Lijst Doodsprentjes

Laatste update: 30 augustus 2021. In onderstaande databank zijn ongeveer 34 300 doodsprentjes opgenomen. De afbeeldingen van de prentjes worden regelmatig aangevuld. Ook nieuwe items met afbeeldingen worden bijgeplaatst.

Een afbeelding niet aanwezig, vraag er naar: philippeneutens@yahoo.com (geen kosten)

Voor de volledige inhoud van het prentje, klik op het nummer.

19800779 Wouters Julia 1906 Mol 1980 Mol
19390336 Wouters Jan 1880 Heist-op-den-Berg 1939 Peulis
19570455 Wouters Petrus 1875 Austruweel 1957 Ekeren
19640383 Wouters Medard 1885 Houtave 1964 Klemskerke
19520411 Wouters Martha 1899 Schriek 1952 Schriek
19480393 Wouters Leopold 1862 Mol 1948 Mol
19320088 Wouters Anna 1845 Beirendrecht 1932 Antwerpen
19420454 Wouters Jan Baptist 1864 Baal 1942 Muizen
19910246 Wouters Bertha 1907 Meerhout 1991 Meerhout
19560130 Woutters Madeleine 1893 Hoogstade 1956 Hoogstade
19810290 Woutters Daniel 1896 Tielt 1981 Assebroek
19390205 Woutters Jules 1939 De Moeren
19760596 Wtterwulghe Gerard 1901 Heist 1976 Knokke-Heist
19700240 Wulffaert Irma 1901 Gent 1970 Gentbrugge
19790518 Wulfrank Kamiel 1895 Eeklo 1979 Eeklo
19730682 Wulfrank Angèle 1891 Brugge 1973 Brugge
19690146 Wulgaert Maria 1880 Evergem 1969
19170073 Wullaert Victor 1854 Strijpen 1917 Strijpen
19430190 Wullaert Mathilde 1864 Lo 1943 Oostduinkerke
19771063 Wullaert Rachel 1924 Lotenhulle 1977 Aalter
19420544 Wullaert Petrus 1859 Strijpen 1942 Strijpen
19780535 Wullaert Vital 1910 Temse 1978 Temse
19791235 Wullaert Maurice 1921 Tielt 1979
19700239 Wullaert Clementina 1900 Gent 1970 Gent
19350248 Wullaert Petrus 1865 Grotenberge 1935 Grotenberge
19180112 Wullaert Clara 1905 Strijpen 1918 Strijpen
19570354 Wullaert Georges 1907 Oostrozebeke 1957 Oostrozebeke
19240099 Wullaert Nathalia 1856 Strijpen 1924 Strijpen
19400417 Wullaert Maria 1902 Strijpen 1940 Strijpen
19580184 Wullen Julien 1890 Beveren-Ijzer 1958 Veurne
19510007 Wullepit Prosper 1885 Poperinge 1951 Poperinge
19640189 Wullepit Hector 1879 Reninge 1964 Hooglede
19500263 Wulleput Emma 1865 Mariakerke 1950 Oostende
19801215 Wullus Fernand 1927 Brugge 1980 Sijsele
19410021 Wullus Elisa 1866 Roesbrugge-Haringe 1941 Brugge
19780145 Wulteput Irène 1926 Nevele 1978 Deinze
19020019 Wulteputte Livina 1820 Lochristi 1902 Lochristi
19780146 Wustenberghs Anna 1901 Antwerpen 1978 Antwerpen
19610154 Wuylens Madeleine 1877 Waasmunster 1961 Tielrode
19420146 Wuytack Marie 1874 Sint-Niklaas 1942 Sint-Niklaas
19620202 Wuytack Jean 1942 Brugge 1962 vilvoorde
19520089 Wuytens Gustaaf 1875 Baaigem 1952 Zwijnaarde
19300214 Wuyts Maria 1865 Kessel 1930 Putte
19300174 Wuyts Maria 1887 Herentals 1930 Antwerpen
19780867 Wuyts Sidonia 1903 Berlaar 1978 Bonheiden
19370241 Wuyts Frans 1861 Broechem 1937 Herentals
19410139 Wuyts Carolus 1859 Betekom 1941 Betekom
19450352 Wuyts Emiel 1895 Herentals 1945 Herentals
19480077 Wuyts Andreas 1855 Betekom 1948 Betekom
19410256 Wuyts Jozef 1881 Westerlo 1941 Westerlo
19770175 Wuyts Maria 1901 Duffel 1977 Reet
19380106 Wuyts Carolus 1867 Betekom 1938 Begijnendijk
19740616 Wuyts Marina 1953 Deurne 1974 Antwerpen
19230061 Wuyts Ludovicus 1844 Kessel 1923 Kessel
19440382 Wuyts Karel 1858 Putte 1944 Putte
