 1877 Schoten 1944 Antwerpen
19740246 Bourree Kristiane 1946 Krombeke 1974 Moorsele
19360175 Bourry Mariette 1920 Veurne 1936 Veurne
19380187 Bourry Gustave 1868 Veurne 1938 De Moeren
19730684 Boury Oscar 1895 Adinkerke 1973 Veurne
19440080 Bousard Omer 1893 Sint-Denijs-Boekel 1944 Antwerpen
19540300 Boussauw Augusta 1890 Lichtervelde 1954 Lichtervelde
19570486 Boussemaere Herman 1848 Nieuwkapelle 1957 Brugge
19470066 Boussemaere Cornelius 1879 Lapscheure 1947 Blankenberge
19690116 Boussemaere Maria 1900 Stavele 1969 Brugge
19560062 Boussemaere Lucia 1863 Zevekote 1956 Zevekote
19600110 Boussemaere Camiel 1888 Oostkerke 1960 Oostkerke
19690514 Boussemaere Cyriel 1890 Oostkerke 1969 Brugge
19720609 Boussemaere Blanche 1890 Brugge 1972 Sint-Kruis
19640168 Boussemaere Elisa 1896 Oudekapelle 1964 Oostende
19300069 Boussery Louis 1857 Brugge 1930 Brugge
19791061 Boussery Jules 1899 Zonnebeke 1979
19210005 Boussery Julien 1910 Brugge 1921 Brugge
19580473 Boussier Marie 1888 Sint-Truiden 1958 Zepperen
19750543 Bousson Isidore 1900 Varsenare 1975 As
19820627 Bousson Maria-Thérésia 1905 Zwevezele 1982 Zwevezele
19710456 Boussy Elisabeth 1921 Torhout 1971 Gent
19300028 Boussy Thierry 1862 Torhout 1930 Sint-Andries
19580123 Boussy Maniel 1907 Zevekote 1958 Brugge
19510174 Boussy Edouard 1893 Brugge 1951 Brugge
19810236 Bout Alice 1903 Knokke 1981 Brugge
19420163 Bout August 1873 Zedelgem 1942 Veldegem
19620309 Boutchon Sylvain 1922 Menen 1962 Geluwe
19830248 Boute Urbain 1925 Aalter 1983 Gent
19640117 Boute Gustaaf 1876 Adegem 1964 Adegem
19980322 Boute Renaat 1921 Adegem 1998 Gent
19821040 Boute Germana 1906 Ursel 1982 Gent
19800530 Boute Geeraard 1904 Eeklo 1980 Eeklo
19950566 Boute Etienne 1953 Aalter 1995 Aalter
19170033 Bouteca Sophia 1840 Wulveringhem 1917 Veurne
19710697 Bouteligier Gabrielle 1905 Kortemark 1971
19911463 Bouten Zus 1918 Vierlingsbeek 1991 Veldhoven
19710707 Boutens Maurice 1904 Vladslo 1971 Roeselare
19950454 Boutens Mathilde 1940 Sas van Gent (NL) 1995 Sas van Gent (NL)
19740441 Boutens Odiel 1923 Schore 1974 Oostende
19540337 Bouton Helena 1878 Wervik 1954 Vlamertinge
19780710 Bouts Maurice 1900 Bree 1978 Guitrode
19540551 Bouts Anna 1859 Lanklaar 1954 Bree
19660022 Bouttelgier Lucian 1893 1966
19580172 Bouttelgier Jérôme 1907 Westrozebeke 1958 Oostende
19821000 Bouttens Adolphe 1898 Oostende 1982 Oostende
19380211 Bouuaert Raymond 1883 Gent 1938 Mariakerke
19620132 Bouve Renilde 1885 Oostkerke 1962 Diksmuide
19600123 Bouvyn Cyriel 1907 Zeveren 1960 Deinze
19630179 Bouwen Jozef 1887 Herenthout 1963 Bouwel
19940574 Bouwen Mathilda 1914 Herenthout 1994 Herentals
19940631 Bouwens Lambertus 1931 NV 1994 NV
19660411 Bouwens Constant 1907 Antwerpen 1966 Antwerpen
19260027 Bouweraerts Hendrik 1865 Sint-Niklaas 1926 Sint-Niklaas
19771062 Bové Elodie 1895 Ledeberg 1977 Gent
19650247 Bove Georges 1906 Wetteren 1965 Tielt
19120012 Bové Jozef 1892 Wetteren 1912 Caulille
19330019 Bové Maria 1881 Wetteren 1933 Wetteren
19250032 Bové Maria 1887 Wetteren 1925 Wetteren
19640335 Bové Leonie 1885 Wetteren 1964 Gent
19640340 Bové Joseph 1919 Ruisbroek 1964 Oordegem
19360050 Bové Anna 1880 Anderlecht 1936 Dilbeek
19450166 Bovée Anna 1891 Antwerpen 1945 Merksem
19940756 Boven Theophiel 1918 Vorst-Kempen 1994 Vorst-Laakdal
19770920 Bovijn Anna 1896 Dikkelvenne 1977 Gent
19800801 Bovijn Georges 1900 Zwevegem 1980 Waregem
19800379 Bovijn Roger 1922 Balegem 1980 Balegem
19811056 Boving Celina 1900 Vertrijk 1981 Brussel-Laken
19700371 Bovit Antoine 1903 Liers 1970
19210098 Bovré Leonardus 1859 Begijnendijk 1921 Putte
19450326 Bovré Maria 1889 Beerzel 1945 Mechelen
19250116 Bovré Amelia 1895 Putte 1925 Putte
19811014 Bovyn Maria 1903 Wetteren 1981 Schellebelle
19650257 Bovyn Denise 1924 Bavikhove 1965 Gent
19480184 Bovyn Remi 1867 Bevere-Oudenaarde 1948 Gent
