Lijst Doodsprentjes

Laatste update: 30 augustus 2021. In onderstaande databank zijn ongeveer 34 300 doodsprentjes opgenomen. De afbeeldingen van de prentjes worden regelmatig aangevuld. Ook nieuwe items met afbeeldingen worden bijgeplaatst.

Een afbeelding niet aanwezig, vraag er naar: philippeneutens@yahoo.com (geen kosten)

Voor de volledige inhoud van het prentje, klik op het nummer.

19770747 Asselberghs Irma 1894 1977
19190025 Asselberghs Theresia 1843 Antwerpen 1919 Boechout
19330026 Asselbergs Eduard 1875 Antwerpen 1933 Kontich
19800686 Asselman Stefanus 1906 Okegem 1980 Ninove
19540214 Asselman Evarist 1907 Teralfene 1954 Teralfene
19520194 Asselman Maria 1900 Teralfene 1952 Gent
19340079 Asseloos Alberta 1863 Oostende 1934 Brugge
19810226 Assen Louis 1894 Kwaadmechelen 1981 Genk
19350107 Assez Frans 1885 Zegelsem 1935 Zegelsem
19811417 Asspeel Elza 1904 Menen 1981 Menen
19270012 Atten Pierre 1852 Ettelbrück (LU) 1927 Aarlen
19730602 Audenaerde Cesarina 1913 Sint-Amandsberg 1973 Gent
19710355 Audenaerde Louisa 1900 Sint-Amandsberg 1971 Sint-Amandsberg
19350159 Audenaerde Rosalie 1865 Gent 1935 Oostende
19510515 Audenaert Emma 1878 Lokeren 1951 Eksaarde
19300146 Audenaert Adolf 1890 Lochristi 1930 Doornzele
19430492 Audenaert Seraphien 1894 Evergem 1943 Gent
19730136 Audenaert Richard 1912 Zuiddorpe 1973 Sluiskil
19800442 Audenaert Martha 1890 Sint-Niklaas 1980 Sint-Niklaas
19480162 Audenaert Victor 1910 Desteldonk 1948 Sint-Amandsberg
19911091 Audenaert Lucien 1945 Gent 1991 Sint-Niklaas
19810141 Audoor René 1919 Vurste 1981 Oudenaarde
19340167 Audoor Karel 1856 Rozebeke 1934 Rozebeke
19550210 Audoor Alfons 1893 Vurste 1955 Melsen
19811527 Auf der Heide Emma 1887 Essen (D) 1981
19911671 Augustyn Andreas 1919 Varsenare 1991 Brugge
19440407 Augustynen Leonia 1881 Beerzel 1944 Putte
19440406 Augustynen Frans 1858 Putte 1944 Rijmenam
19270120 Augustynen Maria 1847 Berlaar 1927 Berlaar
19700425 Auman Rosalia 1897 Laarne 1970 Wachtebeke
19760325 Autaers Rosine 1910 Sint-Pieters-Kapelle 1976 Geraardsbergen
19760523 Autaers Maria 1883 Tollembeek 1976 Tollembeek
19520394 Auwelaert Maria 1871 Opwijk 1952
19950124 Auwerx Ghislain 1942 Hasselt 1995 Antwerpen
19630049 Avereyn Cyril 1903 1963
19791145 Avet Siemke 1933 Anzegem 1979 Duffel
19940011 Avet Maria 1918 Ingooigem 1994 Kortrijk
19910208 Avonts August 1906 Hemiksem 1991 Hoboken
19950125 Awouters Bertha 1905 Kuringen 1995 Hasselt
19780111 Azou Emma 1892 Rumbeke 1978 Roeselare
19360084 Azou Romanie 1878 Izegem 1936 Emelgem
19650450 Baccarne Albert 1893 Langemark 1965 Poelkapelle
19910735 Baccarne Emiel 1907 Langemark 1991 Roeselare
19910560 Baccarne Maria 1905 Langemark 1991 Roeselare