19550375 Wuyts Anna 1877 Ranst 1955 Lier
19380095 Wuyts Hendrik 1865 Oostmalle 1938 Sint-Lenaarts
19550495 Wuyts Christina 1911 Geel 1955 Geel
19390337 Wuyts Joanna 1880 Putte 1939 Putte
19500351 Wuyts Louis 1889 Heist-op-den-Berg 1950 Heist-op-den-Berg
19420272 Wuyts Maria 1885 Nijlen 1942 Nijlen
19540555 Wuyts Maria 1884 Meerhout 1954 Meerhout
19940072 Wuyts Petrus 1914 Noorderwijk 1994 Herentals
19460199 Wuyts Edmond 1927 Herentals 1946 Herentals
19460118 Wuyts Franciscus 1908 Hallaar 1946 Beersel
19440383 Wuyts Maria 1890 Hallaar 1944 Heist-op-den-Berg
19400387 Wuyts Louis 1911 Putte 1940 Beerzel
19811268 Wybo Maria 1907 Ettelgem 1981 Knokke-Heist
19770918 Wybo Magdalena 1921 Ardooie 1977 Izegem
19801329 Wybo Adolfina 1896 Oostende 1980 Brugge
19580550 Wybou Jeanne 1901 Brussel 1958 Sint-Amands
19510220 Wybouw Alfons 1902 Eernegem 1951 Ruddervoorde
19720149 Wyckaert Eduardus 1901 Gent 1972 Gent
19750275 Wyckaert René 1908 Sint-Amandsberg 1975 Gentbrugge
19640319 Wyckaert René 1904 Gent 1964 Gent
19460311 Wyckmans Louis 1877 Lommel 1946 Emden (D)
19640272 Wyckmans Jan 1949 Heusden 1964 Beringen
19910701 Wydaeghe Cyriel 1927 Moorslede 1991 Zonnebeke
19630238 Wydoodt Florence 1880 Stavele 1963 Woumen
19680246 Wydooghe Irma 1896 Roeselare 1968 Roeselare
19811242 Wydooghe Gerard 1917 Kortemark 1981 Staden
19570289 Wydooghe Maria 1881 Gits 1957 Aartrijke
19630128 Wyffels Maria 1887 Lichtervelde 1963 Knokke
19650370 Wyffels Maria 1914 Roeselare 1965 Roeselare
19520386 Wyffels Yvonne 1907 Roeselare 1952 Roeselare
19720538 Wyffels Margriet 1886 Oostvleteren 1972 Aarsele
19790860 Wyffels Flavie 1910 Brielen 1979 Brugge
19910664 Wylleman Elisabeth 1927 Koekelare 1991 Oostende
19540513 Wyllemet Prosper 1878 Loker 1954 Loker
19370139 Wymeersch Felix 1901 Vlekkem 1937 Sint-Pieters-Jette
19450099 Wymeersch Marie 1874 Vlierzele 1945 Bayens
18420001 Wynands Antoinnette 1822 1842 Bergen op Zoom
19090005 Wynant Victor 1852 Gendbrugge 1909 Ledeberg
19480302 Wynant August 1870 Denderhoutem 1948 Denderhoutem
19420245 Wynant Hortensia 1851 Woubrechtegem 1942 Aaigem
19570527 Wynant Henri 1884 Sint-Katherina-Lombeek 1957 Asse
19380204 Wynants Joseph 1860 Opwijk 1938 Pamel
19280186 Wynants Josephus 1875 Zoersel 1928 Lier
19710568 Wynants Valère 1934 Zonhoven 1971 Mol
19570395 Wynants Elisabeth 1863 Emblem 1957 Emblem
19290129 Wynants Arnold 1860 Gothem 1929 Gothem
19400388 Wynants Leander 1875 Booischot 1940 Werchter
19210046 Wynants Paul 1909 Opwijk 1921 Opwijk
19290152 Wynants Edward 1875 Opwijk 1929 Aalst
19780436 Wyndaele Marcel 1912 Melle 1978 Gent
19720207 Wynendaele Alma 1905 Balegem 1972 Gent
19740360 Wyns Renatus 1911 Ternat 1974 Gent
19300209 Wyns Aloïsius 1870 Heist-op-den-Berg 1930 Leuven
19781117 Wynthein Zulma 1891 Vladslo 1978 Diksmuide
19260016 Wyseur Emma 1858 Lauwe 1926 Lauwe
19550198 Wyseur Elodie 1871 Lauwe 1955 Gistel
19720654 Wysmans Hendrik 1918 Vliermaalroot 1972 Pellenberg
19811329 Wysocq Jules 1894 Houtem 1981 Veurne
19360083 Wysselinck Constant 1858 Ardooie 1936 Kachtem
19981233 Wyters Maria 1906 Kalmthout 1998 Kalmthout
19330189 Wytinck Stephanie 1913 Zaffelare 1933 Eeklo
19490006 Wytinck Eugène 1876 Schoonaarde 1949 Gent