19490127 Bovyn Marie 1889 Semmerzake 1949 Semmerzake
19770002 Bovyn Christel 1963 Temse 1977 Temse
19950573 Boxstael Roland 1937 Sint-Amandsberg 1995 Gent
19680278 Boxstael Guido 1921 Bachte-Maria-Leerne 1968 Bellem
19410097 Boxstaele Joseph 1907 Gent 1941 Gent
19460215 Boyden Isidoor 1880 Lombardsijde 1946 Lombardsijde
19720360 Boydens Elisa 1880 Middelkerke 1972 Leffinge
19821088 Boydens Albert 1936 Oostende 1982 Oostende
19740328 Boydens Alice 1897 Koekelare 1974 Koekelare
19810821 Boydens Edgard 1896 Oostende 1981 Blankenberge
19720711 Boydens Elza 1898 Oostende 1972 Oostende
19800288 Boydens Emilienne 1928 Oostende 1980 Oostende
19950072 Boyen Jozef 1926 Halle-Booienhoven 1995 Sint-Truiden
19980166 Boyen Elisabeth 1906 Opglabbeek 1998 Genk
19790646 Boyen Mia 1921 Zingem 1979
19780513 Boysen Jules 1897 Handzame 1978 Koolskamp
19830536 Brabant Joseph 1918 Izegem 1983 Roeselare
19450228 Brabant Karel 1861 Roeselare 1945 Roeselare
19650425 Brabant Michel 1921 Roeselare 1965 Sint-Michiels
19350293 Brabants August 1850 Schrieck 1935 Schrieck
19410353 Brabants Victor 1908 Mechelen 1941 Sinte-Katelijne-Waver
19420509 Brabants Regina 1871 Westerlo 1942 Herentals
19350292 Brabants Bernardus 1856 Schrieck 1935 Schrieck
19340250 Brabants Philemon 1894 Schrieck 1934 Antwerpen
19250117 Brabants Maria 1853 Schrieck 1925 Schrieck
19460337 Brabants Anne 1855 Zichem 1946 Zichem
19410354 Brabants Frans 1898 Schriek 1941 Booischot
19320240 Brabants Jan Baptist 1847 Schrieck 1932 Schrieck
19771113 Brabants Ivonne 1922 Schriek 1977 Bonheiden
19250001 Bracke August 1839 Wichelen 1925 Wichelen
19430482 Bracke Leon 1911 Kalken 1943 Lochristi
19540187 Bracke Ida 1860 Drongen 1954 Drongen
19270024 Bracke Emiel 1867 Wichelen 1927 Dendermonde
19911189 Bracke Roger 1920 Moortsele 1991 Gent
19480161 Bracke Emiel 1879 Schellebelle 1948 Wetteren
19430479 Bracke Michel 1916 Mariakerke 1943 Mariakerke
19650143 Bracke Leon 1895 Schellebelle 1965 Wetteren
19911434 Bracke Leontine 1911 Schellebelle 1991 Wetteren
19640330 Bracke Theoduul 1912 Gijzenzele 1964 Gentbrugge
19990224 Bracke Willy 1931 Serskamp 1999 Gent
19810239 Bracke Jules 1911 Mariakerke 1981 Gent
19811096 Bracke Leon 1936 Wetteren 1981 Schellebelle
19160021 Bracke Vitalis 1843 Wichelen 1916 Wichelen
19680262 Bracke Clarisse 1914 Balegem 1968 Melle
19791149 Bracke Clara 1895 Heusden 1979 Gentbrugge
19340127 Bracke Kamiel 1851 Beervelde 1934 Beervelde
19750636 Bracke August 1893 Nazareth 1975 Huise-Lozer
19600104 Bracke Irma 1891 Nazareth 1960 Eke
19600342 Bracke Gerard 1891 Wachtebeke 1960 Brugge
19820593 Bracke Romain 1899 Destelbergen 1982 Gent
19720340 Bracke Hélène 1892 Lokeren 1972 Lokeren
19730230 Bracke Maria 1889 Gijzenzele 1973 Lemberge
19991020 Bracke Gerard 1940 Lochristi 1999 Gent
19320199 Bracke Constant 1853 Lokeren 1932 Mariakerke
19390145 Bracke Charles 1859 Heusden 1939 Heusden
19150016 Bracke Eduard 1868 Wichelen 1915 Gent
19770956 Bracke Irène 1913 Zelzate 1977 Gent
19460291 Bracke Josephine 1878 Wichelen 1946 Wichelen
19750611 Bracke Camiel 1937 Gent 1975 Gent
19460028 Bracke André 1877 Berlare 1946 Gent
19580538 Brackenier Cecilia 1911 Balegem 1958 Balegem
19771138 Brackeveldt Suzanna 1912 Aalter 1977 Brugge
19790597 Brackman Petrus 1905 Grimbergen 1979 Grimbergen
19450255 Brackman Albert 1911 Oostduinkerke 1945 Nieuwpoort
19320072 Brackman Romanie 1880 Nederzwalm 1932
19770813 Brackx Leon 1892 Stene 1977 Oostende
19830325 Bracqué Alois 1903 Sint-Niklaas 1983 Sint-Niklaas
19470133 Brad Charles 1893 Sint-Amandsberg 1947 Sint-Amandsberg
19620396 Bradt Ida 1874 Huize 1962 Nazareth
19780837 Bradt Egied 1905 Leest 1978 Leest
19790422 Bradt Maria 1914 Ruisbroek 1979 Antwerpen
19400425 Braecke Emma 1862 Heusden 1940 Melle
19160010 Braeckeniers Edouard 1863 Antwerpen 1916 Antwerpen

Pagina's