19300074 Baccus Raymond 1906 Laken 1930 Waregem
19510383 Bachot Jan 1918 Nunspeet (NL) 1951 Herent
19720128 Backaert Leopold 1909 Aalst 1972 Bredene
19730153 Backaert Leon 1884 Sint-Denijs-Boekel 1973 Baaigem
19710621 Backaert Edmond 1913 Elst 1971 Oudenaarde
19470058 Backeljau Cyriel 1888 Antwerpen 1947 Antwerpen
19700531 Backeljau Maria 1910 Hingene 1970 Puurs
19260123 Backeljauw Clementina 1850 Zwijndrecht 1926 Antwerpen
19490068 Backeljauw Jozef 1890 Zwijndrecht 1949 Antwerpen
19450090 Backs Willy 1929 Merksem 1945 Antwerpen
19790825 Backx Karel 1905 Merksplas 1979 Turnhout
19911545 Backx Aimé 1914 Wetteren 1991 Wetteren
19811481 Backx Maria 1904 Merksplas 1981 Merksplas
19760946 Badie Magdalena 1917 Maarke-Kerkem 1976 Oudenaarde
19630189 Badisco Emiel 1903 Herzele 1963 Herzele
19911342 Badisco Valère 1906 Herzele 1991 Herzele
19950345 Baeck Albert 1914 Rupelmonde 1995 Dendermonde
19690119 Baecke Lucien 1910 Merksem 1969 Oudenburg
19910542 Baecke Julien 1914 Assenede 1991 Gent
19710325 Baecke Aloïs 1905 Assenede 1971 Assenede
19600303 Baeckelandt Joannes 1872 Leffinge 1960 Nieuwpoort
19570257 Baeckelandt René 1887 Koekelare 1957 Koekelare
19550189 Baeckelandt Margriet 1901 Koekelare 1955 Oostende
19620260 Baeckelandt Joseph 1938 Koekelare 1962 Oostende
19440229 Baeckelandt Gustaaf 1866 Lichtervelde 1944 Tielt
19730131 Baeckelandt Elisa 1913 Leffinge 1973 Oostende
19760494 Baeckelandt Joannes 1906 Slijpe 1976 Oostende
19730112 Baeckelandt Marie-Louise 1888 Oudenburg 1973 Brugge
19780625 Baeckelandt Joannes 1906 Slijpe 1978 Oostende
19430124 Baeckelmans Antoon 1900 Tisselt 1943 Antwerpen
19910554 Baefcop Giezelle 1932 Vlamertinge 1991 Ieper
19750338 Baeke Karel 1899 Lembeke 1975 Lembeke
19910343 Baeke Augusta 1899 Oosteeklo 1991 Gent
19740840 Baeke Clement 1890 Kaprijke 1974 Lembeke
19740399 Baeke Olympe 1900 Zelzate 1974 Roeselare
19801146 Baeke Joseph 1900 Lokeren 1980 Lokeren
19750106 Baekelandt Marcella 1903 Menen 1975 Wevelgem
19720512 Baekelandt Maurice 1886 Gullegem 1972 Gullegem
19620385 Baekelandt Cyriel 1897 Tielt 1962 Tielt
19780537 Baekelandt Silvie 1896 Meulebeke 1978 Ardooie
19400344 Baekens Wivina 1862 Opwijk 1940 Opwijk
19540249 Baelde Theofiel 1866 Westrozebeke 1954 Woumen
19790504 Baelde Marcel 1904 Westkerke 1979 Oudenburg
19670146 Baele Victor 1879 Strijpen 1967 Zottegem
19530073 Baele Jozef 1927 Zottegem 1953 Lemberge
19260072 Baele Edmond 1881 Landskouter 1926 Oosterzele
19720737 Baele Livinus 1879 Ledeberg 1972 Gentbrugge
19580278 Baele Ludovica 1891 Gent 1958 Drongen
19720186 Baele Rachel 1895 Gent 1972 Gentbrugge
19410378 Baele Desiré 1860 Strijpen 1941 Strijpen
