Lijst Doodsprentjes

Laatste update: 15 februari 2021. In onderstaande databank zijn ongeveer 33 800 doodsprentjes opgenomen. De afbeeldingen van de prentjes worden regelmatig aangevuld. Ook nieuwe items met afbeeldingen worden bijgeplaatst.

Een afbeelding niet aanwezig, vraag er naar: philippeneutens@yahoo.com (geen kosten)

Voor de volledige inhoud van het prentje, klik op het nummer.

19490327 Billiau Camille 1864 Hoogstade 1949 Hoogstade
19200039 Billiau Emiel 1903 Nieuwpoort 1920 De Panne
19710581 Billiauw Henri 1901 Westkerke 1971 Roksem
19781129 Billiauw Leontina 1923 Leffinge 1978 Leffinge
19480319 Billiauw Hendrik 1869 Roksem 1948 Slijpe
19470200 Billiauw Amédée 1899 Roksem 1947 Slijpe
19910445 Billiet Martha 1905 Ieper 1991 Veurne
19760688 Billiet Cyriel 1902 Zwevezele 1976 Tielt
19800743 Billiet Angela 1901 Westouter 1980 Ieper
19270021 Billiet Eduard 1860 Lichtervelde 1927 Lichtervelde
19680480 Billiet Joseph 1901 Hooglede 1968 Hooglede
19380050 Billiet Cyriel 1887 Lichtervelde 1938 Lichtervelde
19460037 Billiet Henri 1862 Lichtervelde 1946 Gits
19520368 Bils Camiel 1870 Oostrozebeke 1952 Marialoop
19940133 Bils Jean 1908 Riksingen 1994 Rekem
19770446 Bilterijst Emile 1913 Tollembeek 1977 Geraardsbergen
19791195 Biltiauw Oscar 1896 Oostende 1979
19911037 Biltris Julien 1906 Brugge 1991 Brugge
19670364 Binard Victor 1883 Boom 1967 Boom
19770748 Binard Frans 1893 Boom 1977 Reet
19610016 Bindels Maria 1877 Eys 1961 Overeys
19470418 Bingé Etienne 1937 Evergem 1947 Gent
19480207 Binnebeek Jozef 1886 Sint-Lambrechts-Woluwe 1948 Sterrebeek
19610337 Binnemans Maria 1883 Geel 1961 Geel
19811483 Binnemans Leonia 1901 Geel 1981 Geel
19490325 Bintein Charles 1870 Westrozebeke 1949 Poelkapelle
19950315 Biscop Willy 1912 Lovendegem 1995 Gent
19240117 Bispinck Ignatius 1841 1924 Bloemendaal
19800612 Bisschop Martha 1898 Zomergem 1980 Wilrijk
19390122 Bisschop Marie 1887 Drongen 1939 Drongen
19580280 Bisschop Clothilde 1881 Teralfene 1958 Mijlbeek
19430243 Bisschop Gustaaf 1860 Passendale 1943 Langemark
19791323 Bisschop Yvonne 1929 Berlare 1979 Berlare
19910830 Bisschop Henri 1915 Saint-Sylvestre Cappel (F) 1991 Boezinge
19790466 Bisschops Jacob 1910 Düsseldorf (DE) 1979 Stokkem
19570239 Bitters Petrus 1873 Achel 1957 Achel
19940150 Blacha Wladyslaw 1904 Klimontow (PL) 1994 Maasmechelen
19801075 Bladt Melania 1892 Vilvoorde 1980 Jette
19420566 Blaenckaert Desiré 1858 Sleidinge 1942 Mariakerke
19270179 Blanchaert Maria 1851 Mariakerke 1927 Mariakerke
19200050 Blanchaert Marie-Christine 1838 Heusden 1920 Gent
19260118 Blanchaert Theofiel 1855 Drongen 1926 Drongen
19290197 Blanchaert Maurice 1887 Mariakerke 1929 Mariakerke
