Lijst Doodsprentjes

Laatste update: 12 april 2019. In onderstaande databank zijn ongeveer 24 000 doodsprentjes opgenomen. De afbeeldingen van de prentjes worden regelmatig aangevuld. Ook nieuwe items met afbeeldingen worden bijgeplaatst.

Een afbeelding niet aanwezig, vraag er naar: philippeneutens@yahoo.com (geen kosten)

Voor de volledige inhoud van het prentje, klik op het nummer.

19660248 Willocx Maria 1901 Steenhuffel 1966 Opwijk
19430314 Willocx Richard 1942 Droeshout 1943 Droeshout
19630198 Willocx Octavia 1904 Merchtem 1963 Opwijk
19160054 Willox Petrus 1865 Merchtem 1916 Droeshout
19670135 Wilmaers Adèle 1882 Neerbutsel 1967 Butsel
19360315 Wilmet Valerie 1887 Overijsse 1936 Leuven
19240073 Wilmots Willem 1849 Over-Repen 1924 Over-Repen
19470287 Wilms Maria 1882 Pulderbos 1947 Lier
18830001 Wilms Petrus 1832 1883 Berchem
19650224 Wilna Omer 1904 Evergem 1965 Evergem
19380251 Wilrycx Petrus 1871 Turnhout 1938 Turnhout
19740143 Wils Camiel 1900 Deurne 1974 Deurne
19740229 Winand Irma 1899 Lier 1974 Lier
19400385 Winckelmans Maria 1883 Onze- Lieve-Vrouw Waver 1940 Sint-Kathelijne-Waver
19520088 Winckelmans Joanna 1878 Puurs 1952 Elsene
19911121 Windels Marcel 1912 Waarschoot 1991 Waarschoot
19480040 Windels Eudolie 1865 Zwevezele 1948 Zwevezele
19910795 Windens Joanna 1900 Ninove 1991 Ninove
19550269 Windey Clara 1881 Sint-Margriete 1955 Sint-Margriete
19450115 Windey Roger 1916 Hamme 1945 Hamme
19390251 Windey Victor 1869 Boekhoute 1939 Boekhoute
19580331 Windey Hypoliet 1892 Sint-Jan-in-Eremo 1958 Waterland-Oudeman
19630268 Windey Marie 1885 Gent 1963 Gent
19600267 Windey Marie-Louise 1880 Sint-Margriete 1960 Sint-Margriete
19380162 Windey Petrus 1882 Sint-Margriete 1938 Kaprijke
19270141 Windey Benedictus 1907 Moerzeke 1927 Niel
19750401 Windey Virginie 1887 Sint-Jan in Eremo 1975
19650304 Windmolders Jozef 1932 Herk-de-Stad 1965 Leuven
19520275 Windmolders Philomena 1869 Lummen 1952 Lummen
19620027 Wingbermühle Elisabeth 1914 1962
19380307 Winkelmans Pieter 1912 Koningshooikt 1938 Koningshooikt
19360289 Winkelmans Virgenia 1868 Beersel 1936 Dordrecht (NL)
19580139 Winne Eugenie 1877 Gistel 1958 Oostende
19280151 Winne René 1900 Assenede 1928 Gent
19470019 Winne Leonie 1863 Lichtervelde 1947 Lichtervelde
19750191 Winnepenninckx Dominicus 1889 Werchter 1975 Werchter
19220043 Winnock Gabriëlla 1897 Adinkerke 1922 Veurne
19911261 Winnock René 1914 Oostende 1991 Brugge
19220029 Wintein Charles 1855 Dudzele 1922 Koolkerke
19911387 Winten Jeanne 1907 Auderghem 1991 Bilzen
19910410 Winters Theodoor 1914 Peer 1991 Helchteren
19840006 Winters Maria 1928 1984
19260029 Winthin Christina 1843 Ichtegem 1926 Ichtegem
19600050 Wippel Maria 1885 Groitsch (D) 1960 Höchstädt (D)