19810669 Baele Robert 1911 Strijpen 1981 Zottegem
19510164 Baele Valentine 1866 Brugge 1951 Beernem
19760356 Baele Maurice 1913 Strijpen 1976 Zottegem
19720854 Baele Zulma 1907 Wontergem 1972
19910406 Baele Georges 1932 Gent 1991 Gent
19911487 Baele Jules 1911 Nieuwerkerken 1991 Aalst
19540208 Baele Remi 1869 Vurste 1954 Vurste
19811257 Baele Albert 1919 Strijpen 1981 Zottegem
19540019 Baele Ida 1871 Knesselare 1954 Ursel
19690360 Baele Anna 1911 Vurste 1969 Munte
19791005 Baele Maurits 1897 Aalter 1979 Eeklo
19910485 Baele Marie 1903 Eeklo 1991 Eeklo
19810221 Baelemans Charles 1883 Boom 1981 Wilrijk
19380208 Baelus Jan 1875 Olen 1938 Antwerpen
19800799 Baens Joanna 1893 Halen 1980 Waterschei
19950172 Baens Jeanninne 1936 Halen 1995 Linkhout
19710294 Baers Emiel 1913 Beringen 1971 Heusden
19590005 Baers Maria 1883 1959
19780526 Baert Marcel 1931 Geluveld 1978 Roeselare
19640017 Baert Albert 1899 Brugge 1964 Gent
19310092 Baert Maria 1861 Sinaai 1931 Temse
19390126 Baert Gustaaf 1882 Gistel 1939 Gistel
19770435 Baert Gerard 1922 Kalken 1977 Gent
19750003 Baert Jozef 1903 Mulhausen (FR) 1975 Gent
19560408 Baert Irma 1883 Sint-Eloois-Vijve 1956 Waregem
19180044 Baert Francis 1847 Kerkhove 1918 Kerkhove
19460238 Baert Emma 1880 Vinkt 1946 Brugge
19801118 Baert Maurits 1937 Hamme 1980 Hamme
19660391 Baert Zulma 1894 Etikhove 1966 Ronse
19791180 Baert Alphonsine 1893 Hamme 1979 Dendermonde
19750396 Baert Alfons 1913 Hasselt 1975 Lanaken
19981177 Baert Thierry 1973 Sint-Niklaas 1998 Sint-Niklaas
19800207 Baert Gabriël 1944 Lichtervelde 1980 Tielt
19640178 Baert Alfons 1906 Zerkegem 1964 Jabbeke
19710502 Baert Cecile 1944 Handzame 1971 Brugge
19560254 Baert Clothilde 1873 Rumbeke 1956 Rumbeke
19801379 Baert Norbert 1888 Ardooie 1980 Ardooie
19650163 Baert Alberic 1921 Sinaai 1965 Antwerpen
19950569 Baert Cyriel 1914 Maldegem 1995 Sijsele
19580014 Baert Ivo 1877 Anzegem 1958 Saint-Léger
19280066 Baert Hector 1874 Lichtervelde 1928 Lichtervelde
19510393 Baert Arthur 1881 Brugge 1952 Brugge
19390034 Baert Adolf 1862 Deerlijk 1939 Deerlijk
19550279 Baert Robert 1924 Sinaai 1955 Tilburg (NL)
19550505 Baert Catherine 1848 Waregem 1955 Waregem
19981171 Baert Etienne 1937 Stekene 1998
19590229 Baert Blanche 1889 Deinze 1959 Oostduinkerke
19670005 Baert Luc 1960 Zele 1967 Zele
19440035 Baert Jules 1881 Rumbeke 1944 Rumbeke
19440323 Baert Georges 1914 Lichtervelde 1944 Wolfenbüttel (D)
19750893 Baert Elodie 1899 Moerbeke 1975 Hulst
19080007 Baert Hector 1882 Bevere-Audenaarde 1908 Bevere-Audenaarde
19610177 Baert Maria 1880 Koewacht 1961 Axel
19440096 Baert Augusta 1889 Moerbeke-Waas 1944 Stekene
19520237 Baert Marie-Louise 1870 Brugge 1952 Brugge