19530207 Blanchaert Rachel 1912 Gent 1953 Drongen
19420559 Blanchaert Henri 1860 Drongen 1942 Mariakerke
19260042 Blanchar Pelagie 1854 Mariakerke 1926 Mariakerke
19790442 Blanchard Hermina 1909 Gent 1979 Gent
19910358 Blanche Oscar 1913 Roux 1991 Edegem
19760157 Blanckaert Daniel 1903 Leisele 1976 Leisele Gijverinkhove
19800819 Blanckaert Désiré 1904 Steenkerke 1980 Leuven
19950524 Blanckaert Henri 1898 Sleidinge 1995 Sleidinge
19940054 Blanckaert Albert 1917 Sleidinge 1994 Eeklo
19720545 Blanckaert Oscar 1903 Komen 1972 Wervik
19710494 Blanckaert Marcel 1895 Adegem 1971 Adegem
19740171 Blanckaert Alain 1959 Tongeren 1974 Heusden
19530209 Blancke Marie 1871 Poeke 1953 Lotenhulle
19320139 Blancke Henri 1856 Tielt 1932 Aarsele
19570015 Blancke Julien 1894 Gent 1957 Gent
19510307 Blancke Marie 1878 Lotenhulle 1951 Lotenhulle
19670195 Blancke Richard 1900 Lauwe 1967 Lauwe
19510306 Blancke Emiel 1878 Lotenhulle 1951 Lotenhulle
19580552 Blancke Victorine 1882 Duffel 1958 Mol
19460012 Blancquaert Sidonie 1884 Schellebelle 1946 Schellebelle
19811276 Blancquaert Gabrielle 1922 Gent 1981
19340185 Blancquaert Gustaaf 1863 Berlare 1934 Berlare
19300068 Blancquaert Maria 1880 Uitbergen 1930 Schellebelle
19811369 Blank Anton 1903 Warching (DE) 1981 Donauwörth (DE)
18570002 Blanquaert Johanna Schellebelle 1857 Overmeire
19550445 Blarinckx Ida 1861 Meerhout 1955 Kwaadmechelen
19610256 Blauwaert Maria 1891 Meilegem 1961 Meilegem
19801356 Blauwet Euphrasie 1901 Damme 1980 Brugge
19910170 Bleeckx Louis 1917 Sint-Katelijne-Waver 1991 Duffel
19310021 Bleeckx Florentine 1888 Mechelen 1931 Brussel
19910048 Bleize Stiene 1898 Mestreech (NL) 1991 Valkenburg a/d Geul (NL)
19950111 Blervacq Willem 1927 Peer 1995 Wezembeek-Oppem
19940162 Bleus Theophile 1927 Opheers 1994 Hasselt
19560355 Bleus Guillaume 1904 Hoepertingen 1956 Hoepertingen
19910325 Bleus Godefriedus 1920 Kerniel 1991 Tongeren
19350069 Bleyaert Marie 1861 Brugge 1935 Brugge
19761002 Bleyaert Simonne 1931 Beernem 1976 Willebroek
19380014 Bleyaert Camiel 1868 Oostkamp 1938 Brugge
19761001 Bleyaert Joseph 1922 Beernem 1976 Willebroek
19740409 Bleyaert Remi 1898 Sijsele 1974 Sijsele
19950070 Bleyen Josephine 1920 Eksel 1995 Eksel
19450263 Bleyens Frans 1914 Antwerpen 1945 Foscani (RO)
19580030 Bleyn Frans 1899 Gent 1958 Gent
19640296 Bleys Hendrik 1908 Herentals 1964 Leuven
19740820 Bleys Alphons 1902 Gent 1974 Gent
19950314 Bleys Jan 1910 Walem 1995 Duffel
19911796 Blieck Georges 1900 Brugge 1991 Brugge
19800255 Blieck Leopold 1917 Wervik 1980 Kortrijk
19480312 Blieck Hélène 1888 Komen 1948 Wervik
19690424 Blieck Blanche 1896 Wervicq-Sud (FR) 1969 Menen