19730767 Wirix Louis 1899 Zonhoven 1973 Zonhoven
19680019 Wirtz Joseph 1883 Bouillon 1968 Rochefort
19400050 Witdoeckt Sophie 1860 Brugge 1940 Sint-Andries
19740338 Witdouck Jules 1903 Sint-Eloois-Winkel 1974 Genk
19520324 Witdouck Alfons 1875 Sint-Eloois-Winkel 1952 Izegem
19670368 Withoeck Florentina 1869 Zulte 1967 Zulte
19470071 Withouck Michel 1928 Lendelede 1947 Lendelede
19490368 Wittebrood Adèle 1878 Velzeke 1949 Velzeke
19420502 Wittebrood Lucienne 1935 Strijpen 1942 Strijpen
19430434 Wittebrood Albert 1898 Velzeke 1943 Tricot (FR)
19320224 Wittebroodt Hendrik 1868 Mater 1932 Gent
19530098 Wittemans Jan 1870 Erps-Kwerps 1953 Erps-Kwerps
19450306 Wittens Jan 1867 Bonheiden 1945 Rijmenam
19670381 Wittens Leon 1904 Rijmenam 1967 Mechelen
19911794 Witters Marguerite 1902 Brugge 1991 Brugge
19660275 Witters Jozef 1883 Eksel 1966 Eksel
19410335 Witters Constantia 1873 Beerzel 1941 Putte
19390335 Witters Petrus 1877 Beerzel 1939 Beerzel
19350271 Witters Josephina 1876 Beersel 1935 Putte
19770009 Wittevrongel August 1888 Duinkerke (FR) 1977 Gent
19730294 Wittevrongel René 1900 Lovendegem 1973 Sijsele
19700507 Wittevrongel Blanca 1897 Evergem 1970 Evergem
19730760 Wittevrongel Georges 1922 Tielt 1973 Merelbeke
19320184 Wittevrongel Clara 1901 Sint-Denijs 1932 Gent
19660257 Wittock Nathalia 1886 Rupelmonde 1966 Antwerpen
19911461 Wittocx Maria 1913 Sint-Katelijne-Waver 1991 Sint-Katelijne-Waver
19440045 Wittouck Zoé 1871 Hulste 1944 Kortrijk
19560144 Wittouck Maria 1901 Knesselare 1956 Sint-Antonius
19510230 Wittouck Georges 1885 Outrijve 1951 Kortrijk
19520565 Woestenborghs Jan 1905 Beerse 1952 Beerse
19220051 Woestenborghs Petrus 1844 Gierle 1922 Antwerpen
19490394 Woestenborghs Jozef 1896 Beerse 1949 Schaarbeek
19910126 Wolfaert Jerome 1905 Oostwinkel 1991 Zelzate
19910283 Wolfs Louise 1919 Rotselaar 1991 Leuven
19560312 Wolfs Joseph 1893 Eijsden 1956 Heerlen
19940412 Wolfs Sjef 1922 Moergestel 1994 Moergestel
19680264 Wollebrants Jozef 1883 Rijmenam 1968 Rijmenam
19570293 Wostyn Alidoor 1891 Zwevezele 1957 Koekelare
19400202 Wostyn Firmin 1897 Lichtervelde 1940 Zwevezele
19380073 Wostyn Rachel 1918 Gullegem 1938 Lourdes
19480202 Wouters Jozef 1873 Zelzate 1948 Eeklo
19260154 Wouters Joanna 1855 Tremelo 1926 Rijmenam
19360290 Wouters Joseph 1874 Veldwezelt 1936 Lier
19220096 Wouters Albertina 1843 Putte 1922 Putte
18960010 Wouters Elisa 1882 Kessel-Loo 1896 Blauwpunt
19530097 Wouters Juliana 1881 Gent 1953 Sint-Amandsberg
19340065 Wouters Louis 1852 Nieuwmunster 1934 Bredene
19910245 Wouters Bertha 1908 Tremelo 1991 Herent
19610272 Wouters Jozef 1931 Olen 1961 Geel
19390336 Wouters Jan 1880 Heist-op-den-Berg 1939 Peulis