19640214 Baert Alice 1894 Neuville-en-Ferrain (FR) 1964 Kortrijk
19710378 Baert Gerard 1902 Bellegem 1971 Lichtervelde
19570111 Baert Petrus 1914 Koewacht (NL) 1957 Puivelde-Belsele
19290066 Baert Emma 1902 Maercke-Kerkhem 1929 Maercke-Kerkhem
19520308 Baerts Maria 1873 Linkhout 1952 Lummen
19550504 Baertsoen Marie-Louise 1889 Kuurne 1955 Waregem
19660366 Baertsoen Jan 1914 Deinze 1966 Deinze
19720539 Baes Helena 1889 Izegem 1972 Izegem
19911411 Baes Frida 1914 Moerbeke 1991 Mechelen
19790112 Baes Romain 1900 Westkapelle 1979 Zeebrugge
19801155 Baes Angele 1905 Izenberge 1980 Veurne
19450038 Baes Daniel 1878 Gullegem 1945 Gullegem
19530317 Baes Valère 1901 Izenberge 1953 Roeselare
19510019 Baes Sylvia 1875 Gent 1951 Gent
19530543 Baes Rufien 1893 Borchtlombeek 1953 Sint-Katherina-Lombeek
19690182 Baesmans Maria 1889 Waanrode 1969 Wiekevorst
19950043 Baessens Marie-Josée 1924 Sint-Niklaas 1995 Jette
19810579 Baestaens Emiel 1912 Booischot 1981 Begijnendijk
19370113 Baete Jeannette 1864 Brugge 1937 Sint-Andries
19360066 Baete Hélène 1872 Oostende 1936 Oostende
19800272 Baete Arthur 1900 Zaffelare 1980 Gent
19370114 Baete Edmond 1875 Brugge 1937 Brugge
19650338 Baeteman Albert 1913 Oostende 1965 Oostende
19580124 Baeteman Mathilde 1881 Zevekote 1958 Zevekote
19911419 Baeten Agnes 1906 Peer 1991 Hasselt
19230040 Baeten Maria 1871 Oud-Turnhout 1923 Temse
19910444 Baeten Leon 1915 Vurste 1991 Vurste
19490377 Baeten Jozef 1875 Balen 1949 Balen
19480102 Baeten Léon 1889 Melle 1948 Melle
19800808 Baeten Anna 1902 Herentals 1980 Herentals
19490187 Baeten Gommaar 1905 Onze-Lieve-Vrouw Waver 1949 Onze-Lieve-Vrouw Waver
19540452 Baeten Jan 1872 Balen 1954 Balen
19810708 Baeten Joseph 1909 Oevel 1981 Kapellen
19470271 Baeten Jozef 1869 Putte 1947 Onze-Lieve-Vrouw Waver
19720246 Baeten Pieter 1902 Opglabbeek 1972 Opglabbeek
19910021 Baeten Willy 1938 Outer 1991 Gent
19981176 Baeten Maria 1917 Bree 1998 Sint-Gillis-Waas
19560534 Baeten Maria 1893 Duffel 1956 Duffel
19811038 Baetens Joannes 1895 Sint-Niklaas 1981 Sint-Niklaas
19810867 Baetens François 1900 Wetteren 1981 Schellebelle
19690022 Baetens Omer 1889 1969
19780750 Baetens Irma 1901 Wetteren 1978 Gent
19280091 Baetens Petrus 1853 Kerksken 1928 Haaltert
19420244 Baetens Julianus 1903 Beervelde 1942 Beervelde
19680516 Baetens Theofiel 1907 Schellebelle 1968 Schellebelle
19190048 Baetens Adolf 1912 Dendermonde 1919 Dendermonde
19981166 Baetens Gaston 1922 Sint-Pauwels 1998 Sint-Niklaas
19380131 Baetens Leonie 1897 Konings-Hooikt 1938 Onze-Lieve-Vrouw Waver
19370317 Baetens Berthilia 1903 Putte 1937 Putte
19530658 Baetens Lodewijk 1866 Hombeek 1953 Hombeek
19760008 Baetens Urbain 1888 Oeselgem 1976
