Lijst Doodsprentjes

Laatste update: 05 11 2018. In onderstaande databank zijn ongeveer 23200 doodsprentjes opgenomen. De afbeeldingen van de prentjes worden regelmatig aangevuld. Ook nieuwe items met afbeeldingen worden bijgeplaatst.

Een afbeelding niet aanwezig, vraag er naar: philippeneutens@yahoo.com

Voor de volledige inhoud van het prentje, klik op het nummer.

19410201 Bostoen Silvie 1916 Izegem 1941 Izegem
19400186 Bostoen Emma 1867 Lendelede 1940 Bavikhove
19700314 Bostoen Alphons 1904 Moerkerke 1970 Gistel
19460099 Boterbergh Marie 1871 Smetlede 1946 Aalst
19440277 Boterdael Catharina 1885 Bekkerzeel 1944 Bekkerzeel
19530232 Boterdaele Sidonie 1872 Waarschoot 1953 Drongen
19660184 Boterdaele Alfons 1878 Waarschoot 1966 Sleidinge
19450270 Boterman Georges 1905 Sint-Andries 1945 Sint-Andries
19580254 Boterman Maurice 1888 Varsenare 1958 Sint-Andries
19540128 Botte Romanie 1878 Merelbeke 1954 Merelbeke
19940635 Botte Achiel 1931 Merelbeke 1994 Bottelare
19740500 Bottecchia Jacqueline 1938 Tielt 1974 Gent
19500282 Botterberg Cordula 1884 Gent 1950 Gentbrugge
19730236 Botterman Irma 1883 Bellem 1973 Bellem
19530149 Botterman René 1891 Bellem 1953 Oostkamp
19250026 Botton Florent 1925 Gesves
19710152 Bottu Maria 1898 Roosbeek-Neerbutsel 1971 Butsel-Boutersem
19500097 Bottu Frans 1881 Tienen 1950 Tienen
19710611 Bottu Louis 1901 Neerbutsel-Roosbeek 1971 Lubbeek
19910682 Boubon Bertha 1916 Eindhout 1991 Geel
19390146 Boucaut Stefanie 1854 Zonnegem 1939 Zonnegem
19670120 Bouché Frederick 1910 Boutersem 1967 Boutersem
19410112 Bouche André 1874 Bassevelde 1941 Gent
19911758 Bouchez Nora 1913 Assebroek 1991 Brugge
19480061 Bouchier Hendrik 1941 Eeklo 1948 Eeklo
19440059 Bouchier Vitalie 1867 Assenede 1944 Assenede
19400447 Bouchout Alfons 1879 Antwerpen 1940 Grobbendonk
19940291 Bouckaert Jeannette 1923 Houtkerque 1994 Malle
19911561 Bouckaert Elza 1917 Dentergem 1991 Kortrijk
19910035 Bouckaert Angèle 1905 Veurne 1991 Oostduinkerke
19680267 Bouckaert Maurits 1914 Izegem 1968 Kortrijk
19950074 Bouckaert Madeleine 1908 Dentergem 1995 Kortrijk
19270004 Bouckaert Henri 1868 Gent 1927 Antwerpen
19320078 Bouckaert Cecile 1908 Kuurne 1932 Kuurne
19620294 Bouckaert Palmyre 1904 Ingooigem 1962 Kortrijk
19910678 Bouckaert Gaston 1922 Oedelem 1991 Brugge
19470131 Bouckaert Clemence 1861 Gits 1947 Zwevezele
19200072 Bouckaert Florimond 1850 Gent 1920 Destelbergen
19710554 Bouckenooghe Norbert 1937 Roeselare 1971 Roeselare
19200024 Bouckhuyt Emma 1874 Oostrozebeke 1920 Ingelmunster
19630005 Boucqué Elvira 1903 Antwerpen 1963 Gent
19620261 Boucquez Jerome 1882 Koekelare 1962 Zevekote
19590357 Boucquoy Benoni 1864 Lichtervelde 1959 Roeselare
19730151 Boudolf Jozef 1906 Boezinge 1973 Brugge