19520051 Wouters Joanna 1874 Aarschot 1952 Aarschot
19630199 Wouters Natalia 1894 Turnhout 1963 Turnhout
19950180 Wouters Mathilde 1911 Schaffen 1995 Diest
19320227 Wouters Leon 1859 Keerbergen 1932 Schrieck
19430311 Wouters Jan 1860 Opwijk 1943 Merchtem
19940357 Wouters Pierre 1910 Oostende 1994 Oostende
19470257 Wouters Catharina 1888 Berlaar 1947 Beerzel
19670130 Wouters Cyrille 1903 Oudenburg 1967 Oudenburg
19380069 Wouters Nathalia 1860 Uitkerke 1938 Sint-Kruis
19660405 Wouters Melchior 1908 Beerse 1966 Beerse
19060032 Wouters Joannes 1825 Morckhoven 1906 Lichtaert
19520433 Wouters August 1923 Oevel 1952 Heist-op-den-Berg
19650156 Wouters Jan 1907 Opwijk 1965 Aalst
19940725 Wouters Julia 1912 Antwerpen 1994 Antwerpen
19390338 Wouters Amanda 1920 Rijmenam 1939 Rijmenam
19240145 Wouters Maria 1863 Waarloos 1924 Lint
19650396 Wouters Jozef 1906 Kuringen 1965 Buta (Congo)
19950594 Wouters Theresia 1927 Sint-Lenaarts 1995 Sint-Lenaarts
19950267 Wouters Jean 1923 Armentieres 1995 Turnhout
19240091 Wouters Camille 1868 Opwijk 1924 Opwijk
19520411 Wouters Martha 1899 Schriek 1952 Schriek
19260021 Wouters Maria 1841 Emblehem 1926 Grobbendonk
19910025 Wouters Stephanie 1905 Linkhout 1991 Linkhout
19480393 Wouters Leopold 1862 Mol 1948 Mol
19200077 Wouters Angelus 1851 Baal 1920 Betekom
19580003 Wouters Catherina 1882 Brussel 1958 Antwerpen
19420454 Wouters Jan Baptist 1864 Baal 1942 Muizen
19220097 Wouters Rosalia 1840 Langdorp 1922 Ramsel
19740469 Wouters Justine 1893 Brugge 1974 Brugge
19470412 Wouters Lodewijk 1933 Merksplas 1947 Turnhout
19490171 Wouters Remi 1879 Olen 1949 Herentals
19910521 Wouters Harry 1964 Deurne 1991 Borgerhout
19910246 Wouters Bertha 1907 Meerhout 1991 Meerhout
19430461 Wouters Ludovicus 1861 Antwerpen 1943 Lichtaart
19320088 Wouters Anna 1845 Beirendrecht 1932 Antwerpen
19400075 Wouters Catharina 1853 Betekom 1940 Betekom
19940700 Wouters Georges 1911 NV 1994 NV
19640383 Wouters Medard 1885 Houtave 1964 Klemskerke
19390193 Wouters Hendrik 1865 Antwerpen 1939 Antwerpen
19370242 Wouters Maria 1859 Geel 1937 Herentals
19220068 Wouters Maria 1845 Linkhout 1922 Antwerpen
19560130 Woutters Madeleine 1893 Hoogstade 1956 Hoogstade
19390205 Woutters Jules 1939 De Moeren
19700240 Wulffaert Irma 1901 Gent 1970 Gentbrugge
19730682 Wulfrank Angèle 1891 Brugge 1973 Brugge
19690146 Wulgaert Maria 1880 Evergem 1969
19170073 Wullaert Victor 1854 Strijpen 1917 Strijpen
19420544 Wullaert Petrus 1859 Strijpen 1942 Strijpen
19430190 Wullaert Mathilde 1864 Lo 1943 Oostduinkerke
19700239 Wullaert Clementina 1900 Gent 1970 Gent
19400417 Wullaert Maria 1902 Strijpen 1940 Strijpen
19240099 Wullaert Nathalia 1856 Strijpen 1924 Strijpen