19410328 Xarion Maria 1867 Rijmenam 1941 Putte
19670474 Yde Maurice 1890 Deinze 1967 Deinze
19680356 Yde Cyriel 1910 Loppem 1968 Brugge
19800711 Yerna Joanna 1918 Antwerpen 1980 Antwerpen
19710613 Yperman Lucie 1882 Slijpe 1971 Leffinge
19480320 Yperman Louis 1873 Vladslo 1948 Vladslo
19770837 Yperman Aloïs 1888 Slijpe 1977 Oostende
19160005 Ysebaert Petrus 1837 Assenede 1916 Assenede
19530045 Ysebaert August 1890 Ertvelde 1953 Ertvelde
19720008 Ysebaert Maria 1892 Gent 1972 Gent
19910253 Ysebaert Margareta 1904 Gent 1991 Gent
19500009 Ysebaert Marguerite 1883 Ertvelde 1950 Ertvelde
19700279 Ysebaert Triphon 1896 Kluizen 1970 Kluizen
19310052 Ysebaert Maria 1865 Assenede 1931 Assenede
19911196 Ysebaert Ernest 1907 Dikkelvenne 1991 Zottegem
19350146 Ysenbaert Leopold 1893 Zelzate 1935 Roeselare
19060004 Yserbyt Coleta 1830 Harelbeke 1906 Gent
19800004 Ysewijn Livien 1909 Tielrode 1980 Antwerpen
19650153 Ysewyn Ulric 1879 Weert 1965 Bornem
19760159 Yskout Melania 1928 Hallaar 1976 Hallaar
19950268 Yzerbyt Laura 1925 Kortrijk 1995 Kortrijk
19790851 Yzewijn André 1935 Sint-Niklaas 1979 Leuven
19630351 Zajkowski Kazimierz 1910 Lomza (PL) 1963 Turnhout
19490304 Zaman Jules 1877 Bergen 1949 Gent
19730529 Zeelmaekers Maria 1907 Zolder 1973 Zonhoven
19781188 Zeelmaekers Robert 1932 Zonhoven 1978 Zonhoven
19680024 Zeelmaekers Maria 1904 1968
19780559 Zeeuws Maria 1907 Zelem 1978 Diest
19811152 Zeeuws Victorina 1896 Gent 1981 Gent
19730558 Zegers Maria 1884 Hoeselt 1973 Diepenbeek
19910263 Zelderloo Joanna 1908 Sint-Martens-Bodegem 1991 Asse
19460003 Zenner Léonard 1881 Winkel-Kruis 1946 Gent
19771127 Zenner Leontina 1892 Gent 1977 Gent
19810010 Zenner Augusta 1903 Gent 1981 Gent
19981234 Zeyen Robert 1911 Antwerpen 1998 Antwerpen
19270150 Zimmermann Alois 1877 Clotten (D) 1927
19320065 Zoetaert Nathalie 1860 Maldegem 1932 Maldegem
19690125 Zoete Remi 1900 Wulveringem 1969 De Panne
19240043 Zoete Sophie 1866 Adinkerke 1924 De Panne
19590349 Zonnekeyn Richard 1880 Oostende 1959 Veurne
19240044 Zonnekeyn Maria 1848 Adinkerke 1924 De Panne
19540232 Zonnekeyn Gabrielle 1921 Oostende 1954 Oostende
19760804 Zonnekeyn Fernand 1905 Oostende 1976 Oostende
19911766 Zutterman Adrienne 1907 Oedelem 1991 Brugge
19650287 Zutterman Godfried 1897 Wingene 1965 Tielt
19911090 Zutterman Jacqueline 1946 Oedelem 1991 Brugge
19710690 Zutterman Maria 1891 Hansbeke 1971 Lotenhulle
19800899 Zutterman Gerard 1913 Sint-Andries 1980 Roeselare
19720311 Zutterman Irma 1894 Hansbeke 1972 Aalter
19530414 Zwaenepoel Georges 1904 Oostende 1953 Assebroek
19780114 Zwaenepoel Christiane 1941 Brugge 1978
19290130 Zwaenepoel Marie 1849 Bredene 1929 Bredene
19940124 Zwaenepoel Marguerite 1906 Schaarbeek 1994 Brugge
19420120 Zwaenepoel Gustave 1890 Kortrijk 1942 Kortrijk
19760604 Zwaenepoel Cyriel 1885 Oostende 1976 Brugge
19781103 Zwaenepoel Michiel 1933 Oostende 1978 Leuven
19540392 Zwaenepoel Sylvie 1887 Zuienkerke 1954 Meetkerke
19640293 Zwaenepoel Albin 1900 Avekapelle 1964 Vladslo
19950130 Zwarts René 1925 Heverlee 1995 Leuven
19640238 Zwertvaegher Eliane 1933 De Panne 1964 Veurne
19791114 Zwetsloot Martinus 1892 Nijkerk 1979 Nijkerk
19780506 Zwisselberger Josephina 1896 Oorderene 1978 Kapellen

Pagina's