19360179 Boudry Marie-Louise 1887 Wulveringem 1936 Loker
19290061 Boughez Sidonie 1844 Gent 1929 Brugge
19510076 Bouilliaert Maria 1885 Knesselare 1951 Bellem
19350049 Bouilliart Jeanne 1872 Brussel 1935 Wellen
19590345 Bouillon Yvonne 1901 Dudzele 1959 Brugge
19520186 Bouillon August 1866 Dudzele 1952 Lissewege
19600301 Boulez Euphrazie 1888 Zulte 1960 Gent
18780007 Boulez Carolina 1800 Ingooigem 1878 Ingooigem
19390147 Boumon Emma 1878 Sint-Antelinks 1939 Aaigem
19940026 Boumon Arthur 1926 Sint-Antelinks 1994 Zottegem
19710376 Bourgain Marie 1897 Le Portel (FR) 1971 Harelbeke
19730168 Bourgeois Camiel 1886 Aartrijke 1973 Aartrijke
18750007 Bourgeois Justina 1830 Izegem 1875 Izegem
19910700 Bourgeois Albert 1925 Langemark 1991 Ieper
19750809 Bourgeois Maria 1910 Emelgem 1975 Izegem
19440081 Bourlet Ferdinand 1877 Schoten 1944 Antwerpen
19740246 Bourree Kristiane 1946 Krombeke 1974 Moorsele
19360175 Bourry Mariette 1920 Veurne 1936 Veurne
19380187 Bourry Gustave 1868 Veurne 1938 De Moeren
19730684 Boury Oscar 1895 Adinkerke 1973 Veurne
19440080 Bousard Omer 1893 Sint-Denijs-Boekel 1944 Antwerpen
19540300 Boussauw Augusta 1890 Lichtervelde 1954 Lichtervelde
19640168 Boussemaere Elisa 1896 Oudekapelle 1964 Oostende
19470066 Boussemaere Cornelius 1879 Lapscheure 1947 Blankenberge
19560062 Boussemaere Lucia 1863 Zevekote 1956 Zevekote
19690514 Boussemaere Cyriel 1890 Oostkerke 1969 Brugge
19690116 Boussemaere Maria 1900 Stavele 1969 Brugge
19600110 Boussemaere Camiel 1888 Oostkerke 1960 Oostkerke
19300069 Boussery Louis 1857 Brugge 1930 Brugge
19210005 Boussery Julien 1910 Brugge 1921 Brugge
19750543 Bousson Isidore 1900 Varsenare 1975 As
19300028 Boussy Thierry 1862 Torhout 1930 Sint-Andries
19580123 Boussy Maniel 1907 Zevekote 1958 Brugge
19710456 Boussy Elisabeth 1921 Torhout 1971 Gent
19510174 Boussy Edouard 1893 Brugge 1951 Brugge
19420163 Bout August 1873 Zedelgem 1942 Veldegem
19620309 Boutchon Sylvain 1922 Menen 1962 Geluwe
19640117 Boute Gustaaf 1876 Adegem 1964 Adegem
19950566 Boute Etienne 1953 Aalter 1995 Aalter
19170033 Bouteca Sophia 1840 Wulveringhem 1917 Veurne
19710697 Bouteligier Gabrielle 1905 Kortemark 1971
19911463 Bouten Zus 1918 Vierlingsbeek 1991 Veldhoven
19950454 Boutens Mathilde 1940 Sas van Gent (NL) 1995 Sas van Gent (NL)
19710707 Boutens Maurice 1904 Vladslo 1971 Roeselare
19740441 Boutens Odiel 1923 Schore 1974 Oostende
19540337 Bouton Helena 1878 Wervik 1954 Vlamertinge
19660022 Bouttelgier Lucian 1893 1966
19580172 Bouttelgier Jérôme 1907 Westrozebeke 1958 Oostende
19380211 Bouuaert Raymond 1883 Gent 1938 Mariakerke
19620132 Bouve Renilde 1885 Oostkerke 1962 Diksmuide
19600123 Bouvyn Cyriel 1907 Zeveren 1960 Deinze
19940574 Bouwen Mathilda 1914 Herenthout 1994 Herentals