19570130 Baetens Joannes 1881 Onze-Lieve-Vrouw-Waver 1957 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
19420024 Baetens Edmond 1867 Schellebelle 1942 Schellebelle
19400432 Baetslé Vital 1868 Evergem 1940 Mariakerke
19940206 Baetslé Albert 1916 Evergem 1994 Gent
19580067 Baetslé Frans 1896 Gent 1958 Gent
19230076 Baetslé Theophiel 1860 Mariakerke 1923 Wondelgem
19790348 Baeyens Adolphina 1904 Serskamp 1979 Serskamp
19950185 Baeyens Marcel 1948 Aalst 1995 Denderleeuw
19590276 Baeyens Jan Baptist 1895 Teralfene 1959 Teralfene
19811030 Baeyens Maria 1903 Serskamp 1981 Schellebelle
19910514 Baeyens Franciscus 1927 Ottergem 1991 Ottergem
19950386 Baeyens Irène 1910 Lillo 1995 Ekeren
19761035 Baeyens Yvonne 1910 Gent 1976 Gent
19720245 Baeyens Jean-Baptist 1897 Sint-Katherina-Lombeek 1972 Sint-Katherina-Lombeek
19730493 Baeyens Karel 1888 Belsele 1973 Denderleeuw
19680332 Baeyens Elie 1902 Wanzele 1968 Aalst
19550419 Baeyens Marie 1873 Smetlede 1955 Smetlede
19770202 Baeyens Guy 1959 Wetteren 1977 Serskamp
19340093 Baeyens Maria 1863 Berlare 1934 Berlare
19910577 Baeyens Marie-Louise 1934 Mere 1991 Lede
19680339 Baeyens Remi 1905 Smetlede 1968 Aalst
19750505 Baeyens Ludovic 1930 Brugge 1975 Brugge
19180003 Baeyens Melanie 1839 Assenede 1918 Temse
19510075 Baeyens Charles 1876 Mere 1951 Mere
19430447 Baeyens Madeleine 1891 Lokeren 1943 Mechelen
19910184 Baeyens Petrus 1909 Denderleeuw 1991 Aalst
19780500 Baeyens Sylvie 1904 Lebbeke 1978 Niel
19690205 Baeyens Lucien 1904 Wetteren 1969 Schellebelle
19760893 Baeyens Cesar 1902 Massemen 1976 Gent
19800163 Baeyens Robert 1909 Oosterzele 1980 Hillegem
19740738 Baeyens Bertha 1898 Schellebelle 1974 Schellebelle
19570177 Bafort Alois 1885 Gent 1957
19300157 Bafort Johannes 1848 Gent 1930 Mariakerke
19940524 Bagein Adolphine 1897 Gent 1994 Zomergem
19910477 Bagi Michel 1962 Maaseik 1991 Genk
19740844 Baguet Irma 1898 Nederbrakel 1974 Ronse
19410226 Bailleul Polydoor 1877 Mariakerke 1941 Bulskamp
19480182 Bailleul Georges 1914 Leisele 1948 Houtem
19710419 Bailleul Emmerance 1889 Keiem 1971 Oostende
19510155 Bailleul Romain 1889 Noordschote 1951 Ieper
19750523 Bailleul Antoinette 1907 Thiennes (FR) 1975 Ieper
19550047 Baillieu Vincent 1883 Snellegem 1955 Snellegem
19700101 Bailliu Florent 1894 Gent 1970 Gent
19800713 Bailliu Alphons 1915 Gent 1980 Gent
19700289 Bailly Mariette 1929 Oostkamp 1970 Brugge
19940311 Baisier Anne-Marie 1915 Roubaix (FR) 1994 Liedekerke
19770831 Bakeland Petrus 1900 Lovendegem 1977 Merendree
19770487 Bakeland André 1908 Lovendegem 1977 Gent
19480113 Bakelant Henriette 1921 Roubaix 1948 Kortrijk
19530238 Bakelants Frans 1898 Larem-Geel 1953 Larem-Geel

Pagina's