19350248 Wullaert Petrus 1865 Grotenberge 1935 Grotenberge
19180112 Wullaert Clara 1905 Strijpen 1918 Strijpen
19580184 Wullen Julien 1890 Beveren-Ijzer 1958 Veurne
19510007 Wullepit Prosper 1885 Poperinge 1951 Poperinge
19640189 Wullepit Hector 1879 Reninge 1964 Hooglede
19500263 Wulleput Emma 1865 Mariakerke 1950 Oostende
19410021 Wullus Elisa 1866 Roesbrugge-Haringe 1941 Brugge
19020019 Wulteputte Livina 1820 Lochristi 1902 Lochristi
19610154 Wuylens Madeleine 1877 Waasmunster 1961 Tielrode
19420146 Wuytack Marie 1874 Sint-Niklaas 1942 Sint-Niklaas
19620202 Wuytack Jean 1942 Brugge 1962 vilvoorde
19520089 Wuytens Gustaaf 1875 Baaigem 1952 Zwijnaarde
19440382 Wuyts Karel 1858 Putte 1944 Putte
19940072 Wuyts Petrus 1914 Noorderwijk 1994 Herentals
19420272 Wuyts Maria 1885 Nijlen 1942 Nijlen
19500351 Wuyts Louis 1889 Heist-op-den-Berg 1950 Heist-op-den-Berg
19230061 Wuyts Ludovicus 1844 Kessel 1923 Kessel
19370241 Wuyts Frans 1861 Broechem 1937 Herentals
19300214 Wuyts Maria 1865 Kessel 1930 Putte
19300174 Wuyts Maria 1887 Herentals 1930 Antwerpen
19380106 Wuyts Carolus 1867 Betekom 1938 Begijnendijk
19380095 Wuyts Hendrik 1865 Oostmalle 1938 Sint-Lenaarts
19460199 Wuyts Edmond 1927 Herentals 1946 Herentals
19410139 Wuyts Carolus 1859 Betekom 1941 Betekom
19740616 Wuyts Marina 1953 Deurne 1974 Antwerpen
19440383 Wuyts Maria 1890 Hallaar 1944 Heist-op-den-Berg
19460118 Wuyts Franciscus 1908 Hallaar 1946 Beersel
19400387 Wuyts Louis 1911 Putte 1940 Beerzel
19480077 Wuyts Andreas 1855 Betekom 1948 Betekom
19450352 Wuyts Emiel 1895 Herentals 1945 Herentals
19410256 Wuyts Jozef 1881 Westerlo 1941 Westerlo
19390337 Wuyts Joanna 1880 Putte 1939 Putte
19510220 Wybouw Alfons 1902 Eernegem 1951 Ruddervoorde
19750275 Wyckaert René 1908 Sint-Amandsberg 1975 Gentbrugge
19640319 Wyckaert René 1904 Gent 1964 Gent
19460311 Wyckmans Louis 1877 Lommel 1946 Emden (D)
19640272 Wyckmans Jan 1949 Heusden 1964 Beringen
19910701 Wydaeghe Cyriel 1927 Moorslede 1991 Zonnebeke
19630238 Wydoodt Florence 1880 Stavele 1963 Woumen
19680246 Wydooghe Irma 1896 Roeselare 1968 Roeselare
19570289 Wydooghe Maria 1881 Gits 1957 Aartrijke
19650370 Wyffels Maria 1914 Roeselare 1965 Roeselare
19520386 Wyffels Yvonne 1907 Roeselare 1952 Roeselare
19630128 Wyffels Maria 1887 Lichtervelde 1963 Knokke
19910664 Wylleman Elisabeth 1927 Koekelare 1991 Oostende
19450099 Wymeersch Marie 1874 Vlierzele 1945 Bayens
19370139 Wymeersch Felix 1901 Vlekkem 1937 Sint-Pieters-Jette
18420001 Wynands Antoinnette 1822 1842 Bergen op Zoom
19420245 Wynant Hortensia 1851 Woubrechtegem 1942 Aaigem
19090005 Wynant Victor 1852 Gendbrugge 1909 Ledeberg
19480302 Wynant August 1870 Denderhoutem 1948 Denderhoutem