19630179 Bouwen Jozef 1887 Herenthout 1963 Bouwel
19660411 Bouwens Constant 1907 Antwerpen 1966 Antwerpen
19940631 Bouwens Lambertus 1931 NV 1994 NV
19260027 Bouweraerts Hendrik 1865 Sint-Niklaas 1926 Sint-Niklaas
19640335 Bové Leonie 1885 Wetteren 1964 Gent
19330019 Bové Maria 1881 Wetteren 1933 Wetteren
19640340 Bové Joseph 1919 Ruisbroek 1964 Oordegem
19120012 Bové Jozef 1892 Wetteren 1912 Caulille
19250032 Bové Maria 1887 Wetteren 1925 Wetteren
19360050 Bové Anna 1880 Anderlecht 1936 Dilbeek
19650247 Bove Georges 1906 Wetteren 1965 Tielt
19450166 Bovée Anna 1891 Antwerpen 1945 Merksem
19940756 Boven Theophiel 1918 Vorst-Kempen 1994 Vorst-Laakdal
19700371 Bovit Antoine 1903 Liers 1970
19250116 Bovré Amelia 1895 Putte 1925 Putte
19210098 Bovré Leonardus 1859 Begijnendijk 1921 Putte
19450326 Bovré Maria 1889 Beerzel 1945 Mechelen
19480184 Bovyn Remi 1867 Bevere-Oudenaarde 1948 Gent
19490127 Bovyn Marie 1889 Semmerzake 1949 Semmerzake
19650257 Bovyn Denise 1924 Bavikhove 1965 Gent
19770002 Bovyn Christel 1963 Temse 1977 Temse
19950573 Boxstael Roland 1937 Sint-Amandsberg 1995 Gent
19680278 Boxstael Guido 1921 Bachte-Maria-Leerne 1968 Bellem
19410097 Boxstaele Joseph 1907 Gent 1941 Gent
19460215 Boyden Isidoor 1880 Lombardsijde 1946 Lombardsijde
19740328 Boydens Alice 1897 Koekelare 1974 Koekelare
19950072 Boyen Jozef 1926 Halle-Booienhoven 1995 Sint-Truiden
19450228 Brabant Karel 1861 Roeselare 1945 Roeselare
19650425 Brabant Michel 1921 Roeselare 1965 Sint-Michiels
19420509 Brabants Regina 1871 Westerlo 1942 Herentals
19460337 Brabants Anne 1855 Zichem 1946 Zichem
19350293 Brabants August 1850 Schrieck 1935 Schrieck
19410354 Brabants Frans 1898 Schriek 1941 Booischot
19350292 Brabants Bernardus 1856 Schrieck 1935 Schrieck
19410353 Brabants Victor 1908 Mechelen 1941 Sinte-Katelijne-Waver
19340250 Brabants Philemon 1894 Schrieck 1934 Antwerpen
19320240 Brabants Jan Baptist 1847 Schrieck 1932 Schrieck
19250117 Brabants Maria 1853 Schrieck 1925 Schrieck
19640330 Bracke Theoduul 1912 Gijzenzele 1964 Gentbrugge
19270024 Bracke Emiel 1867 Wichelen 1927 Dendermonde
19680262 Bracke Clarisse 1914 Balegem 1968 Melle
19600104 Bracke Irma 1891 Nazareth 1960 Eke
19750636 Bracke August 1893 Nazareth 1975 Huise-Lozer
19160021 Bracke Vitalis 1843 Wichelen 1916 Wichelen
19320199 Bracke Constant 1853 Lokeren 1932 Mariakerke
19911434 Bracke Leontine 1911 Schellebelle 1991 Wetteren
19540187 Bracke Ida 1860 Drongen 1954 Drongen
19250001 Bracke August 1839 Wichelen 1925 Wichelen
19911189 Bracke Roger 1920 Moortsele 1991 Gent
19340127 Bracke Kamiel 1851 Beervelde 1934 Beervelde
19750611 Bracke Camiel 1937 Gent 1975 Gent
19430482 Bracke Leon 1911 Kalken 1943 Lochristi