19811032 Blijaert Gerard 1909 Tielt 1981 Tielt
19940608 Bloch Antonia 1916 Ikern (D) 1994 Genk
19780309 Block Arthur 1908 Dendermonde 1978 Melle
19590006 Block Eugène 1872 Vlissingen (NL) 1959 Wilrijk
19580158 Blockeel Marie 1870 Ooike 1958 Ooike
19700235 Blockeel Zoë 1887 Lede 1970 Kruishoutem
19710308 Blockhuys Leonora 1888 Gestel 1971 Lier
19810112 Blockmans Georges 1909 Nossegem 1981 Wezembeek-Oppem
19730622 Blockmans Marie 1886 Nossegem 1973 Nossegem
19660344 Blockx Louis 1888 Retie 1966 Geel
19811159 Bloem Jules 1926 Oosterzele 1981 Gent
19230072 Bloem Zoé 1909 Leeuwergem 1923 Sint-Pieters-Woluwe
19801073 Bloemen Lucia 1911 Bocholt 1980 Neerpelt
19800431 Bloemen Anna 1904 Lommel 1980 Mol
19780422 Bloemen Jeanne 1923 1978
19811252 Blom Marie 1887 Impe 1981 Gent
19791233 Blom Gabriëlle 1887 Gent 1979 Eke
19950293 Blom Achilles 1910 Gent 1995 Gent
19800969 Blommaert Paul 1945 Wilrijk 1980 Nax (CH)
19510394 Blommaert Theresia 1897 Asse 1951 Asse
19770595 Blommaert Marcel 1927 Buggenhout 1977 Baasrode
19320064 Blommaert Catharina 1850 Sint-Jans-Molenbeek 1932 Gent
19390204 Blommaert Theophiel 1863 Sint-Maria-Horebeke 1939 Sint-Maria-Horebeke
19560373 Blommaert Ivo 1936 Sint-Niklaas 1956 Leuven
19580475 Blommaert Alois 1912 Wuustwezel 1958 Wuustwezel
19750787 Blommaert Frans 1889 Bazel 1975 Haasdonk
19540499 Blommaert Isidoor 1906 Asse 1954 Rixensart
19730648 Blommaerts Theresia 1895 Hemiksem 1973 Kapellen
19950244 Blommaerts Louis 1914 Bornem 1995 Bornem
19590225 Blomme Romanie 1885 Wingene 1959 Poeke
19730584 Blomme Amedée 1899 Moen 1973 Kortrijk
19440197 Blomme Elisa 1878 Moere 1944 Bredene
19940784 Blomme Elisabeth 1915 Bellegem 1994 Kooigem
19480222 Blomme Julie 1873 Klerken 1948 Zarren
19811327 Blomme Rachel 1919 Sijsele 1981 Sijsele
19811133 Blomme Maria 1892 Zwevezele 1981 Roeselare
19910260 Blomme Adriana 1911 Gent 1991 Gent
19700524 Blomme Luc 1948 Izegem 1970 Leuven
19270038 Blomme Charles 1846 Veurne 1927 Gent
19801395 Blomme Willy 1947 Adegem 1980 Merksem
19620171 Blomme Oscar 1894 Heule 1962 Veurne
19811345 Blomme Zulma 1893 Meulebeke 1981 Meulebeke
19460234 Blomme Stephanie 1875 Sint-Andries 1946 Snellegem
19590114 Blomme Alida 1887 Bikschote 1959 Wervik
19700259 Blomme August 1885 Eeklo 1970 Kaprijke
19940003 Blomme Augusta 1907 Gent 1994 Gent
19460295 Blomme Lydia 1887 Steenkerke 1946 Avekapelle
19610269 Blomme Ludovicus 1909 Oostburg (NL) 1961
19910093 Blomme Valère 1923 Aalter 1991 Aalter
19911508 Blomme Maria 1898 Eeklo 1991 Eeklo
19540502 Blomme Jules 1902 Moeskroen 1954 Aalbeke
19550058 Blomme Emiel 1896 Maldegem 1955 Maldegem
19390096 Blomme François 1860 Sint-Jans-Molenbeek 1939 Antwerpen