19290129 Wynants Arnold 1860 Gothem 1929 Gothem
19710568 Wynants Valère 1934 Zonhoven 1971 Mol
19400388 Wynants Leander 1875 Booischot 1940 Werchter
19290152 Wynants Edward 1875 Opwijk 1929 Aalst
19210046 Wynants Paul 1909 Opwijk 1921 Opwijk
19280186 Wynants Josephus 1875 Zoersel 1928 Lier
19380204 Wynants Joseph 1860 Opwijk 1938 Pamel
19300209 Wyns Aloïsius 1870 Heist-op-den-Berg 1930 Leuven
19740360 Wyns Renatus 1911 Ternat 1974 Gent
19260016 Wyseur Emma 1858 Lauwe 1926 Lauwe
19550198 Wyseur Elodie 1871 Lauwe 1955 Gistel
19360083 Wysselinck Constant 1858 Ardooie 1936 Kachtem
19330189 Wytinck Stephanie 1913 Zaffelare 1933 Eeklo
19490006 Wytinck Eugène 1876 Schoonaarde 1949 Gent
19410328 Xarion Maria 1867 Rijmenam 1941 Putte
19670474 Yde Maurice 1890 Deinze 1967 Deinze
19680356 Yde Cyriel 1910 Loppem 1968 Brugge
19480320 Yperman Louis 1873 Vladslo 1948 Vladslo
19710613 Yperman Lucie 1882 Slijpe 1971 Leffinge
19911196 Ysebaert Ernest 1907 Dikkelvenne 1991 Zottegem
19720008 Ysebaert Maria 1892 Gent 1972 Gent
19160005 Ysebaert Petrus 1837 Assenede 1916 Assenede
19910253 Ysebaert Margareta 1904 Gent 1991 Gent
19310052 Ysebaert Maria 1865 Assenede 1931 Assenede
19700279 Ysebaert Triphon 1896 Kluizen 1970 Kluizen
19530045 Ysebaert August 1890 Ertvelde 1953 Ertvelde
19500009 Ysebaert Marguerite 1883 Ertvelde 1950 Ertvelde
19350146 Ysenbaert Leopold 1893 Zelzate 1935 Roeselare
19060004 Yserbyt Coleta 1830 Harelbeke 1906 Gent
19800004 Ysewijn Livien 1909 Tielrode 1980 Antwerpen
19650153 Ysewyn Ulric 1879 Weert 1965 Bornem
19950268 Yzerbyt Laura 1925 Kortrijk 1995 Kortrijk
19630351 Zajkowski Kazimierz 1910 Lomza (PL) 1963 Turnhout
19490304 Zaman Jules 1877 Bergen 1949 Gent
19730529 Zeelmaekers Maria 1907 Zolder 1973 Zonhoven
19680024 Zeelmaekers Maria 1904 1968
19730558 Zegers Maria 1884 Hoeselt 1973 Diepenbeek
19910263 Zelderloo Joanna 1908 Sint-Martens-Bodegem 1991 Asse
19460003 Zenner Léonard 1881 Winkel-Kruis 1946 Gent
19270150 Zimmermann Alois 1877 Clotten (D) 1927
19320065 Zoetaert Nathalie 1860 Maldegem 1932 Maldegem
19690125 Zoete Remi 1900 Wulveringem 1969 De Panne
19240043 Zoete Sophie 1866 Adinkerke 1924 De Panne
19240044 Zonnekeyn Maria 1848 Adinkerke 1924 De Panne
19540232 Zonnekeyn Gabrielle 1921 Oostende 1954 Oostende
19590349 Zonnekeyn Richard 1880 Oostende 1959 Veurne
19650287 Zutterman Godfried 1897 Wingene 1965 Tielt
19710690 Zutterman Maria 1891 Hansbeke 1971 Lotenhulle
19911766 Zutterman Adrienne 1907 Oedelem 1991 Brugge
19911090 Zutterman Jacqueline 1946 Oedelem 1991 Brugge
19420120 Zwaenepoel Gustave 1890 Kortrijk 1942 Kortrijk
19640293 Zwaenepoel Albin 1900 Avekapelle 1964 Vladslo
19290130 Zwaenepoel Marie 1849 Bredene 1929 Bredene

Pagina's