19600342 Bracke Gerard 1891 Wachtebeke 1960 Brugge
19150016 Bracke Eduard 1868 Wichelen 1915 Gent
19460028 Bracke André 1877 Berlare 1946 Gent
19430479 Bracke Michel 1916 Mariakerke 1943 Mariakerke
19480161 Bracke Emiel 1879 Schellebelle 1948 Wetteren
19390145 Bracke Charles 1859 Heusden 1939 Heusden
19460291 Bracke Josephine 1878 Wichelen 1946 Wichelen
19650143 Bracke Leon 1895 Schellebelle 1965 Wetteren
19730230 Bracke Maria 1889 Gijzenzele 1973 Lemberge
19450255 Brackman Albert 1911 Oostduinkerke 1945 Nieuwpoort
19320072 Brackman Romanie 1880 Nederzwalm 1932
19470133 Brad Charles 1893 Sint-Amandsberg 1947 Sint-Amandsberg
19620396 Bradt Ida 1874 Huize 1962 Nazareth
19400425 Braecke Emma 1862 Heusden 1940 Melle
19160010 Braeckeniers Edouard 1863 Antwerpen 1916 Antwerpen
19940565 Braeckeveldt Julia 1918 Aalter 1994 Sint-Amandsberg
19730818 Braeckeveldt Emma 1883 Drongen 1973 Gent
19730116 Braeckevelt Alidor 1887 Tielt 1973 Tielt
19670431 Braeckevelt Adolf 1907 Wingene 1967 Wingene
19650435 Braeckman Desiré 1900 Wetteren 1965 Gent
19540007 Braeckman Simone 1922 Oordegem 1954 Gent
19270166 Braeckman Ursula 1860 Waarschoot 1927 Sleidinge
19950073 Braeckman Leo, Armand 1909 Gentbrugge 1995 Gentbrugge
19540117 Braeckman Alfons 1882 Sint-Amandsberg 1954 Aalter
19680513 Braeckman Richard 1891 Wetteren 1968 Sint-Lievens-Houtem
19460030 Braeckman Camilla 1873 Gent 1946 Sint-Amandsberg
19190024 Braeckmans Henricus 1839 Pulderbos 1919 Pulderbos
19160013 Braeckmans Maria 1834 Hoevenen 1916 Ertbrand
19440079 Braeckmans Leopold 1876 Antwerpen 1944 Dessel
19710273 Braeken Jozef 1934 Eksel 1971 Hasselt
19911182 Braekers Jan 1964 Bree 1991 Bree
19630336 Braekers Anna 1877 Bree 1963 Bree
19680514 Braekevelt Elodia 1886 Tielt 1968 Tielt
19750542 Braem Jozef 1957 Oostende 1975 Brugge
19690122 Braem Roger 1946 Leffinge 1969 Oostende
19940540 Braem Albert 1915 Stekene 1994 Stekene
19320091 Braem Marie 1845 Beveren Waas 1932 Beveren Waas
19280090 Braem Gabriël 1855 Hamme 1928 Hamme
18970003 Braem Barbara 1821 Handzaeme 1897 Handzaeme
19460097 Braem Marie 1872 Haasdonk 1946 Nieuwkerken
19911069 Braems Henri 1899 Wingene 1991 Zwevezele
19450072 Braems Petrus 1873 Sleidinge 1945 Gent
19460330 Braems Kamiel 1880 Evergem 1946 Doornzele
19740167 Braems Irma 1898 Kanegem 1974 Ruiselede
19620355 Braemt Cyriel 1898 Wetteren 1962 Kwatrecht
19630348 Braemt Zoë 1895 Wetteren 1963 Kwatrecht
19910814 Braet François 1900 Sas van Gent (NL) 1991 Gent
19710510 Braet Achillius 1890 Varsenare 1971 Lissewege
19610021 Braet Alfons 1874 Aalter 1961 Petegem-aan-de-Leie
19650260 Braet Achiel 1881 Ursel 1965 Waarschoot
19910146 Braet Juliën 1915 Maldegem 1991 Sijsele
19710660 Braet Maurice 1907 Mol 1971 Assebroek