19410054 Blomme Karel 1962 Jabbeke 1941 Pervijze
19810501 Blommen Alda 1898 Hasselt 1981 Berbroek
19720562 Blondé Florimond 1904 Koksijde 1972 Veurne
19810759 Blonde Margarieta 1912 Koksijde 1981 Oostende
19330152 Blondé Jules 1865 Houtem 1933 Koksijde
19250041 Blonde Rosalie 1844 Adinkerke 1925 De Panne
19720003 Blonde Lucien 1931 Oostende 1972 Oostende
19710020 Blondé Jules 1913 Brugge 1971 Gent
19800659 Blondeel Marcel 1930 Uitkerke 1980 Brugge
19290003 Blondeel Paul 1876 Impe 1929 Sint-Niklaas
19070020 Blondeel Eliza 1884 Lede 1907 Lede
19500057 Blondeel Hendrik 1874 Pittem 1950
19710444 Blondeel Ludo 1968 Brugge 1971 Brugge
19780848 Blondeel Maria 1899 Hofstade 1978 Aalst
19771130 Blondeel Oscar 1897 Gent 1977 Gent
19740767 Blondeel André 1939 Vlekkem 1974 Gent
19880009 Blondeel Paula 1918 Gent 1988 Gent
19770407 Blondeel Prudent 1911 Adegem 1977 Gent
19790931 Blondeel Petrus 1901 Vlekkem 1979
19750529 Blondeel Adiel 1897 Oesselgem 1975 Menen
19270008 Blondeel Arthur 1870 Brugge 1927 Brugge
19750430 Blondeel Emiel 1915 Wanzele 1975 Tielt
19640316 Blondeel Jozef 1906 Kortrijk 1964 Kortrijk
19790300 Blondeel Cyriel 1906 Hofstade 1979 Aalst
19550017 Blondel Elvire 1883 Zaffelare 1955 Gent
19600306 Blondelle Gaspard 1911 Aartrijke 1960 Aartrijke
19640359 Blondia Alfons 1909 Ursel 1964 Ursel
19630370 Blontrock Richard 1890 Zevekote 1963 Zevekote
19700407 Blontrock Urbain 1904 Ichtegem 1970 Torhout
19750370 Blontrock Camiel 1900 1975
19730102 Blontrock Jules 1887 Haacht 1973 Gent
19760490 Blontrock Oscar 1906 Ichtegem 1976 Wijnendale
19400141 Bluekens Elisabeth 1864 Baarle-Nassau 1940 Merksplas
19911361 Blyaert Silvie 1896 Oostkamp 1991 Oostkamp
19760407 Blyau Robert 1897 Gent 1976 Gent
19410546 Blyckaerts Maurice 1888 1941
19730298 Bobelijn Rita 1939 Boekhoute 1973 Assenede
19760228 Bobelyn Maurice 1910 Philippine (NL) 1976 Gent
19910327 Bochman Mia 1945 Kwaadmechelen 1991 Leopoldsburg
19910169 Bockaert Georgette 1931 Zomergem 1991 Lovendegem
19860006 Bockaert Karel 1903 Aalter 1986 Brugge
19460065 Bockaert August 1860 Ursel 1946 Zomergem
19940277 Bockhodt Albert 1912 Oostende 1994 Oostende
19740803 Bocklandt Nazarius 1898 Gent 1974 Gent
19730557 Bocklandt René 1901 Sinaai 1973 Sint-Niklaas
19560042 Bocklandt Yvonne 1903 Waasmunster 1956 Gent
19700105 Bocksoen Marie-Jeanne 1951 Ledegem 1970 Zottegem
19781166 Bockstael David 1903 Grimminge 1978 Geraardsbergen
19020020 Bockstaele Andreas 1830 Melle 1902 Heusden
19530206 Bockstaele Maria 1869 Scheldewindeke 1953 Merelbeke
19540122 Bockstaele Georges 1904 Oosterzele 1954 Gijzenzele
19550407 Bockstaele Cyriel 1867 Gyzenzele 1955 Gyzenzele