19570142 Braet Marie 1877 Poesele 1957 Deinze
19700144 Braet Roland 1955 Knokke 1970 Brugge
19270074 Braet August 1854 Maldegem 1927 Ursel
19700375 Braet Albert 1909 Maldegem 1970 Brugge
19610243 Braet Medard 1884 Adegem 1961 Sint-Margriete
18790002 Brakeveldt Carolina 1832 Zwevezele 1879 Jabbeke
19200047 Bral Amelie 1841 Ertvelde 1920 Ertvelde
19450392 Bral August 1869 Sleidinge 1945 Mariakerke
19420584 Bral Kamiel 1870 Ertvelde 1942 Evergem
19470008 Bral Virgina 1857 Lotenhulle 1947 Lotenhulle
19940058 Bral Gerda 1932 Molenbeersel 1994 Hasselt
19910152 Bral Germaine 1907 Adegem 1991 Sijsele
19420580 Bral Leon 1889 Sint-Amandsberg 1942 Sint-Amandsberg
19420109 Bral Leopold 1884 Ertvelde 1942 Ertvelde
19410160 Bral Gustaaf 1859 Lovendegem 1941 Lovendegem
19250056 Brams Emilius 1899 Caggevinne-Assent 1925 Brasschaat
19470126 Branckaert Charles 1880 Ninove 1947 Ninove
19490116 Brand Mieke 1943 Nuth 1949 Heerlen
19300083 Brands Maria 1863 Bocholt 1930 Bocholt
19240058 Brands Theodoor 1859 Waltwilder 1924 Bilsen
19690534 Brandt Yves 1960 Roeselare 1969 Roeselare
19750685 Branswijk Michel 1915 Sint-Lievens-Houtem 1975 Zottegem
19600204 Brantegem Achiel 1883 Serskamp 1960 Schellebelle
19260073 Brantegem Charles 1850 Sint-Lievens-Houtem 1926 Sint-Lievens-Houtem
19680406 Braspennincx Adriaan 1884 Loenhout 1968 Loenhout
19530083 Braspenning Antonia 1881 Wuustwezel 1953 Wuustwezel
19910070 Brauns Charles 1906 Sint-Gillis 1991 Hasselt
19360015 Brauwers Louis 1852 Dudzele 1936 Sint-Catharina-Conterdam
19250082 Bréart Julia 1865 Waterlo 1925 Brussel
19430193 Bréart Joséphine 1873 Gallemarde-La-Hulpe 1943 Brussel
19260104 Bréart Elisa 1860 Paris (FR) 1926 Elsene
19620051 Bredat Marie 1876 Bierges 1962 Enghien
19450153 Breem Marcel 1909 Adinkerke 1945 Koksijde
19320189 Breemeersch Pieter 1855 Oudenburg 1932 Oostende
19530108 Breemersch Charles 1868 Oudenburg 1953 Wilskerke
19390110 Breemersch Germaine 1912 Kaaskerke 1939 Ukkel
19710110 Breëns Joanna 1909 Zandvliet 1971 Antwerpen
19740118 Brees Alida 1905 Brecht 1974 Sint-Lenaarts
19950071 Breesch Robert 1920 Sint-Truiden 1995 Sint-Truiden
19750655 Brems Maria 1937 Zelem 1975 Diest
19320239 Brems Maria 1846 Heist-op-den-Berg 1932 Heist-op-den-Berg
19560224 Brems Delphine 1888 Ruisbroek 1956 Mechelen
19350044 Brems Joanna 1852 Herselt 1935 Reet
19200073 Brems Maria 1849 Heist-op-den-Berg 1920 Heist-op-den-Berg
19400409 Brems Maria 1889 Heist-op-den-Berg 1940 Heist-op-den-Berg
19630309 Brenkers Anna 1890 Neeroeteren 1963 Neeroeteren
19950378 Bresseel Antoon 1912 Asse 1995 Asse
19260083 Bresseleers Ludovica 1873 Sint-Job-in-'t-Goor 1926 Brasschaat
19910908 Breugelmans Sylvie 1905 Wilrijk 1991 Lier
19660258 Breugelmans Anna 1896 Hechtel 1966 Hechtel

Pagina's