19810373 Bockstaele Albert 1927 Melle 1981 Gent
19690541 Bockstal Pieter 1909 Antwerpen 1969 Antwerpen
19060007 Bocxstaele Charles 1900 Brugge 1906 Brugge
19770349 Boddaert Hector 1909 Brugge 1977 Brugge
19570124 Boddaert Joseph 1864 Zuiddorpe 1957 Sluiskil
19790234 Boddaert Jozef 1901 Wondelgem 1979 Gent
19260058 Boddaert Michel 1894 Brugge 1926 Brussel
19760269 Boddez Maria 1892 Roeselare 1976 Wakken
19500209 Boddez Virginie 1872 Vlissegem 1950 Brugge
19420322 Boddez Leonie 1862 Zande 1942 Woumen
19270058 Boddez Irma 1886 Lissewege 1927 Lissewege
19790180 Boddez Charles 1894 Moere 1979 Gistel
19600162 Boddin Pharailde 1876 Gits 1960 Hooglede
19700454 Bode Leonie 1881 Zele 1970 Diest
19690342 Boden Cornelius 1900 Kalmthoutsehoek 1969 Kalmthoutsehoek
19780252 Boden Robert 1960 Essen 1978 Antwerpen
19720148 Bodeyn Charles 1883 Gent 1972 Gent
19700234 Bodvin Theodoor 1929 Hechtel 1970 Hechtel
19810304 Bodyn Maria 1896 Maldegem 1981 Sijsele
19781100 Boeckaert Lucien 1921 Sint-Andries 1978 Brugge
19290137 Boeckmans Josephus 1845 Herselt 1929 Westerlo
19320258 Boeckstaens Gummarus 1849 Beersel 1932 Putte
19540061 Boeckstijns Hippolyte 1879 Antwerpen 1954 Antwerpen
19720159 Boeckx Christiane 1948 Mol 1972 Rijswijk - Den Haag
19320246 Boeckx Amandus 1857 Hulshout 1932 Hulshout
19320245 Boeckxstaens Angelina 1853 Beersel 1932 Putte
19250115 Boeckxstaens Adriaan 1848 Beersel 1925 Putte
19320244 Boeckxstaens Maria 1858 Beersel 1932 Putte
19801367 Boeckxstaens Anna 1913 Putte 1980 Opbrakel
19790373 Boedry Petrus 1906 Vliermaal 1979 Hasselt
19781121 Boedt Henri 1907 Leffinge 1978 Oostende
19750530 Boedt Joseph 1904 Leffinge 1975 Leffinge
19800283 Boedt Adrienne 1906 Oostende 1980 Oostende
19690104 Boedt Marcel 1929 Westende 1969 Oostende
19680482 Boel Roland 1948 Erembodegem 1968 Wespelare
19420297 Boel Henriette 1870 Tielrode 1942 Tielrode
19530324 Boel Joris 1922 Assenede 1953 Gent
19500439 Boel Maria 1869 Sint-Gillis-Waas 1950 Sint-Niklaas
19410240 Boel Celestina 1863 Tielrode 1941 Tielrode
19600207 Boel Emiel 1886 Leuven 1960 Stekene
19810195 Boel Clement 1908 Nieuwkerken 1981 Nieuwkerken
19770777 Boel Monica 1934 Aalst 1977 Leuven
19670270 Boel Marie 1878 Leuven 1967 Stekene
19440200 Boel Jozef 1889 Herdersem 1944 Herdersem
19740285 Boelaert Gabrielle 1934 Lembeke 1974 Lembeke
19750664 Boelaert Marie 1887 Oosteeklo 1975 Lembeke
19470372 Boelens Oscar 1919 Sint-Laureins 1947 Eeklo
19420184 Boelens Victorine 1865 Wieze 1942 Baardegem
19400037 Boelens Marie 1880 Lembeke 1940 Oosteeklo
19250057 Boelens Pieter 1850 Leuven 1925 Battel
19780981 Boelens Petrus 1882 Eeklo 1978 Eeklo
19480007 Boelens Martha 1912 Bassevelde 1948 Eeklo

Pagina's